Fuente
ПТСР && Айті | Робочі історії😎Ви ж не думали, що я пропаду після початку роботи?) Д...
392 Vistas/Alcance
2024-07-29 16:36
Mensaje №464
Робочі історії😎Ви ж не думали, що я пропаду після початку роботи?) Для мене цей блог, як опора, тому я буду продовжувати його вести!🫡Сьогодні історичний день, 29 липня, я самостійно обробив свій перший інцидент! Звичайно, це ніщо, порівняно з тим, що цих інцидентів будуть сотні, але ж це мій першенький.😅А ще сьогодні міг статися невеличкий факап: забув пароль від однієї тулзовини. Побіг дивитися його в менеджері паролів, а виявилося, що я і пароль від менеджера забув. Ну все думаю, торба, треба здаватися керівництву, але думаю згодом: а якщо згадаю? Ну і згадав, слава всім богам, аж легше на душі стало. Бо не дуже хотілося зіпсувати про себе думку через таку херню.😅А так все добре, навчання йде, звикаю до нових обов'язків та відповідальностей. Вже навіть більш-менш розумію, про що спілкуються більш досвідчені товариші!👌Коротше, мені все подобається! Сподіваюся, так буде і надалі! А хто дочитав до кінця, тому бажаю гарного настрою!😊З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || TikTok || YouTube || Twitter/X