Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПТСР && Айті
Añadido 14 jul. 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Número de suscriptores: 1 352
Fotos: 615
Videos: 122
Enlaces: 801
Descripción:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit

👥 Número de suscriptores

1 352
Promedio/Día:: +19
Promedio/Tiempo:: +18
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

450
Promedio/Día:: 389
Promedio/Tiempo:: 359
ERR: 33.28%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 301 25-10-13 09:36
​​Нація ПТСРщиківСьогодні зранку в голові народилася ця фраза і вона болюче точно описує нашу реальність.ПТСР - це вже не лише про військових. Це про кожного, хто живе під постійними обстрілами ракет, шахедів і звичайних FPV-дронів. Це про всіх нас.ПТСР це підступний розлад, який проявляється, який проявляється не одразу. Часто він ховається за втомою, дратівливістю чи байдужістю, а потім вибухає спогадами, тривогою або безсонням.Наша психіка постійно під прицілом. Вона виснажується, не витримує навантаження і тому дедалі більше людей мають ознаки ПТСР, навіть не підозрюючи про це.Через цей тиск з’являються різні розлади: найчастіше тривожні або депресивні. А вони, своєю чергою, можуть перерости у важчі психічні порушення.Напевно, зараз і в майбутньому дуже затребуваними стануть спеціалісти з ментального здоров’я. Тому, психологи, психотерапевти й психіатри будьте на хвилі, тримайте руку на пульсі. 😅Тому слідкуйте за своїм ментальним здоров'ям, не затягуйте на довго, адже воно впливає і на фізичний стан. Якщо будете затягувати то станете, як я, який без медичної підтримки препаратами не може нормально існувати. А воно вам не потрібно!🥲Не соромтесь звертатися по допомогу. Це не слабкість - це відповідальність перед собою.🫡Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 333 25-10-02 09:58
​​Superhumans CenterЗараз знаходжусь у Superhumans Center у робочій поїздці й можу сказати: це відвал башки. Я не очікував такого!Медичний центр — суперсучасний та інклюзивний простір. Тут усе зроблено для того, щоб пацієнт почувався комфортно. Тут не лише оперують складних пацієнтів, а й проводять їх реабілітацію, допомагаючи жити по-новому — як суперлюдина.Крім того, надаються не тільки медичні послуги, а й юридична підтримка, допомога в соціальній реінтеграції тощо. Тут побратимам та посестрам допомагають увірватися в нове життя з двох ніг після війни та важких поранень!Підтримка майже в усьому: від відкриття власного бізнесу до пошуку нової мрії й цілі, щоб жити з новим подихом. І це дуже круто!Пам’ятаю, як у 2017 році я звільнився з «Азову» — із поганим здоров’ям, без освіти й без розуміння, що робити далі. Лише дружина постійно мене підтримувала, за що я їй завжди вдячний. Тому дуже радію, що тепер поранених Захисників не залишають напризволяще.Щасливий бути частиною команди «Суперів», адже я завжди допомагав своїм побратимам, щоб вони не проходили того, що пройшов я. І тепер хочу допомогти центру виконувати свою роботу якнайбезпечніше та якісно!Сподіваюся, у мене це вийде.Всім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 2,330 25-09-30 07:31
​​Рятівний збір! 🫡Приєднався до великого збору патронатної служби «Янголи» 3-го АК!Хто не знає: патронатна служба займається супроводом поранених Захисників, їх лікуванням та реабілітацією. Це надзвичайно важливо для наших воїнів, які отримали поранення різного ступеня важкості, захищаючи нас.Збір великий — аж 30 мільйонів. Але вже зібрали понад 25! Тому я вирішив допомогти і відкрив допоміжну банку всього на 30 тисяч гривень. Думаю, ми швидко її осилимо й закриємо.Я особисто знаю засновницю патронатної служби — тоді ще в «Азові» — Олену Толкачову (позивний Гайка). Для мене вона завжди буде Гайкою, так простіше. 😅Вона надзвичайно чуйна й віддана своїй справі людина. З 2014 року розбудовувала патронатну службу, щоб допомагати бійцям «Азову», а тепер і 3-му Армійському корпусу. Ви навіть не уявляєте, через що їй довелося пройти на цьому шляху. Зараз патронатна служба під її керівництвом — приклад для всього ЗСУ, як треба піклуватися про поранених. 🫶Вона допомогла й мені особисто: буквально силою змусила піти до лікарів, коли я з тиском під 200 майже місяць думав, що то просто втома. І якби не її турбота — не знаю, що було б зі мною зараз. 🤷‍♂️Усі кошти з моєї банки одразу йдуть на основний збір.🎯 Ціль: 30 000 ₴👉 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/bVFiaNmbjДякую всім і спокійного дня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 315 25-09-29 07:25
