Fuente
Tregubov's Purrple Chamber | Знаєте, що додає мені трішки оптимізму?Оці заборони всього відразу в Р...
11 100 Vistas/Alcance
2026-02-12 22:24
Mensaje №774
Знаєте, що додає мені трішки оптимізму?Оці заборони всього відразу в РФ - це, об'єктивно, постріли собі в ноги. Більше шкоди, ніж користі. Той же Телеграм справді дуже широко використовувався в них як ключовий засіб комунікацій на фронті.Але вони вже не можуть інакше.Бо є такий принцип - на певному етапі деградації системи система здатна приймати лише ті рішення, які руйнують її саму.Ви це можете пам'ятати по Майдану, в кого пам'ять хороша. Риги робили буквально усе, щоб не дати Майдану згаснути самому. Кожного разу, коли починав спадати запал, вони робили якусь безмежно тупорилу та жорстоку дурню, після якої все йшло на новий виток спиралі.В РФ зараз десь таке ж положення - коли вже не спрацює, як в тому анекдоті, команда "припинити чухню!". Бо не можна не тільки відпустити гайки, а й припинити їх закручувати. Тому людей судять за репости скріншотів з мультфільму "Губка Боб", де хтось з героїв в жіночому одязі. Вже один крок до заборони "Ну, погоди!" - там теж була сцена, де вовк Снігуронькою перевдягався, пропагуючи ЛГБТ.Таким чином система сама катиться до пропасті - і сама підкидає дровеняток. Воно добре. Дожити б тільки до цієї, як казало одне чмо, "найбільшої геополітичної катастрофи 21-го сторіччя".