Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Прилуки на зв'язку! | Радар | Шахеди та ракети | Світло
Añadido 06 ene. 2025

Прилуки на зв'язку! | Радар | Шахеди та ракети | Світло

@pryluky
Número de suscriptores: 6 521
Fotos: 72,100
Videos: 20,600
Enlaces: 106,000
Descripción:
⏰ 24/7 тільки достовірна інформація. ✅ Єдиний інформатор про все найважливіше. 🇺🇦 Актуальні новини міста Прилуки та всієї України, а також моніторинг ворожої активності. 📨 Адміністрація: @prylukyadm 🔺🔺🔺 На біржі - adsell.io/r/fuwk5E

👥 Número de suscriptores

6 521
Promedio/Día:: +5
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +121

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 0
Promedio semanal: 16.6
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Прилуки на зв'язку! | Радар | Шахеди та ракети | Світло 2025-12-24
Прилуки на зв'язку! | Радар | Шахеди та ракети | Світло ⚡ 2025-12-18
Прилуки на зв'язку! | Радар | Шахеди та ракети | Моніторинг 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Приємно, що станом на зараз, за сьогодні не було масованих атак – ракетних ударів, авіаційних. Але у фронтових районах, у громадах поблизу фронту спокою не було. Росіяни продовжують свою штурмову активність на тих напрямках, які для них ключові. Є обстріли, були дронові удари різних типів на фронті. За вчорашню та сьогоднішню добу було вже більш ніж 150 штурмових дій, більше сотні обстрілів і ще майже десять тисяч ударів дронами-камікадзе. Тобто на фронті російська армія тиші не дотримується й навіть особливо не намагається. Усі наші українські підрозділи діють дзеркально, захищають наші позиції саме так, як потрібно.Вчора й сьогодні Україна утримувалась від далекобійних дій у відповідь на відсутність російських масованих атак. У подальшому ми будемо реагувати так само дзеркально, і якщо росіяни вирішать повернутись до повноформатної війни – наші санкції за це будуть негайно й будуть відчутними. Відстань при цьому вже має все менше значення – ми це показали своєю далекобійністю. Україна щодо цього поводить себе завжди чітко та чесно.
🕯️ЗАВТРА, 24 квітня 2026 року останнім земним шляхом повертається наш земляк, військовослужбовець Збройних Сил України- БЕНЬКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ (1991р.н.), мешканець с.Сокиринці, життя якого обірвалося 18 квітня 2026 року.Траурний кортеж ‼️ о 10.00 розпочне свій рух за маршрутом: м.Прилуки (вул. Київська (Патологоанатомічне відділення - міська лікарня - 5-й маг. - рай.лікарня- маг." Сільпо"-Укрпошта - УБР- ліцей 6 - 3-й магазин)➡️с. Манжосівка➡️ с. Охіньки ➡️ с.Сокиринці.Зустрічаємо траурний кортеж ‼️ ОРІЄНТОВНО о 10.30, починаючи від пам'ятника Остапу Вересаю на трасі Київ-Суми в напрямку села Сокиринці. 🔴 Церемонія прощання з Миколою БЕНЬКОМ відбудеться цього ж дня об 11.00 в с.Сокиринці,де і поховають воїна.🔴 Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги - негайно прямуйте до найближчого безпечного місця‼️‼️В разі повітряної тривоги уникайте скупчень на відкритому просторі!!‼️Вічна пам’ять військовослужбовцю🙏Співчуття рідним воїна💔Світла памʼять про земляка назавжди залишиться у наших серцях🙏
Фактично всю добу наші воїни збивають російські безпілотники. Повітряні тривоги були в більшості регіонів, більш ніж 700 російських дронів, значна частина з них – «шахеди». Відсоток збиття за цю добу доволі високий: близько 90%, але, звісно, потрібно вище. На жаль, були влучання, зокрема у Волинській області, у Закарпатській області, на Тернопільщині, у Чернівецькій області, у Черкаській області, на Франківщині, також в інших регіонах. Усюди, де потрібно, тривають відновлювальні роботи. Серед основних мішеней для росіян знов енергетика. У Луцьку були пошкоджені також продовольчі склади, термінал «Нової пошти». На Полтавщині, в інших областях є пошкодження житлових будинків.Фактично це відповідь росіян на нашу пропозицію припинення вогню на великодні свята. Україна відкрито зробила таку пропозицію Росії. Росія відповідає «шахедами» і продовжує свої терористичні операції проти нашої енергетики, проти нашої інфраструктури.Я говорив сьогодні з американською командою, зокрема, про це. Потрібні інші сигнали, і тиша на Великдень могла би бути саме тим сигналом, який усім скаже: дипломатія може бути успішною. Україна робить усе, щоб підтримати роботу заради миру.
