Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПТСР && Айті
Añadido 14 jul. 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Número de suscriptores: 1 352
Fotos: 615
Videos: 122
Enlaces: 801
Descripción:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit

👥 Número de suscriptores

1 352
Promedio/Día:: +19
Promedio/Tiempo:: +18
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

450
Promedio/Día:: 389
Promedio/Tiempo:: 359
ERR: 33.28%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 638 26-06-22 07:05
​​🚨Потрібна ваша допомога!🚨Підтримка ЗСУ важлива, але так само важливо не забувати про поранених захисників і ветеранів! Саме з військовою травмою допомагає Superhumans Center.Тисячі військових повертаються до нормального життя після проходження лікування та реабілітації. А найголовніше - всі послуги безкоштовні.Тому я долучився до збору 10 000 грн на реабілітацію перших пацієнтів Superhumans Одеса. Це важлива підтримка нового центру та нових пацієнтів в південній частині України.Три роки тому з'явився перший Superhumans. Сьогодні команда готується до відкриття вже третього центру - в Одесі.За кожним новим центром стоять люди. Люди, які вчаться знову ходити, працювати, обіймати рідних і будувати своє життя після травми.Саме тому я долучаюся до спільного збору Superhumans & ПриватБанк.Загальна мета - 3 000 000 грн, і ПриватБанк подвоїть кожну зібрану гривню. У каруселі - лоти, які можна виграти за донат на будь-який конверт цього збору: кава з Ольгою Руднєвою, браслет як у принца Гаррі та лімітований мерч Superhumans.А ще для донатерів саме на мій конверт, буде розіграно окремий подарунок.😎Посилання на конверт: https://next.privat24.ua/env/donate/e37e5aa2За донат і репост - плюс в карму! 🫡
👁 273 26-06-15 07:29
​​Сізіфове життяНа вихідних зрозумів, що все сучасне життя - це алегорія на Сізіфову працю. Постійно треба рухатися вперед, розвиватися, рости тощо. А якщо зупинишся, все, той камінь тебе просто роздавить.І я оце подумав, яке ж важке це сучасне життя. Нам з усіх боків продають ідею успішного успіху, постійного зростання та безперервного навчання, але ніхто не каже, що робити, коли ти просто втомився. Коли ти вкладаєш гігантську кількість сил, часу та здоров'я в цей рух, а відчутного профіту чи полегшення не бачиш. Навпаки, що вище ти піднімаєшся, то важчим стає цей триклятий камінь.Здається, ніби ти потрапив у замкнене коло, зупинитися не можна, бо система тебе роздавить, а бігти далі вже немає ресурсу. І в цій точці виникає злість. Злість на цей нескінченний біг, на постійні нові вимоги, які сиплються звідусіль, і на те, що твої надзусилля сприймаються як належне, не приносячи очікуваного результату тут і зараз.Особливо коли знаєш, що існують шляхи обійти цей камінь і здебільшого отримувати профіт. І тоді виникає питання, навіщо я постійно обираю складний шлях?Коротше, я просто втомився від усього цього. Та й набридла вже вся ця хрінь.Усім спокійного та продуктивного тижня. Звучить, звичайно, смішно після такого тексту. Але, мабуть, у цьому і є суть, зранку знову впертися в той камінь і штовхати його далі. 🥲
👁 399 26-06-08 06:21
​​Закрита спільнотаДва роки тому на своєму першому навчанні з кібербезпеки я чув від ментора, що спільнота в українському КБ невелика і всі один одного знають. Я ще подумав тоді: це круто, напевно, всі допомагають і підтримують один одного. Але за весь цей час я цього так і не відчув.🤷‍♂️За ці роки я так і не став повноцінною частиною тієї спільноти, хоча для популяризації сфери КБ в Україні вже зробив свій внесок. Ніякої підтримки чи допомоги. Звичайно, траплялися винятки, але то радше виключення, а не правило.Тому в мене з'явилася ідея, створити власну закриту спільноту для обміну знаннями, взаємодопомоги та підтримки. У мене багато планів на її розвиток. Особисто я вже можу бути ментором або допомагати з пошуком роботи. В планах навіть відкриття бізнесу, але це поки що на перспективу.Пріоритет я, звичайно, надаватиму ветеранам та їхнім сім'ям. Але якщо студенти чи ті, хто просто хоче розвиватись у сфері КБ, мають бажання долучитися то велком!🫡Тож якщо ви зацікавлені, пишіть мені в приватні повідомлення.
