Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Рахунок на табло
Añadido 06 ene. 2025

Рахунок на табло

@rakhunok_na_tablo
Número de suscriptores: 490
Fotos: 2,060
Videos: 291
Enlaces: 969
Descripción:
Гра забувається, результат залишається (с) З усіх питань пишіть в приват - @dan_vereitin

👥 Número de suscriptores

490
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +21

👁️ Vistas promedio por mensaje

260
Promedio/Día:: 200
Promedio/Tiempo:: 302
ERR: 53.06%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 321 26-04-08 08:18
❤️ Писав цю статтю вчора ввечері... Багато читав, дивився, рив інформацію... Завершив о третій ночі. "Напевно, у кожного з нас рано чи пізно трапляється ситуація, коли смерть відомої людини сприймається, як відхід з життя когось з близьких або рідних людей. Стан здоров’я Мірчі Луческу активно обговорювався від останніх днів березня, але все одно не полишала думка, що Мірча обов’язково переживе і ці негаразди. Бо завжди здавалося, що час змінює все, але не Луческу. Він був автентичним явищем не лише у футболі, а й у житті.Зрештою, Луческу завжди перемагав обставини: згадайте хоч 2009-й (тоді Шахтар без наставника вилетів від Тімішоари) або історію з аварією в Бухаресті у 2012-му. Або вже у Динамо, коли через операцію на суглобі головний тренер на якийсь період вибув з керування командою. Але так тільки здавалося. Він повертався. Завжди. Але не цього разу…"https://football.ua/ukraine/578053-grav-proti-pele-protistojav-komandi-chaushesku-vikhovuvav-ronaldo-ta-buduvav-sistemu-jakim-mi-zapamjatajemo-mirchu-luchesku.html
👁 234 26-04-07 11:10
Офіційно: Селебріті по всьому світу можуть видихатиАарон Ремзі завершив кар'єру футболіста Він забив 80+ голів, 30% з яких супроводжувалися смертями знаменитостей протягом кількох днів.Список деяких жертв валлійця:⚽️ 22.08.2009 (гол «Портсмуту») ➡️ 🕯 25.08.2009Тед Кеннеді (сенатор США)⚽️ 01.05.2011 (гол «МЮ») ➡️ 🕯 02.05.2011Усама бен Ладен (лідер Аль-Каїди)⚽️ 02.10.2011 (гол «Тоттенгему») ➡️ 🕯 05.10.2011Стів Джобс (засновник Apple)⚽️ 19.10.2011 (гол «Марселю») ➡️ 🕯 20.10.2011Муаммар Каддафі (лівійський диктатор)⚽️ 11.02.2012 (гол «Сандерленду») ➡️ 🕯 11.02.2012Вітні Г'юстон (співачка)⚽️ 21.03.2013 (гол Шотландії) ➡️ 🕯 23.03.2013Борис Березовський (олігарх)⚽️ 30.11.2013 (дубль «Кардіффу») ➡️ 🕯 30.11.2013Пол Вокер (актор, зірка «Форсажу»)⚽️ 10.08.2014 (гол «Манчестер Сіті») ➡️ 🕯 11.08.2014Робін Вільямс (легендарний актор і комік)⚽️ 09.01.2016 (гол «Сандерленду») ➡️ 🕯 10.01.2016Девід Бові (культовий музикант)⚽️ 13.01.2016 (гол «Ліверпулю») ➡️ 🕯 14.01.2016Алан Рікман (актор, відомий як Северус Снейп)⚽️ 05.03.2016 (гол «Тоттенгему») ➡️ 🕯 06.03.2016Ненсі Рейган (перша леді США)⚽️ 21.05.2017 (гол «Евертону») ➡️ 🕯 23.05.2017Роджер Мур (актор, який зіграв Джеймса Бонда)⚽️ 02.03.2019 (гол «Тоттенгему») ➡️ 🕯 04.03.2019Кіт Флінт (соліст The Prodigy) та Люк Перрі (зірка «Беверлі-Гіллз»)⚽️ Вересень 2025 (гол за мексиканський «Пумас») ➡️ 🕯 легендарний кутюр'є Джорджіо Армані.
