Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Продакт борщ🔥 by asta.academy
Añadido 14 jul. 2024

Продакт борщ🔥 by asta.academy

@product_borsch
Número de suscriptores: 5 054
Fotos: 424
Videos: 27
Enlaces: 329
Descripción:
Багато м’яса, трохи мату - про продакт менеджмент і лідерство
Fuente

Продакт борщ🔥 by asta.academy | Ось вам очевидний(але не дуже) майндфакЗібрати MVP зараз займає вихідн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Продакт борщ🔥 Продакт борщ🔥 by asta.academy @product_borsch
1 450 Vistas/Alcance 2026-03-20 16:43 Mensaje №1098
Ось вам очевидний(але не дуже) майндфакЗібрати MVP зараз займає вихідні. Це більше не проблема. Проблема - зрозуміти що саме робити, для кого, і як ці люди вас знайдуть.Тобто, через Cursor, Lovable, і аналоги - технічний бар'єр зник майже повністю.Будь-хто може за два дні зібрати робочий прототип і випустити його. Без розробника, без бюджету, без команди.Це означає що ринок скоро буде завалений MVP-ами. (Точніш це вже так, бачили новий ріпорт State of Apps?)Всі зібрані швидко. І більшість - порожні по суті, бо тупо не мають сенсу, не вирішують справжню проблему, не розуміють болі користувачів."Вміти побудувати" більше не конкурентна перевага. Вона стала базовим мінімумом.При цьому MVP як концепція вже давно мутувала у щось зовсім інше.Оригінальна ідея Еріка Ріса: MVP це найшвидший спосіб перевірити гіпотезу і навчитись. Рід Хоффман казав що треба соромитись першої версії але мав на увазі час запуску, не якість мислення.Десь по дорозі "мінімум" перестав бути обмеженням і став метою. Буква V - той самий viable - зникла першою. Залишилось MP.На практиці це виглядає так: на планінгу хтось каже "зробимо MVP" - і всі видихають. Ніхто не запитує що саме означає "viable" в цьому конкретному випадку. Ніхто не формулює яку гіпотезу перевіряємо і як зрозуміємо що вона підтвердилась.Через три тижні(чи місяці) є продукт. Яким ніхто не користується. Який не вирішує жодної проблеми.Але зате "швидко зробили і не витратили багато".Хоффман би засмутився.Тож так, тепер реальна складність не в тому щоб побудувати своє MVP. Складність тепер в тому щоб зрозуміти реальний біль - той що юзер описує на інтерв'ю, той що змушує його терміново гуглити рішення о 23:00. Складність у тому щоб вибрати конкретний сегмент і не намагатись вгодити всім одразу. Складність у тому щоб зрозуміти чому перші 10 користувачів прийдуть і оберуть вас - і ба більше - де їх бляха взяти.Це не вирішується вайбкодінгом. І не вирішується швидшим запуском.Хоча тікток рібята вже вам кажуть “Скажи мені слово “Дупа" і я дам тобі промпт який тебе врятує (спойлер - хєр там).Але це ми вирішуємо на Product Manager Bootcamp, 18 когорта якого стартує 12 травня.Саме там ми навчимо вас копатись в болях користувачів, відрізняти реальну потребу від того що люди просто кажуть, і будувати продукт через це. Кількість місць суворо обмежена. Частина вже продана. Солдаут задовго до старту у нас нормальна справа. Не провтикайте.Посилання ось: https://asta.academy/product-manager-bootcamp