👁 420 26-05-26 06:10
​​Шукаємо UX/UI дизайнера / волонтера для створення унікального технологічного сайту!Привіт! Superhumans Center починає роботу над важливим продуктом, і ми шукаємо талановитого дизайнера, який готовий долучитися як волонтер та допомогти з візуалізацією складного, але критично важливого процесу.Проєкт, який ми робимо, присвячений протезуванню та технологічним процесам виготовлення протезів.Це не класичний, нудний лендінг із купою тексту. Ідея сайту - створення інтерактивного, покрокового гайду, який наочно візуалізує кожен етап.Що потрібно буде розробляти?Візуалізацію процесів: етапи роботи, схеми та ілюстрації, які легко зчитуються.Логіку переходів: зручна навігація, кнопки «далі / назад», чітке розуміння користувачем того, на якому етапі він перебуває.Сучасний інтерфейс: чистий, зрозумілий та технологічний UI, який викликає довіру.Які завдання стоятимуть перед вами?👉Продумати UX (користувацький досвід) та логіку взаємодії з етапами виробництва.👉Розробити візуальний стиль (UI) та зробити складні інженерно-медичні процеси простими для сприйняття.Що ми пропонуємо та чому це круто?Важлива місія: ви працюватимете над реальним проєктом, який безпосередньо впливає на якість життя людей.Крута команда: робота пліч-о-пліч із фахівцями, які щодня реально впроваджують ці технології в Україні.Повна свобода творчості: ми відкриті до сміливих ідей, нестандартних рішень та пропозицій. Жодної нудної бюрократії.Сильний кейс: це унікальна інтерфейсна задача (інтерактивна інфографіка), яка стане прикрасою вашого портфоліо.Буду щиро вдячний за допомогу та репост!Зацікавив проєкт? Пишіть мені в приватні повідомлення або залишайте коментар, я зв'яжусь з вами та розкажу всі деталі! 🫡
👁 374 26-05-25 07:06
​​ІТ-ВЕТЕРАННаша громадська організація починає активну роботу, тому ми шукаємо ІТ-компанії-партнерів.Наша місія - професійна реінтеграція ветеранів у цифрову економіку України та побудова інклюзивного мосту між військовим досвідом та ІТ-бізнесом.У найближчі роки цивільний ринок праці України повністю змінить свій ландшафт. Близько 5–6 мільйонів людей матимуть статус ветеранів або членів їхніх родин. Для 19% з них це буде перший вихід на цивільний ринок. Водночас ІТ-сектор досі має культурну прірву. Менеджмент часто не знає, як адаптувати військовий бекграунд під бізнес-процеси, і має приховані упередження.Ми в ГО «ІТ-ВЕТЕРАН» вирішуємо цю проблему через замкнений цикл реінтеграції, де виступаємо гарантом і для ветерана, і для вашої компанії: 👉 Ми беремо на себе відбір кандидатів, підготовку CV та менторський супровід. 👉 Ветеран проходить 3-місячне стажування на вашому реальному проєкті, а наша ГО повністю бере на себе виплату стипендії на цьому етапі.👉 Допомагаємо адаптувати вашу корпоративну культуру під роботу з ветеранами (тренінги, допомога в написанні ветеранської політики тощо).Ми вже маємо сформовану команду, підписані меморандуми про навчання (зокрема з Beetroot Academy) та готуємо пілотну групу з 12 ветеранів.Ми орієнтовані на чіткі KPI працевлаштувань та довгострокове утримання спеціалістів у командах, а не на створення видимості. 🫡Не чекайте завершення війни, будуйте інклюзивні містки та адаптуйте свої HR-процеси вже зараз. Долучайтеся до формування національного стандарту ветеранської реінтеграції в технологічний сектор!Якщо ви не хочете пасти задніх у майбутніх реаліях українського ринку - пишіть мені в приватні повідомлення або засновнику ГО Олегу, обговоримо формат співпраці!🫡
👁 340 26-05-18 07:38
​​Публічна непублічністьЯ завжди кажу, що хочу стати публічною людиною. Виступати на конференціях, давати інтерв'ю, адже це один зі способів набрати вагу в професійній сфері й не лише в ній. Все це для того, щоб мати можливість допомагати моїм побратимам. Щоб їм не доводилося проходити той самий шлях, який пройшов я.Але завжди є одне «але». Я не можу бути в натовпі людей. Завжди відчуваю небезпеку й тривогу. І це дуже втомлює...Після таких заходів мені потрібно кілька днів, щоб прийти до тями. І річ не в страху перед сценою чи чимось подібним, у мене страх перед самими людьми. Адже люди стільки разів зраджували мене й ставилися зі зневагою, що тепер я чекаю цього від усіх.Проте я розумію, що закритись від усіх це не вихід. І що треба шукати баланс, хоча для мене це важче, ніж йти в бій. Бо на війні ти чітко знаєш, де твій ворог а де побратим, а ось в цивільному житті все набагато складніше.Але якщо ця публічність, ціна за те, щоб голос моїх побратимів почули, я готовий її платити. Поки що, маленькими кроками.🫡
👁 341 26-05-12 09:58
​​Випав з онлайну, бо готувався до іспиту на курсі PECB ISO 27001 Lead Implementer. На жаль, не склав, не вистачило всього 2 правильних відповідей до прохідного бала. 🤷‍♂️Та я не засмучуюсь, адже є ще одна спроба. Тепер я точно знаю, які домени треба підтягнути, щоб успішно все пройти. Впевнений, що наступного разу точно складу! А от із сертифікацією питання цікавіше. Щоб отримати сам сертифікат, потрібно щонайменше 2 роки досвіду роботи у сфері КБ/ІБ, а в мене його поки немає. 😅Точніше, він з'явиться наприкінці літа, тож підтверджуватиму кваліфікацію вже восени. Хоча головним для мене було отримати знання, і я їх отримав! Вже зараз ці знання впроваджую на роботі. Тому справжнім визнанням мого професіоналізму буде отримання центром сертифікації ISO 27001, а не просто сертифіккат. Це зараз моя головна ціль!Взагалі, я так подумав, мій розвиток у сфері КБ/ІБ дуже стрімкий, я навіть сам часом не вірю результатам. Але це лише підтверджує той факт, що я обрав правильний професійний шлях! 🫡Всім спокійного та продуктивного тижня!
