Fuente
RSOM | Манчестер Юнайтед | Короч, є отака думка 💭Розділяю її на сто відсотків і ось чому:➡️ По-пе...
123 Vistas/Alcance
2025-07-29 16:19
Mensaje №9725
Короч, є отака думка 💭Розділяю її на сто відсотків і ось чому:➡️ По-перше, я досі не можу відпустити ті уявні 100кк, які могли надійти нам з кілька тижнів тому.➡️ По-друге, я зараз тупо не бачу позиції для Брунича в команді. Непопулярна думка, але вона у мене вже сидить у голові не перший сезон. І якщо у попередніх сезонах можна було жертвувати дисципліною заради результативності, то зараз просто немає сенсу, адже прийшли два монстри креативу, одні із найкращих у лізі прямо зараз. Візьмемо до уваги ще потенційного напа і стає зрозумілим - в атаці опцій не залишається. Хибна 9, 10 та таке інше. Тож як висновок, для Фернандеша найочевиднішою є позиція у центрі, де необхідна мобільність та швидкість прийняття рішень. ➡️ І тут момент, де мої думки сходяться із думками автора:Ми зараз бʼємо на сполох, бо у пару до Бруно Угарте занадто прямолінійний, далеко не мастак у виході із оборони та просуненні мʼяча, тому розглядається йому заміна. Хоча те, як він випалює центр ні у кого не має бути сумнівів. Тобто зараз ми вимушені адаптовувати та підлаштовувати центр під гравця, якому вже за 30. Шукати такого самого Угарте, але з більш якісною культурою пасу та технічним скілом (Балеба🤤). Але що, якщо партнером Угарте стане Мейну? Людина, яка потенційно може мати перечислені вище якості та особливо виділяється культурою пасу на ближні/далекі дистанції. Перебільшення? Тоді згадайте, як вся футбольна Англія не могла повірити, що це гравець академії МЮ, а не сіті. Окрім того, він точно краще утримує мʼяч під пресингом (пряяяям дуже важливо у центрі - привіт Френкі. Ну, й очевидна ахіллесова пʼята Бруно) та +- непогано розпочинає атаки. А те, що особлива перевага віддається атлетичному гравцю, думаю, не варто окремо прикріпляти фото, як Кобс поширшав за літо. Також не слід забувати вік, Коббі ще зовсім шкєт. У такому випадку, виходить, вже й не така шалена необхідність у цп, правда? Так, це все ще не той диригент, який буде керувати грою, але у ситуації з обмеженим баблом може стати рішенням. Але шо тоді робить із кепом?Звісно, якщо ми йобнемся під кінець ТВ та візьмемо таки топового партнера для Бруно, то цей текст взагалі не має сенсу, але, шось підказує, шо після трансфера ЦФ вже такої можливості не буде, принаймні топ-рівня. П.с. Брунич крутий, базара нуль, але як же ж видно, що він досі застряг у футболі Сульшера, просто жесть. Ці всі комбінації, контроль, ну, чесно, дуже складно реалізувати із гравцем, яким править хаос. Та шо там, навіть Аморім вже висловлювався на цей темат, шо кеп часто гуляє по полю та не привʼязаний до позиції, з-за чого зона, через яку необхідно продовжити атаку - залишається просто напросто пустою. І це ок у фінальній третині, а уявіть ці діри тепер у центрі поля. Страшно. Red Side Of Manchester