👁 225 26-03-27 06:59
⚽️ Вчорашній матч збірної ще більше переконав мене у тому, що перехід Іллі Забарного в ПСЖ — це противідкатний упор його кар'єри. Окрім іміджевих втрат від перебування в одній команді з сафоновим, вчора остаточно стало зрозуміло, що Ілля як мінімум не розвивається як гравець, а то й стагнує. Дьокереш рвав захист нашої збірної, як люди з нормальною самооцінкою рвуть токсичні стосунки. Чому так? Бо Забарний проміняв англійський чемпіонат на французький. Я не люблю АПЛ, але різниця в рівні, в якості суперників — величезна. Цей крок був взагалі нелогічним: якщо ти вже в Англії, то з Борнмута був сенс переходити в будь-який інший англійський клуб. І я впевнений, що інтерес був від умовного Тотенгема. Але Ілля обрав ПСЖ. Втратив і нормальних суперників, у протистояннях з якими він зростав, і стабільну ігрову практику. Адже в ПСЖ у всіх турнірах цього сезону Ілля зіграв 29 матчів. Ніби і нормальний показник, але у цих матчах він виглядає вже не так переконливо, ніж у свій борнмутський етап кар'єри.На мою думку, Забарному треба змінити ПСЖ на будь-який інший клуб з топ-чемпіонату при першій нагоді. Нехай навіть це буде не Англія, а умовна Іспанія або Італія, але там він зможе прогресувати.
👁 201 26-03-19 22:19
🤷🏻‍♂️ Полярний Шахтар.Якщо образно аналізувати другий матч із Лехом, то враження, що Арда Туран має симпатичні пазли, але картинка, яку він з них складає, виходить гротескною. Так, як це часто буває, сьогодні він знайшов не всі детальки пазлу. Три з них загубилися у попередніх сесіях складання цільної картинки. Дві з трьох прям дуже важливі. Запчастин тут особливо немає — і це проблема.Шахтар не перезібрав свій склад повністю після турбулентного сезону 2022/2023. Травми, дисквали — і ми знову бачимо оголений нерв питання рівнозначної лави запасних.Я сьогодні на радіо коментував Динамо з Олександрією і був вражений тим, що з умовних 10 ударів по воротах суперника у киян було 8 в площину. У них нема зіркових бразильців, але є голодні до титулів Яцик, Пономаренко і Редушко. І ще Волошина сюди віднесу.У Шахтаря зараз прям люта нестабільність. Наскільки яскравою була перша перемога, настільки слово «відскочили» тарабанить у двері думок за підсумком другого матчу. І от такої педантичності в ударах по воротах суперника, як було у киян (хай і не в репрезентативному матчі, але все ж) гірникам сьогодні бракувало. То які перспективи у цього Шахтаря в Лізі конференцій?
👁 170 26-03-16 12:03
🤷🏻‍♂️ По Шостаку і його інформаційно-ціннісному (ні) інтервʼю.Ви знаєте, я колись був молодим журналістом-початківцем і бігав по флеш-зонах з проханням до футболістів отримати коментар по матчу. Я стільки разів чув «ні» і різну форму відмазок, що почав думати, що зі мною щось не так.Моє ставлення до цього змінилося, коли я прийшов працювати на ТК Футбол і подивився на роботу колег під час матчів ЛЧ, де УЄФА дуже ретельно і суворо прописало правила роботи медіа. І ЗМІ, і відповідних клубних служб, і гравців/тренерів/інших спікерів від клубів.Тоді я усвідомив, що це має право на життя і в нашому випадку проблема не в журналістах, а у відсутності культури спілкування.Я давно не ловлю футболістів після матчу із проханням відповісти на пару питань (якось по осені поривався на Динамо зʼїздити, але це набагато важче тепер, ніж в часи безтурботної юності). Але не думаю, що щось глобально змінилося з часів 10-15 річної давнини.Ну а Шостак… Навіть не хочу про нього говорити багато. Це флеш-інтерв’ю залишиться з ним на всю його карʼєру. Якщо людина в 23 роки не усвідомлює рівень паскудства такого вчинку, то є питання до його особистісних якостей.P.S. Вражає, що клуб в цій ситуації мовчить 🤷🏻‍♂️