​​Сни при ПТСРБагато хто думає, що ПТСР - це в основному спогади, флешбеки, підвищена тривожність чи панічні атаки. Але є ще один важкий аспект - сни.Під час сну мозок намагається «переварити» все, що сталося. І часто уявляється, що сняться лише сцени боїв, вибухів, втрат побратимів. Такі сни настільки реалістичні, що іноді важко відрізнити їх від реальності.Але є й інші сни, не класичні бойові, а абстрактні й тривожні: падіння, переслідування, темрява, повторення іншого травматичного досвіду. Це теж прояв підсвідомості, яка не дає спокою.Найгірше, що після таких снів важко відновити сили. Прокидаєшся виснаженим, із відчуттям, що ніч була ще однією битвою.У мене, наприклад, якщо я перестаю пити ліки на ніч (вони «відключають» сни й дають змогу спати нормально, але мають побічки), то щоночі сняться багатошарові, важкі сни.Сниться служба, війна, загиблі побратими, померлі родичі та інші травмуючі події. Вони повторюються знову й знову в різних варіаціях. І кожного разу прокидаєшся з відчуттям, ніби всередині щось зламалося.Після таких ночей важко налаштуватися на роботу, і доводиться через силу та внутрішню дисципліну переборювати себе.Насправді сни треба пропрацьовувати зі спеціалістами - психотерапевтами. А іноді навіть проста розмова з побратимом може полегшити стан. Бо постійно знову й знову переживати травму - це дуже виснажує психіку.Тож якщо у вас також бувають подібні сни, знайте, ви не один/одна. Зверніться по допомогу до спеціалістів, щоб вам стало легше.Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 374 25-09-25 07:56
​​Мої перші спортивні змагання! 🫡Точніше, це відбіркові змагання до Invictus Games 2027 — міжнародних ветеранських змагань для військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення чи захворювання під час захисту України з 2014 року.Протягом тижня вони відбуватимуться у 9 видах спорту:▪️ баскетбол на кріслах колісних;▪️ регбі на кріслах колісних;▪️ волейбол сидячи;▪️ стрільба з лука;▪️ веслування на тренажері;▪️ лазер-ран;▪️ пауерліфтинг;▪️ велоспорт;▪️ плавання.Я спробую свої сили у веслуванні на тренажері. Не впевнений, що зможу потрапити до збірної, адже часу на тренування зараз небагато, але буду старатися! А навіть якщо не вийде — все одно отримаю крутий досвід і додаткову мотивацію тренуватись далі.💪Якщо ви теж хочете долучитися, ось більше інформації за посиланням:https://cbacenter.ngo/page/vidkrito-rejestraciiu-na-sportivni-zmagannia-dlia-veteraniv-ta-veteranok-gartВсім спокійного та продуктивного дня! 🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 360 25-09-22 08:35
​​Про меншовартість українцівДавно хотів написати щось подібне, адже ця тема завжди актуальна. Особливо зараз, коли більшість мріє звалити за кордон у «краще життя».Взагалі, я розумію, звідки в українців узялося це відчуття меншовартості. Його нам століттями нав’язували: імперії, сусіди, які завжди хотіли бачити нас «молодшими братами».Один із прикладів - наша мова. Раніше до української ставилися як до третьосортної, мовляв, нею розмовляють лише недалекі люди, бо вона для "не модна".Або якщо взяти військову справу - це так звані натівські стандарти. Пам’ятаю, у 2014–2016 роках на них мало не молилися, як на недосяжні вершини. А зараз виявилося, що наші стандарти кращі, адже НАТО жодного разу не брало участі у війнах такого масштабу, як наша.Так само й в інших напрямках: Україна не країна третього світу, хоч нам і намагаються нав’язати такий статус. Ми в багатьох сферах випереджаємо інший світ. А щоб наша країна ставала ще кращою, усе залежить тільки від тебе!Демократія - це не просто обрати якогось дядька чи тітку раз на 4 роки й потім сидіти й лаяти їх. Демократія - це можливість контролювати цих людей і вимагати, щоб вони діяли в межах закону.Звичайно, зараз усе непросто, адже країна у війні. Але так буде не завжди. І майбутнє нашої країни залежить лише від нас!🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 463 25-09-19 07:26
​​Про відтік 18–22Читаю я новини про те, як молодь виїжджає з країни. Це, звичайно, їхній вибір, і я його не засуджую. Але я, наприклад, нікуди б не виїхав — уже давно підписав би контракт із ЗСУ.Я і так у 20 років пішов на війну ще в далекому 2014-му, а так ще й грошей нормально відсипали б. 😅Але допис не про тих, хто виїжджає, а про ту молодь, яка попри все залишається в країні. Хтось воює, навчається, хтось уже працює, волонтерить, і підтримує країну, як може.Хочу просто похвалитися своїми молодшими братами, які замість того, щоб виїхати в Європу, обрали інший шлях.Один із них підписав контракт безпосередньо з частиною, а другий планує вступати до військової академії. 🫡Скажу чесно: я ніяк не впливав на їхнє рішення й відверто розповідав, з чим можна зіштовхнутися на службі. Та й вони бачили по моєму стану, до чого це може призвести. Але все одно вони обрали цей шлях!І цим їхнім рішенням я дуже пишаюся! Така молодь ще раз доводить, що не все втрачено для країни, і в неї є майбутнє. І що ми з побратимами не дарма воювали й воюємо за неї!Всім спокійного та продуктивного дня!PS. фото зроблено 2022 року.З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 376 25-09-10 07:02
