Fuente
ПТСР && Айті | Мені дуже подобається моя робота.👌Спочатку написав, що заголовок не пр...
377 Vistas/Alcance
2024-07-31 17:39
Mensaje №466
Мені дуже подобається моя робота.👌Спочатку написав, що заголовок не придумав, а потім почав писати перше речення і зрозумів: ось і заголовок.😅Коротше, я відчуваю себе на своєму місці. Це те, чим би я хотів займатися і надалі. Кібербезпека для мене підмінила військову справу, про яку я мріяв з дитинства. Адже, я реально захищаю свою країну в кіберпросторі і це мені дуже подобається!🫡Звичайно, поки важко на роботі, я сильно втомлююсь, адже дуже багато нової інформації, різних тулзів, тощо. Проте з часом, я сподіваюся, стане трохи легше. Хоча навіть за цей тиждень я вже знаю набагато більше, ніж на початку, і це мені дуже подобається.🔥На жаль, по буднях тепер не виходить записувати відоси. Сьогодні я хотів записати один, навіть написав сценарій, але приїхавши додому, зрозумів, що не зможу це зробити. Вистачило тільки на трохи повчитися.🤕Взагалі, після роботи я змушую себе пройти хоча б одну лекцію з сертифікації eJPT. На майбутнє думаю ще додатково зосередитися на Bug Bounty та проходженні CTF. Щоб після роботи шукати баги і за це отримувати додаткові гроші, а CTF для додаткового контенту на ютубчик. До речі в офісі я віджимаюсь від полу, щоб хоч якось компенсувати заняття спортом.Не знаю, що ще написати, тому всім гарного вечора і спокійної ночі!🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка | Linkedin | TikTok | YouTube | Twitter/X