Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Рахунок на табло
Añadido 06 ene. 2025

Рахунок на табло

@rakhunok_na_tablo
Número de suscriptores: 490
Fotos: 2,060
Videos: 291
Enlaces: 969
Descripción:
Гра забувається, результат залишається (с) З усіх питань пишіть в приват - @dan_vereitin

👥 Número de suscriptores

490
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +21

👁️ Vistas promedio por mensaje

260
Promedio/Día:: 200
Promedio/Tiempo:: 302
ERR: 53.06%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 128 26-06-19 15:41
Максим Калиниченко у грі проти Саудівської Аравіі на Мундіалі-2006 забив гол та зробив два асисти, хоча перед грою пережив справжній стрес через бутси Підготовку до історичного турніру півзахисник пройшов в улюблених тринадцятишипових бутсах Nike “Mercurial” - напевно найлегших бутсах того часу, в яких грали швидкісні гравці і ті, хто відсутність швидкості намагався компенсувати полегшеним взуттям. Кінець весни/початок літа в 2006-ому в Європі були дуже спекотними і посушливими, тому другий комплект з залізними шипами (який частіше використовується для мокрих полів) футболіст навіть не діставав з сумки. В зручних «меркуріалах» Максим просидів на лавці першу гру з іспанцями, а готуючись до другого туру розумів, що планується тренерським штабом у стартовий склад. 19 червня в Гамбурзі несподівано пішов дощ, що для півзахисника стало шоком, бо грати в бутсах на тринадцяти шипах на слизькому газоні на такому рівні не можливо. Сподівання, що до вечора поле висохне не справдились, тому лише за дві години до гри Калиниченко почав розминати/мʼяти/масажувати запасний комплект адідасівських «Predator». Ця модель, ще і у поєднанні з залізними шипами, у той час була сильно важче максимально легких «меркуріалів», в яких звик грати півзахисник. Тому окрім природного хвилювання через дебют на Чемпіонаті світу, футболіст збірної України думав в першу чергу якби не «повзати» по полю в незручному, незвичному і важкому взутті. Однак в підсумку усе вийшло не так вже і погано - Калиниченко асистував з кутового Русолу на перший історичний гол української збірної у головному турнірі світу, потім допоміг забити Шевченко після подачі зі штрафного, пізніше відзначився голом сам і за підсумками гри був визнаний «Man of the match».
👁 171 26-06-17 12:23
🎲🎲🎲Жереб кинуто. Визначилися потенційний суперник Динамо🇺🇦, Полісся🇺🇦 та ЛНЗ🇺🇦 у Q2СоLПід час жеребкування другого кваліфікаційного раунду ЛК нас насамперед цікавили позиції Динамо🇺🇦, Полісся🇺🇦 та ЛНЗ🇺🇦. Під час жеребкування представники України🇺🇦 були поза посівом.Полісся🇺🇦 та ЛНЗ🇺🇦 гарантовано зіграють у цьому раунді, Динамо🇺🇦 - дише у випадку поразки у Q1EL. 📌Результати жеребкування:Динамо🇺🇦/Університатя Клуж🇷🇴 (невдаха пари) - Бранн🇳🇴;Полісся🇺🇦 - Копенгаген🇩🇰;ЛНЗ🇺🇦 - Гент🇧🇪.