Fuente
Сповідь тестувальника | Але не будемо просто сміятися, втім відмітимо, що проблема поверхневог...
399 Vistas/Alcance
2026-03-19 13:07
Mensaje №85
Але не будемо просто сміятися, втім відмітимо, що проблема поверхневого рев'ю не виникла лише зараз. Вона існувала чи не завжди. Це важливо, щоб бути справедливим у критиці. Проблема не стільки у тому, що це «ШІ» генерує код, але у наших (людини) особливостях. І чим більше коду нам потрібно перевірити, тим вище ризик, що така перевірка буде поверхневою.В результаті маємо складну задачу. «ШІ» може генерувати гігантські об'єми коду, а отже підхід «людина має робити рев'ю» видається у корені хибним. Через отой мем вище, який зовсім не мем, виходить, але реальність.Поки пропонується замінити людину на іншого «ШІ» для рев'ю. Цей підхід у своїй базі видається мені дещо дивним, адже чому ми просто не створимо такий «ШІ», який одразу буде робити код+рев'ю та видавати «цукерочку»? Бо давно створили б, але ні.Отже. Нічого нового тут немає. Не важливо, хто або що генерує код. Це проблема рев'ю, як такого. Тому спостерігаємо далі, не більше.Тут я, в певному сенсі, навіть готовий підтримати вайбкодинг. Просто за його відвертість, де прямо стверджується — в код не дивимося, все чорна скриня. Це чесніше, і за це мій бал отримує вайбкодинг. Отакої, хто б міг подумати, га?П.С. Бал цей не означає більше, ніж він означає, буквально.