Учора додому з російських катівень повернулися четверо наших захисників. Найкращі новини для нас. Але ще більш - для їхніх родин. Віктор Мовчан. Йому 30. Морський піхотинець. Був у Маріуполі, а далі - майже чотири роки полону.Іван Роман. 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. 37 років. Понад три роки - у російських застінках. Якщо точно - три роки і три місяці. Було б рівно. Саме сьогодні. Так каже його батько. Він знає точну дату. Батько Івана - цей мужній чоловік на відео, який не зміг стримати сліз від новини, що Ваня таки нарешті повернувся. Віталій Шпитальний. 49 років. Прикордонник. Боєць 105 загону. Потрапив у полон на Донеччині у травні 2024 року. До цього три дні сам тримав позицію. Воду і їжу побратими скидали з дронів. Далі був ворожий штурм - так Віталій опинився в полоні. Майже 2 роки неволі позаду. Дмитро Ярмак. 47 років. Нацгвардієць, який обороняв ЧАЕС. Із 24 лютого 2022 року був у полоні. Тепер Дмитро вдома. Четверо наших хлопців нарешті повернулися в Україну. Четверо бійців, яких намагалися зламати в росії і не змогли. Дякую, що вистояли! Втомлені. Виснажені. Нескорені. 🎥Оксана Іваницька / hromadske, Слідство.інфо. На відео - батько Івана Романа
Від самого ранку тривають наради з керівниками щодо ситуації в області. Окремо - Чернігів. Зібрав усіх керівників, відповідальних за напрямки ЖКГ. Були Дмитро Брижинський і Віктор Геращенко. Також був Роман Гордовий, очільник ДСНС Чернігівщини, керівники підприємств.☝️Ключове: всі люди мають бути з теплом і це критично важливо зараз. Заслухав тепловиків. Котельні переходять на генератори. Це технологічно складний процес, який може зайняти декілька годин. Відповідним посадовцям доручив взяти на контроль кожну котельню й особисто переконатися, що все працює так, як треба. 🚰«Чернігівводоканал» зараз теж на генераторах. Вода в будинках є. Водночас насосні станції забезпечені альтернативними джерелами живлення, але підвищувальні насосні станції можуть не працювати. Через це можливі перебої з водою на верхніх поверхах багатоповерхових будинків.Актуалізували запаси пального. Працюємо. До такого сценарію теж готувалися завчасно. 🤝Вдячний енергетикам, тепловикам, комунальникам і рятувальникам за їхню роботу в надскладний час. Окремо хочу відзначити і подякувати нашим захисникам, які знищують ворожі дрони і не дозволяють їм досягнути цілей. Ми вистоїмо в боротьбі з російськими терористами.
Провів спеціальний енергетичний селектор. Київ та область, Харків та область, Сумщина, Чернігів та область, Дніпровщина – регіони, де ситуація зараз найскладніша. Ремонтні бригади та ДСНС України, працівники енергетичних компаній, комунальних служб задіяні по максимуму. Станом на сьогоднішній ранок близько 4000 будинків у Києві досі без тепла, майже 60 % столиці – без електрики. За звітами міської влади, залучених сил достатньо, але потрібен час. Не погоджуюсь із цією оцінкою – потрібні додаткові заходи, додаткове залучення ресурсів. МВС доповіло по розгортанню й використанню пунктів підтримки та обігріву, по підготовці гарячого харчування для людей. Важливо, що підтримується робота базових станцій та мобільного зв’язку. Окремо говорили з урядовцями та Укренерго по тому, що необхідне для прискорення ремонтів мереж та підстанцій. Був звіт із Запоріжжя по термінах і деталях залучення та підготовки додаткових сил для збиття «шахедів». Прем’єр-міністр і міністр оборони перевірять усю інформацію щодо бронювання працівників енергетичних компаній і комунальних підприємств, які задіяні в ліквідації наслідків російських ударів та надзвичайної ситуації, – для таких компаній уже є рішення щодо бронювання 100 % персоналу. Дефіцит ефективного реагування на місцях не повинен списуватися на нестачу кадрів – міста мають ресурс для залучення людей на роботу. Сьогодні очікую також окрему доповідь урядовців по програмах підтримки українців та підприємств в умовах надзвичайної ситуації – потрібні кроки, які реально допоможуть людям і дозволять стабілізувати ситуацію. Будуть також зустрічі та перемовини з партнерами, які можуть надати додаткову підтримку. Пріоритети для всіх очевидні: ракети для ППО, обладнання для енергетики, максимально оперативне виконання всіх робіт, які потрібні. Дякую всім, хто допомагає!
В російських медіа набирає обертів дискусія навколо неофіційних та закритих спільнот в ТГ, який функціонують як фронтовий "Tinder" для чоловіків у зоні так званої "СВО". Згідно з публікаціями воєнних кореспондентів, такі ресурси дозволяють анонімно шукати партнерів серед російських солдатів, чеченських бійців з підрозділу "Ахмат" та навіть північнокорейських союзників, пропонуючи "швидкі матчі" в умовах бойових дій. Автори матеріалів стверджують, що така ініціатива виникла через брак відпусток та жіночої уваги, але критики вбачають у цьому зраду традиційним цінностям, які Москва так завзято пропагує як основу "русского мира".Іронія та абсурдність ситуації: російські військові, які позиціонують себе як захисники консервативних ідеалів, включаючи жорстку нетерпимість до ЛГБТ-спільноти, нібито змушені порушувати власні принципи через реалії фронту. Воєнкори описують випадки, коли "братство по зброї" переходить у інтимні зв'язки, а ієрархія в підрозділах призводить до примусу.ПНЗ 🖼 | Підписатись🟢