​​Пріоритет по соціальним мережам.Думаю трішки перебудувати свій пріоритет у соцмережах. Все це хочу зробити для якіснішого розвитку особистого бренду.Взагалі в мене їх небагато, бо часу це займає чимало, та й іноді немає натхнення. Але намагаюся писати пости на різні теми постійно.Хочеться більше технічного контенту, але хрін його знає, про що писати. Бо більшість пише одне й те саме, тільки під іншим соусом.🤷‍♂️Отже, по соцмережах:👉 LinkedIn. Це буде моя основна платформа, на яку робитиму акцент. Все дуже просто: вона зараз максимально лояльна і легко набирати аудиторію. У майбутньому думаю навіть преміум-акаунт придбати.👉 YouTube. Хоч він у мене зараз у стагнації, але це також крута платформа для розвитку особистого бренду й медійності. Тому канал я розвиватиму й сподіваюся випускати цікавий контент з кібербезпеки.👉 Telegram. Альма-матер мого блогу. Я і далі його вестиму, але вкладатися в набір підписників не планую. Це закрита соцмережа, і щоб тягнути туди людей, треба використовувати інші канали. Але навіщо, якщо є LinkedIn. Тут буде більш особистий контент.👉 Threads. Завів його «по приколу», але хай буде. Корисна штука, де можна з кимось посперечатися.😅 Взагалі пишу там про все, що спаде на думку. Гарна мережа, щоб випустити пару. До речі, починав із 17 читачів, зараз уже більше 60-ти, тож потихеньку розвиваюся.Поки такі плани. На TikTok взагалі забив, адже немає натхнення для його ведення. Тому ті крінжові відоси залишаться на пам’ять.😅Якось так. А тобі бажаю спокійного та продуктивного дня! Не хворійте!🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads
👁 549 25-09-01 07:40
​​Останній робочий день.Так, сьогодні мій останній робочий день у компанії IT Specialist, після якого починається новий етап у моїй карʼєрі! Якось незвично писати такі слова, адже досвіду в цьому в мене небагато. 🤷‍♂️Але хочу подякувати компанії за те, що повірили в мене — не дуже молодого ветерана, який горить кібербезпекою. 🫡За цей час (а це трохи більше ніж рік) я пропрацював у SOC на першій і другій лінії та трохи зміг доторкнутися до відділу пентесту. Отримав багацько практичного досвіду та знань.У компанії я зустрів офігенних колег, з якими буду підтримувати спілкування й надалі. Не знаю, як ці хлопці та дівчата мене терпіли, але я дуже вдячний їм за це. 🫡Окремо хочу подякувати своєму прямому керівнику Дмитру та колегам з відділу пентесту за ті знання, які я отримав від них! Ви круті спеціалісти, і так хочеться, щоб ще більше бізнесів користувалися вашими послугами. Адже у вас висока професійна планка — я це відчув на власному досвіді! 🫡Коротше, це був насичений рік — і по знаннях, і по практиці. Але далі буде ще більше!Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 445 25-08-28 09:41
​​Магістерська програма з кібербезпеки від SET University! 🫡Побратими та посестри, є можливість отримати безкоштовну магістерську освіту у сфері кібербезпеки в SET University! Я знаю деяких викладачів, тому можу точно сказати: там освіта не для галочки. Вони дійсно навчають тих, хто готовий змінювати нашу країну на краще!Звичайно, вступати можуть не тільки військові чи ветерани, а й цивільні. Тому ось вам вимоги до вступу:👉На підставі диплома бакалавра — складені іспити ЄФВВ (2025) та ЄВІ (2023–2025).👉На підставі диплома магістра або спеціаліста — внутрішні вступні іспити університету.👉Для осіб із посвідченням УБД — також внутрішні іспити.Ну і, звичайно, вимоги до кандидатів, куди ж без них. Та вони такі, що більшість і так їм відповідають, а хто ні — там завжди допоможе ШІ. 😅Вимоги до кандидатів:👉Знання англійської мови на рівні не нижче B1 (частина предметів викладається англійською викладачами із США та Європи).👉Володіння хоча б однією високорівневою мовою програмування.👉Базові знання з кіберзахисту та Linux.Більш детально ознайомитися з програмою можна за посиланням: https://www.setuniversity.edu.ua/education/masters-in-cyberdefense/В SET University є і інші напрямки, з ними можете ознайомитись на їх сайті.Можливо, колись і я піду на магістерську програму з кібербезпеки, щоб отримати ще якісніші знання і побудувати майндсет, що допоможе в кар'єрі. А поки не втрачайте шанс і подавайтеся на відбір! 🫡Всім спокійного дня!