Fuente
микита and Мій Київстар | Місто повертає гроші ОСББ за інвертори та генератори: як працює програ...
5 520 Vistas/Alcance
2025-12-29 17:02
Mensaje №59898
Місто повертає гроші ОСББ за інвертори та генератори: як працює програма?У Запоріжжі продовжує діяти міська програма часткового відшкодування вартості незалежних джерел електроенергії для ОСББ. І це не «на папері»: місто реально компенсує більшу частину витрат.Черговий приклад — ОСББ на вулиці Професора Толока. Будинок придбав інвертор потужністю 1,5 кВт майже за 32,5 тис. грн, а з бюджету Запоріжжя отримає близько 26 тис. грн компенсації. Кошти мають надійти на рахунок ОСББ найближчим часом.У розпорядженні міського голови прямо зазначено:«…здійснити розподіл коштів для часткового відшкодування вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії».Як це працює простими словами:ОСББ купує інвертор, генератор або інше незалежне джерело живлення → подає документи → місто повертає значну частину витрачених коштів. Компенсацію можна використати на обслуговування обладнання або потреби будинку.Тож якщо у вашому будинку вже є енергообладнання або ви лише плануєте покупку — варто не зволікати. Програма працює саме для того, щоб багатоповерхівки могли переживати тривалі відключення світла з ліфтами та освітленням.ПІДПИСУЙСЯ! 🫵 Надіслати новину