Також визначилися суперники і потенційні суперники за Q2СоL для представників конкурентів України🇺🇦 у ТК:☑️Войводина 🇷🇸/Ференцварош🇭🇺 (невдаха пари) - ;☑️Шериф 🇲🇩/Алюміній🇸🇮 (невдаха пари) - ;☑️Карабах🇦🇿/Вестрі🇮🇸 (невдаха пари) - ;☑️Хайдук🇭🇷/Жиліна🇸🇰 (невдаха пари) - ;☑️Зіра🇦🇿/Торпедо (Кутаїсі)🇬🇪 (переможець пари) - ☑️Санкт-Галлен🇨🇭 - ;☑️Хаммарбю🇸🇪 - ☑️Маккабі (Тель-Авів)🇮🇱 - ;☑️Лугано🇨🇭 - Дукаджині🇽🇰;☑️Сьйон🇨🇭 - ;☑️ГАІС🇸🇪 - Норшелланн🇩🇰;☑️Гетеборг🇸🇪 - ;☑️Пакш🇭🇺 - ;☑️Дебрецен🇭🇺 - Марсашлокк🇲🇹/Пюнік🇦🇲 (переможець пари);☑️Мозервелл🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 - ;☑️Хіберніан🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 - ;☑️Аустрія🇦🇹 - ;☑️Рапід🇦🇹 - ;☑️ЧФР Клуж🇷🇴 - ;☑️ФКСБ🇷🇴 - Ауда🇱🇻;☑️Вараждін🇭🇷 - ;☑️Рієка🇭🇷 - ;☑️Копер🇸🇮 - ;☑️Браво🇸🇮 - ;☑️Бейтар🇮🇱 -☑️Хапоель (Тель-Авів)🇮🇱 - ;☑️Нефтчі🇦🇿 - ;☑️ДАК🇸🇰 - ;☑️Спартак (Трнава)🇸🇰 - .📅Матчі Q2CoL заплановані на 23-те та 30-те липня. 🇺🇦Таблиця коефіцієнтів | Підписатися
👁 250 26-06-11 14:21
😢 Морально важкий день.Рано вранці ми провели в останню путь Сашка Тингаєва. Невелика церемонія прощання у Києві. Досі важко прийняти цей факт — нашого друга та колеги більше з нами немає... Хочу подякувати усім, хто долучився до підтримки рідних Олександра. Ми всі разом зробили велику справу... А зараз ми з Андрієм Столярчуком в етері Champion Radio в рамках проєкту Чемпіон-Марафон, який Андрій та Сашко вели вдвох, присвятили перший вихід саме Олександру Тингаєву. Або, як сказав Андрій, нашому Тиндрику. В ці 12 хвилин було складно вмістити всі історії, цитати та меми з нашого спільного шляху. Але перед етером я відкрив наш діалог із Тингаєвим у фейсбуці і там було моє перше повідомлення, датоване 31 травня 2015 року. Я запитав, де можна послухати чудові коментарі пана Тингаєва? І знаєте, що мені відповів Сашко? "І вам доброго дня! 🙂 Я закінчив кар"єру футбольного коментатора. Ще з літа минулого року не коментую взагалі".На щастя, це було не завершення кар'єри, а тимчасова пауза. І на жаль, я не можу тепер порахувати, скільки матчів ми з Тингаєвим на радіо відкоментували разом. І десь на четвертому це вже була прекрасна синергія — ми розуміли один одного без слів, погляду чи умовних позначень. Суто інтуїтивно, як ніби у нас спільна мережа вай-фай над головами.Вічна пам'ять, Саню... Ти назавжди в наших серцях і спогадах. Тебе вже дуже-дуже бракує... 🙏
👁 980 26-06-08 18:32
💔 "Данчулеску, мій юний друже", — так часто Саня починав наші розмови, коли набирав мене телефоном. Ця фраза завжди лунала якось так бадьоро, що навіть якщо в цей день настрій був не дуже, посмішка з'являлася майже одразу.Я пишу цей текст і досі не можу повірити, що Сашка Тингаєва з нами більше немає. За останні майже два роки на Champion Radio ми відпрацювали просто безліч прямих етерів разом. Що ми тільки не коментували: футбол, баскетбол, хокей... Разом проводили студії Великого спортивного вікенду, іноді разом сідали в студію на Велике спортивне шоу або Клуб чемпіонів на вихідних. Скільки жартів і приколів озвучували під час трансляцій — не порахувати.