Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - RSOM | Манчестер Юнайтед
Añadido 14 jul. 2024

RSOM | Манчестер Юнайтед

@redsideofmanchester
Número de suscriptores: 184
Fotos: 5,110
Videos: 1,260
Enlaces: 5,870
Descripción:
Все про Червону сторону Манчестера - українською 🇺🇦 Ми не копіюємо новини, ми їх обговорюємо. Шеф: @byoleksandr На трансфер Балеба: https://send.monobank.ua/jar/5wK5gALd1K Стікери: https://t.me/addstickers/rsompack #ggmu
Fuente

RSOM | Манчестер Юнайтед | Я варюсь від того, який у нас неліквід назбирався. Інші клуби спокійно...

Logotipo de la comunidad de telegram - RSOM | Манчестер Юнайтед RSOM | Манчестер Юнайтед @redsideofmanchester
102 Vistas/Alcance 2025-08-20 13:39 Mensaje №9868
Я варюсь від того, який у нас неліквід назбирався. Інші клуби спокійно справляють свої списані активи за 40+, де відверто зрозуміло, що майбутнього у них немає у їхніх теперішніх команд. Лівер/Сіті/Челсі взагалі продає вихованців під 30кк, які відіграли по пів року в ЧШ, які до цього взагалі не мали досвіду на серйозному рівні. Але прикол в тому, шо наших ніхто не підбирає не з-за того, що ми не вміємо продавати, а з-за того, що наші «старбої» просто нікому не треба. Нащо комусь гравець, який зливає склад, залучений до всіх можливих конфліктів, як на полі, так і поза ним? Нащо комусь гравець, котрий не соромлячись стає амбасадором вейпів та не приховуючи критикує тренерів та товаришів по команді?Нащо комусь репер, який звик не напрягатись, якому байдуже на трудову етику та дисципліну?Нащо комусь списані гравці із лічкою під 300к?Виключенням, можливо, є Антоні, його можна зрозуміти лише, й то в теорії, чувак вигріб тонну лайна, перезавантажився у команді, куди відчайдушно хоче повернутись. Але камон, знову згадуючи, є сенс в орендах? Ні. Є бабки у Бетіса? Навіть якщо є, то принципово ніхто не буде слідувати вимогам продавця, адже продавець просто постає перед ультиматумом. Чим думають ці дармоїди із завищеним его? Шо за ними має вишиковуватись черга? Таке враження, що їм всім просто байдуже на футбол. Буду бунтувати та чекати дедлайну і клуб врешті відпустить мене туди, куди я хочу за три копійки. Але ж може не відпустити? Еге ж. Що далі? Амбіції є? ЧС нада? Здається, що ні. https://t.me/footballuaonline/56799