Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - RSOM | Манчестер Юнайтед
Añadido 14 jul. 2024

RSOM | Манчестер Юнайтед

@redsideofmanchester
Número de suscriptores: 184
Fotos: 5,110
Videos: 1,260
Enlaces: 5,870
Descripción:
Все про Червону сторону Манчестера - українською 🇺🇦 Ми не копіюємо новини, ми їх обговорюємо. Шеф: @byoleksandr На трансфер Балеба: https://send.monobank.ua/jar/5wK5gALd1K Стікери: https://t.me/addstickers/rsompack #ggmu
Fuente

RSOM | Манчестер Юнайтед | Якщо я б обирав когось із цього списку, то розглянув би наступним чино...

Logotipo de la comunidad de telegram - RSOM | Манчестер Юнайтед RSOM | Манчестер Юнайтед @redsideofmanchester
123 Vistas/Alcance 2025-04-11 12:15 Mensaje №9173
Якщо я б обирав когось із цього списку, то розглянув би наступним чином:➡️ Онана - не першочергова заміна. Стиль гри змінився, тому сильні сторони Андре зараз просто не потрібні, нам знову потрібен новий гравець для нової системи тренера. Але повторюсь, це не критично важливо. Чому? Бо просто тому, що Онана не найгірший воротар в історії людства і є більш пріоритетніші позиції, які більш важливі для того, щоб почати грати в те, що будує Аморім. ➡️ Расмус - просто сліпа віра у цього малого. Просто тому, що бачив минулий сезон і просто тому, що у нього є всі задатки, щоб стати топ форвардом у системі Рубена. Приклад з майже аналогічним набором якостей в обличчі Дьокереша досі не покидають думки. Можливо, не зараз, але у перспективі у нього є майбутнє, це безглуздо заперечувати. Тому ідея з досвідченим форвардом досі актуальна. ➡️ Маунт - це справжня пресинг машина + до цього всього він наша одна з найкреативніших десяток, яких можна перерахувати на пальцях однієї руки черепашки ніндзя)0))) Тому якщо є хоча б маленький шанс на те, що він позбудеться своєї череди травм, я без зайвих вагань його б залишив. Принаймні якщо абстрактно взяти умови з лише одним гравцем на продаж із списку вище. На даному етапі продавати його не доцільно просто з-за історії травм, з-за якої цінник буде рівнятись десь на 10 пиріжків з капустою. Тому обирав би між Бруно та Карно. Обидва мають піковий цінник, який у першому випадку вже 100% буде знижатись у наступних сезонах з-за віку, а другий, можливо, вже ніколи й не стрибне вище своєї голови. На користь Бруно - клас. Нехай і хаотичний, але клас. Втрати контролю та безкінечний ризик можна виправдати гольовими діями та впливом на гру. У Санька, на жаль, подібного алібі поки немає, а може й не буде. ➡️ Підсумовуючи, обрав би Карно, як би мені не подобався його талант, але все більше здається, що це черговий Ден Джеймс, який окрім своєї швидкості у своєму арсеналі немає більш нічого, ні дріблінгу, ні креативу, лише безкінечна невдала одержимість пробити у будь-яку ціну. Чергувати одну вдалу гру із десяти - не наш варіант. Ми не можемо давати такі аванси, особливо зараз. А екологічне зростання із заміни, користь конкуренції та все таке, за рахунок чого молоді гравці пробивають собі шлях до основи, а головне, його заслуговують - це вже не історія Алехандро. Він вже зірка, а зірки мають грати, інакше будуть нові скандали/інтриги/розслідування. Можна безкінечно списувати на вік, але десяткою його складно уявити у будь-якому із представлених варіантів подій. Вінгером - цілком, десяткою - скоріш Маунт перестане травмуватись. І якщо Аморім з нами так довго, як клянеться у тому Беррада, то його майбутнє у цій системі максимально обмежене. Тому поки попит є, я б спробував виторгувати божевільну суму, яка на додачу ще піде на користь ФФП, як за вихованця та допоможе реінвестувати у більш підходящого на його заміну гравця. Адже хто зна, чи випаде ще можливість отримати 60кк від умовного ПСЖ за умовного Янузая?