Останній наш спільний етер був у суботу, 30 травня. Фінал Ліги чемпіонів. Єврофан у прямому етері, а це Санін проєкт — він був його ідейним натхненником та автором. Я перед тим вирушив у відпустку на тиждень, але ідею Жені Толочина зібратися ввечері разом і подивитися фінал ЛЧ охоче підтримав. І вийшов справжній марафон, бо кожен з присутніх долучався до Сані та Ігоря, які були ведучими цього шоу. Так вийшло, що я залишився на овертайми і серію пенальті, і ми у прямому етері розповідали про все, що відбувалося у Будапешті. Звісно ж, жартували, сміялися, як завжди. І ви знаєте, я би ні за що не повірив, що це була наша остання зустріч із Сашком. Абсолютно не повірив би. Мені здавалося, що у нас попереду ще мільйон етерів разом, сотні квізів (а Саня постійно грав з нами у футбольні квізи "Гра головами" у команді Рахунок на табло). У ту суботу у Сані блищали очі — це завжди була вірна ознака того, що він щасливий. Він вмів так проявляти емоції та щиро радіти простим речам, як дитина. Але він був справжнім.Для мене в юності Сашко Тингаєв був дядьком з телевізора, який завжди коментував топовий футбол. І я тоді навіть уявити не міг, що колись не те, що познайомлюся з ним, а й працюватиму пліч-о-пліч. А вперше ми побачилися у 2015 році, коли я тільки-но переїхав до Києва. Зустрілися на Поштовій площі і... пішли ловити рибу. Довго сиділи, години три. Може й чотири. І просто теревенили про життя, професію, футбол...І останній День народження Сані теж згадую з теплом. Бо Сашко народився 6 лютого, а я — 1-го. І цьогоріч святкували командою разом. І теж він виглядав радісним і щасливим в той день. Я ще подумав: "Які ми молодці, що зібралися саме сьогодні". А скільки спогадів він постійно розповідав зі свого професійного життя? І кожен раз щось нове. З 90-х, нульових, з різних редакцій та телеканалів. Абсолютно різний і дуже багатий досвід.Минулого тижня із Сашком трапилося нещастя. Гадаю, ви всі читали про це. Останні дні він провів в реанімації. Сьогодні Сані не стало... Дякую тобі, Друже. За всі ті теплі спогади, які ти залишив. Спочивай з миром...
👁 235 26-05-09 09:41
🤝 От пишуть, що Зінченко залишить Аякс вільним агентом. Хочете, сваріть мене. Не погоджуйтесь, кажіть, що такого не буде. Але я вважаю, що ідеальний варіант продовження карʼєри для Сашка — це повернення до Шахтаря.Плюси:- можливість легко реанімувати свою карʼєру у не дуже складному чемпіонаті;- Шахтар закриває проблемну позицію у центрі поля ще й українським гравцем топ-рівня;- досвід Зінченка на найвищому рівні допоможе команді в ЛЧ;- іміджево виграшна історія для Саші: він, як ми памʼятаємо, Шахтар залишив не дуже гарно. От є нагода повернути борг клубу, який його виховав;- Шахтар здатен забезпечити Зінченку хороші умови контракту;- Зінченко може бути корисним не лише як футболіст, а й як медійна особа у соціальних ініціативах.Мінуси:- бажання гравця. Навряд Зінченко в 29 років вважає, що йому вже пора в УПЛ. Певно, має амбіції пограти ще в Європі;- війна в Україні теж не дуже сприяє такому трансферу, де в першу чергу треба думати про безпеку сімʼї;- травматизм Зінченка останніми роками. В матчах УПЛ по ногах дістається практично усім. А якщо не там, то Кристал Пелас показав, що таке жорстка і контактна гра;- фінансові запити гравця. Шахтар-то може дати гідні умови, але якщо згадати його зп в Арсеналі, то незрозуміло, наскільки він готовий посунути фінансові апетити.