👁 368 26-04-27 07:37
Інформаційна безпека - це не про захист.Це розуміння прийшло не одразу. Як технічний спеціаліст, я довгий час вважав, що головне - це суто технічний захист. Але виявилося, що все набагато глибше...В першу чергу менеджер з ІБ - це бізнес-партнер, який робить так, щоб компанія працювала безперебійно. Ми звикли думати, що безпека - це паркани, паролі та антивіруси. Але насправді це про передбачуваність.Менеджер з ІБ не просто “закручує гайки”. Він будує фундамент, на якому бізнес може розганятися, не боячись вилетіти на першому ж повороті. Поки власник думає про експансію, ІБ-партнер прораховує, як зробити її стійкою до штормів.Якщо бізнес бачить у безпеці лише витрати - це погана безпека. Справжня ІБ - це інвестиція в репутацію та стабільність. Це коли ти точно знаєш: твої цифрові активи належать тобі, а не випадковому хакеру, який знайшов дірку у твоєму фаєрволі.Безпека - це не про “захиститися від усього”. Це про те, щоб бізнес вижив, коли щось піде не так.🫡Всім спокійного та продуктивного тижня!
👁 493 26-04-22 07:24
​​Ветерани та ветеранки України можуть безоплатно отримати нову професію у сфері кібербезпеки!Нарешті ініціатива, спрямована на реальне зміцнення кіберстійкості нашої країни. Зараз Україні критично не вистачає фахівців, і хто як не ветерани можуть посилити цей напрям? Ті, хто захищав наші кордони фізично від ворога, зможуть якнайкраще тримати оборону і у віртуальному просторі!🫡То ж з цією проблемою допоможе країні справитись КІБЕРАКАДЕМІЯ SHERIFF, академія відкриває набір до навчальних груп для ветеранів та ветеранок України.Це можливість безоплатно пройти навчання з кібербезпеки онлайн та отримати нову професію, яка сьогодні потрібна Україні та світі.Що ви отримаєте:▪️ 6 місяців практичного навчання▪️ викладачів і практиків із Києво-Могилянської академії, Держспецзв’язку та міжнародних компаній▪️ підготовку до міжнародної сертифікації▪️ можливість працевлаштування у сфері Cybersecurity в Україні та Європі▪️ навчання у напрямку, де цінуються дисципліна, аналітичне мислення, витримка та системністьВідбір — конкурсний.Подавайте заявку вже зараз, переходьте на новий рівень оборони держави. Змінюйте камуфляж на кіберзахист, але залишайтеся щитом України!🫡Реєстрація:👉 https://forms.gle/gXYvkBiRDzxL2pwY6PS. Репост, щоб побачило більше ветеранів та ветеранок, вітається!
👁 454 26-04-20 06:42
NotPetya. Розбір першої цифрової зброї масового ураження.🤯27 червня 2017 року. 11:00 ранку. Один клік бухгалтера і економіка цілої країни йде в офлайн. Банкомати не видають гроші, аеропорти не приймають рейси, а Чорнобильська АЕС переходить на ручний моніторинг. Це не сценарій голлівудського блокбастера. Це історія NotPetya, найруйнівнішої кібератаки в історії, полігоном для якої стала Україна.У цьому відео ми розберемо:👉 Нульовий пацієнт: Як хакери використали M.E.Doc для атаки на ланцюжок поставок (Supply Chain Attack).👉 NotPetya vs Petya: Чому це був не вірус-вимагач, а цифровий шредер, створений для знищення даних.👉 EternalBlue: Як вкрадені інструменти АНБ США перетворили локальний інцидент на світову катастрофу.👉 Крах Maersk: Історія про те, як один вимкнений сервер у Гані врятував світову торгівлю від колапсу.👉 Sandworm: Хто насправді натиснув на курок і чому це був акт війни з боку РФ.Ця історія, не просто спогади про 2017-й. Це урок, який ми маємо вивчити сьогодні. Адже в кіберпросторі кордонів не існує, а ваша безпека залежить від найслабшої ланки в мережі.Сподіваюсь, вам буде цікаво! Гарного перегляду!Посилання на відео: https://youtu.be/xs9EQO499OEPS. DOU за нативну рекламу, домовимся потім.😅