👁 205 26-02-05 04:41
💥🏀🇺🇦 Максим Шульга дебютував в НБА! Український захисник вперше в своїй карʼєрі зʼявився на майданчику в формі головної команди Бостон Селтікс 🟢⏮️ Це сталося за 1:41 до завершення матчу регулярного сезону проти Хʼюстон Рокетс 🚀, в якому Бостон дуже впевнено переміг 114:93. 23-річний Шульга, 57-й пік останньго драфту НБА, знаходиться в Бостоні 🟢 на двосторонньому контракті. Вперше в сезоні — нарешті! — співпало так, що і він був присутнім в заявці основної команди (зазвичай українець грає за команду G-League і не задіяний в роботі з «основою»), і матч був настільки одностороннім, що тренери без ризику довірили йому декілька хвилин наприкінці зустрічі. 📊 За 2 хвилини на паркеті Макс очок не набирав, змазавши один дальній кидок (ще йому мали б записати підбір в нападі, але чомусь записали Джошу Майноту). ‼️ Утім, все одно, Шульга вписав своє імʼя до історії: він став десятим баскетболістом в історії України 🇺🇦, який зіграв в найкращій лізі бодай один поєдинок (одну хвилину). ⏮️ Девʼятим, трошки більше двох років тому, став Дмитро Скапінцев, який зіграв два матчі за Нікс 🇺🇸, однак в НБА не затримався. Будемо сподіватися, що Шульга в цьому плані буде успішнішим 🙏🥳 Однак, це вже величезне досягнення, з яким щиро вітаємо усіх причетних! 🥳І сподіваємося, що до кінця сезону подібних матчів — як і ігрових хвилин та можливостей проявити себе — у Максима буде ще більше. 🧐 Хоча це і непросто, враховуючи, що Селтікс 🟢 проводять гарний сезон і залишаються Топ-3 командою Сходу, попри відсутність Джейсона Тейтума. #NBA
👁 259 26-02-01 11:56
🎉Сьогодні мені виповнюється 32 роки. Поки складно усвідомити, що це мій вік. Десь з 2022-го здається, що мені все ще 28, просто це один довгий рік, а не чотири…Спіймав себе на думці, що багато з добрих друзів прийшли до мене рівно півжиття тому. Бо саме в 16 років стався мій перший моральний злам — я прийшов в університет і здійснилася моя мрія підліткового періоду: нове оточення. Розумних, відкритих, веселих і моїх людей. Це стосувалося не лише одногрупників та одногрупниць, інших студентів, а й викладачів. Адже всі ці роки вони залишаються поруч і я цьому радію.Півжиття тому я почав писати свої перші матеріали і вони були досить кумедними, але підкреслювали мої професійні амбіції. Сьогодні цікаво озиратися назад та аналізувати, який шлях пройшов. Безумовно, помилкових рішень вистачало, але саме вони формують мій досвід. І саме цей досвід допомагає ухвалювати нові рішення.Вдячний всім, хто зараз поруч. В першу чергу, моїй сімʼї: дружині, синочку та сестричці. Брату, батьку, тестю та тещі. Усім моїм друзям (вас дуже багато і я вас всіх люблю), а особливо — колегам по Champion Radio. Бо вже півтора роки ви моя друга родина. З вами починаю ранки, проходжу через різні професійні випробування. Ви мій маленький соціум!І безумовно, в моєму серці завжди житиме величезна і особлива вдячність мамі. У 1994 році вона зробила напередодні свого Дня народження сама собі подарунок — народила мене. Щодня я повертаюся у наші спільні спогади. І чим старшим стаю, тим більше розумію, наскільки у нас був особливий звʼязок. І як багато вона зробила для того, аби я став таким, яким ви всі мене знаєте. Крокуємо далі. З Божою підтримкою і вірою в мирне майбутнє.