👁 130 26-05-02 16:32
🏆🏆🏆🇺🇦Марта Костюк - чемпіонка турніру WTA 1000 у МадридіУ вирішальному матчі українська тенісистка перемогла восьму ракетку світу 🏳️Мірру Андрєєву з рахунком 6:3, 7:5.Костюк продовжила свою рекордну безпрограшну серію до 12 матчів та виграла третій титул у кар'єрі. Перший вона здобула 2023 року на турнірі WTA 250 в Остіні, а другий - два тижні тому на турнірі WTA 250 у Руані.Марта - друга українка, яка перемогла на турнірі WTA 1000. Першою була 🇺🇦Еліна Світоліна, якій це вдавалося чотири рази (Дубай-2017, Рим-2017, Торонто-2017, Рим-2018).Сьогодні Костюк також здобула свою 14-у в кар'єрі перемогу над суперницею, що входить до першої десятки рейтингу, та вже п'яту цього року.Українка, яка посідає 23-е місце у рейтингу, стала другою чемпіонкою в історії турніру в Мадриді (з 2009 року), що на момент перемоги знаходилася поза топ-20. Вперше таке сталося 2010 року, коли титул виграла 🇫🇷Араван Резаї (№24).У понеділок Марта Костюк вперше з січня повернеться до першої двадцятки світового рейтингу та оновить особистий рекорд, піднявшись на 15-е місце (+8).Наш сайт | Threads | Twitter | Instagram | betking
👁 204 26-04-30 21:14
🤝Загальне резюме по матчу Шахтар — Кристал Пелас.Шахтар дійшов до півфіналу ЛК і це велике досягнення в наших реаліях. Але суперник з топ-ліги одразу показав, яка величезна різниця в деталях між найкращою командою нашого чемпіонату та середняком АПЛ. Саме дрібні деталі і вирішили долю цього матчу. Там хтось не добіг метр, тут сантиметри завадили заблокувати удар, а ще секунди вплинули на рішення, яке виявилося вже не актуальним.Кожен матч — це мозаїка. Можна скласти симпатичну картинку, але вона не буде повноцінною, якщо ти втратиш 4-5 деталей.На моїй памʼяті це найслабший матч Матвієнка за Шахтар. Якраз з його зони відповідальності прийшов перший мʼяч. Він не встиг заблокувати удар Камади. Странд Ларсен взагалі не відчув супротиву. А скільки Микола програв локальних протистоянь? Різник сьогодні зіграв роль Луніна в Реалі. Ти можеш витягати які-завгодно мʼячі, але навіть топ-рівень майстерності не врятує, якщо твої партнери по захисту дають бити з будь-яких позицій. Педро Енріке в першому таймі взагалі шукав себе на полі. То мʼяч не може прийняти, то віддасть за межі поля. Словом, є про що подумати з точки зору кадрової політики. Сподобався Кауан Еліас чи не вперше цього сезону. Егіналду та Аліссон теж провели хороший матч. Десь у другому таймі у мене промайнула думка: «Що це за звук? Аааа, це британський захист скрипить від бразильського креативу». Це коли Аліссон несподівано пробив в нижній кут. Але творчості бразильців для результату виявилося замало. Так, є другий матч, є паперові шанси вирвати путівку до фіналу, але я в це не вірю. Хочеться, щоб за тиждень Шахтар зіграв у своє задоволення. Результат вже не буде таким важливим. І так найкращий євросезон за останні шість років.Тепер чекаємо на внутрішній матч із Динамо, це буде смакота!
👁 143 26-04-19 12:11
🤝На запрошення футбольного клубу Олександрія відкоментував матч Національної ліги U19 між Олександрією та Вересом. Чому корисно дивитися U-19? Бо це, фактично, післязавтрашні обличчя УПЛ. Що я для себе відзначив?🔹В Олександрії непогана пара центральних захисників: Олексій Явдошин та Артем Мосієць. Мосієць володіє хорошим довгим пасом з лівої ноги. Явдошин гарно бореться за м'ячі на другому поверсі. 🔹Сподобалися африканські легіонери у складі обох команд. Деніел Гасену, на мою думку, вже міг би підсилити і першу команду Олександрії. Майже усі єдіноборства у першому таймі цей хлопець з Гани виграв. Правий вінгер Кельвін Дейк чудово проявляв себе у першому таймі, але видно, що хлопцеві ще треба налагодити взаємодію із партнерами. У Вереса сподобався проспект Тараса Степаненка Давид Нійо - щойно він вийшов і гра команди помітно пожвавішала. Алладжі Воллі не так добре влився в гру, але я би на місці Олега Шандрука вже починав давати йому шанси у першій команді. Тим паче, що з форвардами є кадрова проблема.🔹Хороше бачення поля у плеймейкера Олександрії Петра Нестеренка, сподобалась його націленість на атаку, певний спортивний голод, якщо завгодно. У Вереса, звісно, дуже виділявся Ігнат Пушкуца. Технічний гравець, який досить вправно вміє розганяти атаки своєї команди з правого флангу. Теж хотів би побачити його в УПЛ пошвидше.Загалом, гра сподобалася. Так, багато є простих помилок, але характер та самовіддача обох команд залишили приємне враження.
