Fuente
Tregubov's Purrple Chamber | Головна причина, через яку я не став здобувати вищу історичну освіту -...
14 700 Vistas/Alcance
2026-02-16 09:01
Mensaje №776
Головна причина, через яку я не став здобувати вищу історичну освіту - небажання зійти з розуму. Мені філософсько-релігієзнавчої вистачає для того, щоб очі кровили щоразу, як бачу коментарі "простих людей" на відомі мені теми. З історичною я б взагалі збожеволів за три дні читання Фейсбуку з розповідями про трипільців та Аратту.Але тут підступно підкрався штучний інтелект з посмішкою хижою. І очі почали кровити тому, що через редакторський та журналістський досвід я завжди бачу, де хтось сам писав, а де ШІ попросив.Серйозно, ці люди мені більше подобалися, коли писали з помилками та стилістичними недолугостями, ніж зараз, коли все як під копирку - короткі фрази з емоційними протиставленнями та механічна, вимушена софістика. Максимум, що в тексті свого - мармиза в якості ілюстрації, і та підріхтована.Хочеться взяти і всім цим акулам промту, як Хрущов Терешковій, механічну геніталію пришити. Однієї моделі, незалежно від статі. Якщо їх вдовільняє однаковий на всіх механічний мозок, то й це має сподобатися.