👁 265 26-01-20 09:50
⚽️ Ліга чемпіонів повертається. Ясна річ, з дев'яти матчів сьогоднішнього ігрового дня більшість обере Інтер та Арсенал. Вибір підтримую, бо мені однаково симпатичні і одні, й інші. Причому, минулого сезону мав побоювання, що якщо Індзагі залишить Інтер, то команду затрясе на наступний сезон і чекати якихось результатів не варто. Але і Ківу виявився спритним хлопцем у тренерському мистецтві: перше місце в Серії А, шосте — в основному етапі ЛЧ. У Арсенала зрозуміло, певно найкращий сезон за останні років 20. Лідерство з хорошим (сім очок, чим поганий?) відривом в АПЛ, 100% результат у Лізі чемпіонів та й команда грає і насолоджується процесом на полі. Водночас, а що цікавого буде в інших матчах?Кайрат — Брюгге. Від казахстанського клубу, в принципі, ніхто великих звитяг в ЛЧ і не чекав. Те, що у них одне очко — це вже успіх. В Астані, до речі, зараз -14. Клімат може зіграти на руку господарям. Щоправда, там травмованих багацько — майже півкоманди. А от у Брюгге зараз проблеми іншого штибу — з урахуванням контрольного матчу зі Штурмом (2:2), команда не перемагає вже у трьох іграх поспіль...Буде Глімт — Ман Сіті. Напевно, ніхто не очікував, що Сіті програє вічно-кризовому у постфергюсонівську епоху МЮ. Але таке сталося, Каррік приглушив поліфонічний спів скептиків щодо своєї компетенції. Тому питання в контексті сьогоднішнього матчу Сіті — чи відійшла команда Гвардіоли від поразки МЮ у чемпіонаті? Буде-Глімт, до речі, від Кайрату недалеко утік — перемог в ЛЧ нема, але три нічиї тримають команду на 32 місці.Вільярреал — Аякс. Жовта субмарина на дні — лексично це органічно, але у футбольному контексті виглядає сумно. Адже Вільярреал посідає передостаннє місце у таблиці, набравши лише один бал! Аякс, правда, на позицію вище — перемога у цьому матчі будь-кого з суперників виведе з незатишних підвалин нехай і люксового турніру.Копенгаген — Наполі. Якщо у Серії А Наполі женеться за Інтером, то в Лізі чемпіонів команда Конте бореться за фініш в топ-24. Перед грою керманич Наполі сказав: "Ми не маги, але зобов'язані здійснити подвиг". І наголосив, що будь-який результат, окрім перемоги, у столиці Данії буде вважатися провалом.Олімпіакос — Баєр. В ті ж топ-24 зберігає шанси потрапити і Олімпіакос із Романом Яремчуком. Але для того, аби ці шанси були близькими до реальності, треба перемогти вдома Байєр. У леверкузенців забитий лазарет, а останні два матчі Бундесліги вони програли Штутгарту (1:4) та Гоффенгайму (0:1). Тому у греків є Надія (і навіть Лариса теж є, внизу таблиці грецької Суперліги крокує).Реал — Монако. Тут само по собі цікаво, як дає раду Арбелоа цьому зірковому складу. По матчу Кубка проти Альбасете було враження, що не дуже. Матч чемпіонату проти Леванте був вже кращим (принаймні, за результатом). Але ЛЧ, як казав Володимир Васильович, це ж зовсім інший турнір, б##ть (с).Спортінг — ПСЖ. Парижани їдуть до Ліссабону без Ашрафа Хакімі, який відновлюється після Кубку африканських націй, без травмованих Лі Кан Іна та Жоау Невеша, а також без Лукаса Ернандеса, який відбуває триматчеву дискваліфікацію за вилучення у матчі 5-го туру проти Тотенгема. Спортінг, до речі, непогано виступає у цій ЛЧ — 14 місце станом на зараз. Але чисто теоретично, плей-оф ще не гарантований.Тоттенгем — Боруссія Дортмунд. Кажуть, що цей матч може бути вирішальним для Томаса Франка. Хоча у Лізі чемпіонів у Тоттенгема все ок — 11 місце, але як і у Спортінга, ще не гарантований вихід до наступної стадії. Куди гірше справи у внутрішньому чемпіонаті: там чотири тури поспіль без перемог і 14 місце. Особливо прикрою була поразка від Вест Гему в останньому турі (1:2). Зона вильоту Тоттенгему поки не загрожує, але боси клубу явно хочуть бачити кращий результат.Що будете дивитися?