👁 176 26-04-16 18:46
🔥 Я задоволений тим, що побачив в матчі АЗ — Шахтар.Бо забив і загалом гарно себе проявив мій улюблений футболіст у складі Шахтаря — Лука Мейрелліш. Я його лагідно називаю Лучонишем, принаймні, поки він не переросте з юнацького у дорослий футбол.Але молодці хлопці. Шахтар стає командою других таймів у єврокубках. Знвоу невиразна перша половина, але активізувалися у другому таймі і змогли не програти і гарантувати собі вихід до півфіналу.У школі, на уроках малювання, десь років 25 тому, мене вчили спочатку накидати малюнок олівцем, а потім вже додавати деталі і розмальовувати свій ескіз. Після флеш-інтерв'ю Ріната Ахметова минулого тижня, подивився на цей Шахтар з цієї точки зору. І дійсно, Арда Туран взяв простий олівець і окреслив опорний конспект цього матеріалу: я вже бачу, що наступного сезону лідерами Шахтаря будуть Аліссон та Егіналду, разом із Різником, Бондарем та Матвієнком. Команда, звісно, влітку зазнає кадрових змін, тут до ворожки ходити не треба. Явно видно, які гравці і де просідають. Але в цілому, команда робоча і тепер дуже цікаво глянути на неї проти Кристал Пеласа (або ж Фіорентини, але скоріше саме англійці будуть суперниками Шахтаря у півфіналі).
👁 253 26-04-09 21:05
🙏 До другого м'яча Шахтаря я збирався почати цей допис словами "Припускаю, Рінату Ахметову не надто сподобалося те, що він побачив сьогодні наживо...".Але подивіться на назву мого телеграм-каналу. У цьому випадку результат був куди важливішим. На щастя, АЗ поплив у другому таймі, а бразильці Шахтаря зробили те, чого не змогли у першій половині.Насправді, перший тайм нагадував більше якусь кашу, яку забули посолити. В'язко, несмачно, споживаєш без задоволення... Другий тайм пішов веселіше. І тут Педріньо нагадав, що можна поповнити склад команди хоч десятком молодих і перспективних бразильців, але один досвідчений зробить справу. М'яч, який десятка Шахтаря поклав у дев'ятку воріт суперника — це топ.А далі АЗ поплив і Аліссон разом з Егіналду просто розірвали їхній захист на шматки.І все ж. Заміни просилися раніше: Кауан Еліас взагалі, так враження, що забув вийти на поле. Тобто, фізично вийшов, але чим він допоміг команді?Невертон — багато біганини, а де ефективність? Егіналду вийшов і одразу фланг запрацював. Аліссон на протилежному фланзі дуже сподобався сьогодні і був найкращим у команді навіть ще до двох своїх м'ячів.А ще, по першому тайму виникало питання, яке вболівальники впродовж цієї весни ставлять собі найчастіше: а в що грає Шахтар? В чому концепт Арди Турана? Поки не розумію і я...АЗ? Я по ходу матчу одним друзям сказав, що розчарований цією командою. Перший м'яч самі собі привезли, два наступних — наслідок грубих помилок у захисті. Тут я похвалю знаєте кого? Олега Шандрука. Бо Верес в матчі чемпіонату Шахтарю більше проблем створив, ніж сьогоднішній АЗ. Саме в обороні, в атаці там сумно було.І в якості ендшпіля цього допису... У 2009 році Рінат Ахметов, якщо я не помиляюся, ходив на матчі Шахтаря у плей-оф Кубку УЄФА в одному светрі, бо його було визнано фартовим. Нові часи вимагають нових традицій. Якщо Шахтар буде перемагати у Лізі конференцій із таким рахунком завжди, коли президент клубу на стадіоні, то чи не настав час переглянути звичай, що жив 12 років... Хіба ні?