Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Птиця Говорун
Añadido 06 ene. 2025

Птиця Говорун

@ptgovorun
Número de suscriptores: 250
Fotos: 211
Videos: 30
Enlaces: 13
Descripción:
Інформаційна гігієна та здоровий глузд

👥 Número de suscriptores

250
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

328
Promedio/Día:: 323
Promedio/Tiempo:: 307
ERR: 131.2%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 323 25-01-08 07:07
За останні декілька днів наші доблесні посадовці, ЗМІ та суперблогери підхопили і понесли в народ стільки "дичини"🫨🤦‍♂... І навіть якщо у тебе є якісь сумніви, або інформація, що це неправда, це все рівно залазить в мозок на рівні підсвідомості. 1. Фаворит - це звісно Андрій Єрмак з курським наступом. Одному Богу відомо, як найпоінформованішу людину в країні, як його змогли переконати і яку "вундерваффе" показати, щоб він впевнено опублікував свій пост про росію, котра от буквально вже отримає те, що заслуговує.2. Таблиця IQ різних народів. І не так вразила росія на 6 місці, а Україна десь там після 70-го, як Іран на другому місці. І хоч там за сто миль тхне фейком - всі дружно постили та плювались, плювались та постили.3. Фейсбук активісти ідентифікували нашого загиблого Героя у бою з якутом, звісно ж ідентифікували і якута, накликаючи на нього всі всесвітні сили добра та зла. Зазвичай це всі ті ж самі люди, котрі провадили, хай мене простять загиблі Герої, "кастинг" на розстріляного орками за "Слава Україні" претендента, поки не був ідентифікований О.Мацієвський. Офіційного підтвердження поки ніхто ж не бачив, а претендентів звісно ж декілька. 4. Далі тягаємо-тягаємо фото Порошенка на троні в церкві. З піною доказують, що фото свіже. Стільки "позітівних" та "незалежних" тягали, навіть Безугла. Яким чином на "свіжому" фото Варфоломій опинився - ніхто не знає, але "барига на троні" це ж хайпово і фото "зуб даю" свіже! 5. Трамп сказав, що тепер закінчить війну вже за 6 місяців. Де сказав? Десь! Слухали самі? Ні! Ну хоч спочатку послухайте, почитайте тих хто слухав в оригіналі, того ж Чалого. Дивно в одній компанії таких ретрансляторів бачити того ж Портникова поруч з Крюковою... Трамп відповідав про можливу пряму комунікацію з путіним, а не про закінчення війни.Було точно ще щось, не пригадується якось, але і цього достатньо аби голова "закипіла".
👁 459 25-01-06 00:05
Що тут сказати... Чергова спроба застовбити гарантоване місце першого гінця, котрий приносить хороші новини. Тут навіть важко коментувати подібний інфантилізм. Вічна мрія воювати з "чмонями". Дуже шкода, що подібні дії дають чітку проекцію на поведінку усього нашого суспільства та, як не прикро - і на багатьох наших воїнів. До прикладу - важке відео поєдинку нашого загиблого Героя з якутом, котре інтенсивно використовує роспропаганда останніх декілька днів. Важко оцінити, що реально там відбулось, але потрібно розуміти деякі очевидні речі:1. Це відео абсолютно гарантовано точково адаптовано для пропаганди. Воно інакше не з'явилось би "з того боку".2. Наш Герой припустився низки тактичних помилок, нажаль у війні ціна таких помилок - може вартувати життя, що не применшує героїзму нашого Захисника 😢. В результаті його було поранено, на самому початку протистояння і ніякої військової доблесті у ворога тут немає, адже він фактично просто вбив пораненого супротивника.3. Ми не можемо точно судити абсолютно про жодний фрагмент сутички, адже реалії та прийняті рішення на полі бою зазвичай колосально відрізняються від погляду "з дивану".Але точно розуміймо, що в загибелі Героя вина промоутерів цього самого інфантилізму та наративів про "чмонь" - величезна! Хай експерти та органи юстиції колись дадуть відповіді на те, що там відбулось, а саме чому боєць був сам, чому після відпрацьовки дрона та без підтвердження враження ворога він пішов туди на зачистку, а якби там було двоє чи троє ворогів? Чому фактично в повен ріст ввійшов у двір під вогонь ворога, чому після поранення пішов в сторону ворога, а не на вихід з території? Якщо був впевнений в наявності ворога, чому туди першою не зайшли "гранати"? І тд, і тд... Тому там більше запитань аніж відповідей, аж до версії повного режисування даного відео ворогом, як постановочно-пропагандистського.Тому й дивує, в активізації Курської операції, розтрублювання якихось анонсів, в стилі Соні Кошкіної, що зараз буде якийсь "бабах". І коли цей "бабах" виявляється "бабахом" лише для тієї ж Кошкіної чи Гордона, чи для тих хто їм бездумно вірить, а тут в очікуванні не одна країна... Може їх там усіх таки покусали Гордон з Кошкіною? Адже з таким анонсом - як мінімум треба дійти до Курської АЕС, або захопити ще вдвічі більше території. 🤷‍♂ А це "не шашки в Чапаєва" і не Чмоні! Публікується даний допис в момент написання(вимкнувши звісно ж звук для читачів), не чекаючи ранку, не хотілось би, але боюсь на ранок він може частково втратити актуальність.І вкотре про Курську операцію. Вона та інші схожі операції, потрібні, критично потрібні, хто б що не розповідав про розпорошення сил та про багатостраждальний Покровськ в стилі - а давайте знімемо всі сили з усіх напрямків і відправимо під Покровськ. Курська територія, захоплена у ворога - дійсно може бути непоганим активом/аргументом/прецедентом на перемовинах, до прикладу у спробі виміняти на частину території разом з ЗАЕС або стримуючим фактором для включення Харківської та Дніпропетровської областей в конституцію рф, що абсолютно може трапитись внаслідок чергового "імперського загострення" у путіна, нехай хоч десяток інавгурацій буде у Трампа найближчим часом. Нажаль...