👁 247 26-01-19 07:20
🤝 Друзі, сподіваюся, у вас все добре, наскільки це можливо.Став нечасто сюди писати, бо багато різних робочих задач + електроенергія віднедавна — величина непостійна. Але прогулявся вранці на морозному сонці і вирішив трохи поділитися міркуваннями сьогодні.У міжсезоння багато думаю про УПЛ і зараз, на фоні трансферних новин, є думка, що навесні у нас буде веселий чемпіонат з точки зору ключових турнірних позицій.Інтрига перша. Чи втримає ЛНЗ лідерство? Зрозуміло, що спрацював ефект несподіванки + якісна робота Віталія Пономарьова, який нарешті отримав хороший склад, а не вчорашню команду U-19. Однак навесні ЛНЗ буде непросто втриматися навіть в трійці. І нехай поточне перше місце не вводить вас в оману. Команда втратила основну ударну одиницю попереду — Проспера Оба. Так, взяли Микитишина та Твердохліба, але ще невідомо, як вони приживуться в цьому командному організмі + тепер на ЛНЗ у кожної команди буде абсолютно інший настрій. Особливо це стосується Шахтаря, Динамо та Полісся.Інтрига друга. Чи повернеться в боротьбу за чемпіонство Динамо. Так, кияни восени влаштували благодійний аукціон з роздачі очок. Але лідерам кияни програють лише 9 балів, а грати ще 14 турів. Себто, все може перевернутися догори дригом. Я все ще вважаю, що Ігорю Костюку треба влаштувати кадрову революцію і дати дорогу молодим. Пономаренко, Редушко, Осипенко, Захарченко — ці хлопці мають отримати свій час та наростити м'ясо досвіду бодай в УПЛ. Інтрига третя. Чи спрацюють мільйонні вливання Полісся. Емерлаху, Краснічі, Краснопір — це все класно, але якщо не буде бодай якоїсь медалі, це гроші на вітер. Не зрозумію Геннадія Буткевича, якщо ніхто не відповість за відсутність результату.Інтрига четверта. Хто на вихід? Зараз я бачу, що перші кандидати на пониження — Рух і Полтава. У Руху розібрали вже пів-команди, у Полтави в принципі все сумно. В стикові матчі точно піде Кудрівка (я переконаний саме зараз), а от хто буде ще однією командою, яка зіграє додатковий плей-оф... Або Олександрія, або Епіцентр. Все залежить від того, чи піде позитивна хвиля в Олександрії. Якщо ні, там завжди є опція швидкої заміни тренерського штабу (Володимир Богданович вже в клубі, тренує Олександрію-2). Тому за цю команду я особливо не хвилююся.Інтрига п'ята. Хто стане найкращим голеадором. Зараз одразу шість гравців мають по 7 м'ячів: це Проспер Оба, Юрій Климчук, Єгор Твердохліб, Бабукар Фаал, Микола Гайдучик та Пилип Будківський. Троє з них змінили команду, а значить, неодмінно постане питання про зіграність із новими партнерами. Я ризикну припустити, що найкращим голеадором стане Пилип Будківський, який залишився в Зорі попри чисельні чутки про Казахстан. Головне, аби всі уникнули травм. Тоді інтрига номер 5 точно жеврітиме до останнього туру.Аполоджайс за тривалу паузу. Діліться думками у коментарях.
👁 311 26-01-06 20:05
🥇🥇🥇ЗОЛОТО🥇🥇🥇🇺🇦⚡️Лижний акробат Дмитро Котовський — тріумфатор етапу Кубка світу в Лак-Бопор!🤩Канадський Лак-Бопор став «золотим» для українського фристайліста Дмитра Котовського, який у фіналі «приземлив» найскладніший стрибок у лижній акробатиці — «Ураган»!👏Шлях до перемоги був впевненим: Дмитро виграв кваліфікацію з найкращим результатом, а згодом з третьої позиції пробився до суперфіналу. У боротьбі за нагороди лижний акробат виконав свій коронний надскладний стрибок — «Ураган» (потрійне сальто з п'ятьма гвинтами – «фул-тріпл фул-фул»)). Ідеальне приземлення та висока оцінка у 131.56 бала принесли українцеві беззаперечну перемогу!🔝Завдяки цій золотій медалі Дмитро Котовський очолив загальний залік Кубка світу! Для Дмитра це третя перемога на етапах Кубка світу і перша з 2023 року! Загалом для українця це дев'ята нагорода в межах Кубка світу і сьома — особиста. 👍Зазначимо, що це вже друге «золото» для української чоловічої збірної з лижної акробатики в цьому сезоні після успіху Олександра Окіпнюка на першому етапі в фінській Руці.Вітаємо Дмитра, тренерський штаб та всю спортивну спільноту з цим фантастичним тріумфом! Пишаємося нашими атлетами!💙💛📸Скриншот з трансляції Eurosport