Fuente
микита and Мій Київстар | З Новим роком, пруфольоти! Ну шо, пережили ще один рік — значить, ми р...
4 350 Vistas/Alcance
2025-12-31 22:00
Mensaje №60015
🎄 З Новим роком, пруфольоти! Ну шо, пережили ще один рік — значить, ми реально загартовані життям. Було гучно, нервово, з прильотами, без світла, але ми вистояли.Давайте чесно: Запоріжжя за цей рік змінилося на краще. Місто не зламалося. Працюють комунальники, ремонтуються дороги й двори, відновлюють пошкоджені будинки, з’являються нові простори та парки, волонтерські ініціативи, підтримують військових і ветеранів, до нас їдуть зірки, наші спортсмени прославляють місто перемогами, а діти розвиваються, навчаються та тренуються, щоб стати гідною заміною тим, хто сьогодні тримає життя, а це кожен з нас на своєму місці. У новому році хочу побажати простих, але дуже важливих речей: щоб світло було без «черг», інтернет не падав у найвідповідальніший момент,щоб хороших новин з фронту ставало більше, а ворог існував лише в сухих зведеннях Генштабу і взагалі краще б зник.🔸Шевчіку та Космосу бажаю банально висипатися вночі, і всі КАБи та дрони щоб розверталися ще на підльоті, 🔸Олександрівському — затишку та нарешті увійти в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, 🔸Центру — розвитку та нових локацій для старших і молоді, 🔸Кічману — берегти автентичність та свої традиції, 🔸Правому — міцних нервів та мостів, 🔸Бабурка, нехай скоріше відкриють молодіжний центр і ти станеш повноцінним містом у місті. Тримаємось. Донатимо. Підтримуємо одне одного.І пам’ятаємо: Запоріжжя — це не точка на мапі, це — характер!ПІДПИСУЙСЯ! 🫵 Надіслати новину