Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Прилуки на зв'язку!
Añadido 14 jul. 2024

Прилуки на зв'язку!

@prk_alarm
Número de suscriptores: 3 611
Fotos: 51,800
Videos: 14,400
Enlaces: 9,450
Descripción:
⏰ 24/7 на охороні достовірної інформації. Актуальні новини Чернігівщини та всієї України.

👥 Número de suscriptores

3 611
Promedio/Día:: -16
Promedio/Tiempo:: -14
Promedio/Mes:: +171

👁️ Vistas promedio por mensaje

553
Promedio/Día:: 505
Promedio/Tiempo:: 563
ERR: 15.31%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні підписав указ про встановлення нового спеціального дня – Дня Сил безпілотних систем. Відтепер щорічно це 11 червня. День нашої поваги, нашої вдячності СБС. Вперше у світі саме в Україні ми створили такий рід сил, максимально СБС розвиваємо, і саме українці довели, що завдяки технологічності, завдяки своїй креативності та сміливості ми можемо змінювати війну – ми можемо досягати таких цілей, які раніше були або зовсім недосяжні для звичайної зброї, або вкрай важко досяжні і вимагали шаленої витрати ресурсів. Тільки за рік після створення угруповання СБС вже уражено російських цілей різного рівня на майже 40 мільярдів доларів. Найважливіше, що це різні типи уражень і кожне додає нам можливості берегти життя. СБС Збройних сил – реально взірець для багатьох інших армій, і цими місяцями ми особливо вдячні за мідлстрайки: російська воєнна логістика на всій глибині тимчасово окупованої території тепер доступна для українських дронів. Російське прикордоння теж зазнає нашого впливу. Це відчувається ворогом, і будемо це нарощувати. Ми будемо СБС ще посилювати. Я дякую вам, воїни, та усім підрозділам, усім складовим наших Сил оборони та безпеки України, які спільно і злагоджено завдають саме таких уражень, які потрібні.
Приємно, що станом на зараз, за сьогодні не було масованих атак – ракетних ударів, авіаційних. Але у фронтових районах, у громадах поблизу фронту спокою не було. Росіяни продовжують свою штурмову активність на тих напрямках, які для них ключові. Є обстріли, були дронові удари різних типів на фронті. За вчорашню та сьогоднішню добу було вже більш ніж 150 штурмових дій, більше сотні обстрілів і ще майже десять тисяч ударів дронами-камікадзе. Тобто на фронті російська армія тиші не дотримується й навіть особливо не намагається. Усі наші українські підрозділи діють дзеркально, захищають наші позиції саме так, як потрібно.Вчора й сьогодні Україна утримувалась від далекобійних дій у відповідь на відсутність російських масованих атак. У подальшому ми будемо реагувати так само дзеркально, і якщо росіяни вирішать повернутись до повноформатної війни – наші санкції за це будуть негайно й будуть відчутними. Відстань при цьому вже має все менше значення – ми це показали своєю далекобійністю. Україна щодо цього поводить себе завжди чітко та чесно.
Вдячний нашим воїнам за влучність: українські Сили спеціальних операцій та інші складові нашого захисту. Є результати далекобійних санкцій. Зокрема, щодо регіону Каспійського моря – проти ракетного корабля, який може запускати «калібри». Також є влучання в Пермському регіоні щодо об’єкта нафтової галузі – це понад півтори тисячі кілометрів від нашого державного кордону. Були й інші влучання. За даними нашої розвідки, результати наших відповідей по Брянському напрямку, по Туапсе, по деяких особливих нафтових об’єктах Росії – результати задовільні для нас. Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша пропозиція. Цього разу – припинити вогонь із 6 травня. Україна готова була забезпечити повну тишу, але у відповідь на цю нашу мирну пропозицію були тільки нові російські удари, нові погрози з боку Росії. Вони хочуть від України дозволу провести їхній парад, щоб вийти на площу безпечно на годину раз на рік, а потім далі знов убивати наших людей і воювати. Вже росіяни говорять про удари після 9 травня. Дивна й точно неадекватна логіка російського керівництва. Маємо і звернення від деяких держав, близьких Росії, про те, що їхні представники збираються бути в Москві. Дивне бажання… в ці дні. Ми не рекомендуємо.
🕯️ЗАВТРА, 24 квітня 2026 року останнім земним шляхом повертається наш земляк, військовослужбовець Збройних Сил України- БЕНЬКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ (1991р.н.), мешканець с.Сокиринці, життя якого обірвалося 18 квітня 2026 року.Траурний кортеж ‼️ о 10.00 розпочне свій рух за маршрутом: м.Прилуки (вул. Київська (Патологоанатомічне відділення - міська лікарня - 5-й маг. - рай.лікарня- маг." Сільпо"-Укрпошта - УБР- ліцей 6 - 3-й магазин)➡️с. Манжосівка➡️ с. Охіньки ➡️ с.Сокиринці.Зустрічаємо траурний кортеж ‼️ ОРІЄНТОВНО о 10.30, починаючи від пам'ятника Остапу Вересаю на трасі Київ-Суми в напрямку села Сокиринці. 🔴 Церемонія прощання з Миколою БЕНЬКОМ відбудеться цього ж дня об 11.00 в с.Сокиринці,де і поховають воїна.🔴 Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги - негайно прямуйте до найближчого безпечного місця‼️‼️В разі повітряної тривоги уникайте скупчень на відкритому просторі!!‼️Вічна пам’ять військовослужбовцю🙏Співчуття рідним воїна💔Світла памʼять про земляка назавжди залишиться у наших серцях🙏
Фактично всю добу наші воїни збивають російські безпілотники. Повітряні тривоги були в більшості регіонів, більш ніж 700 російських дронів, значна частина з них – «шахеди». Відсоток збиття за цю добу доволі високий: близько 90%, але, звісно, потрібно вище. На жаль, були влучання, зокрема у Волинській області, у Закарпатській області, на Тернопільщині, у Чернівецькій області, у Черкаській області, на Франківщині, також в інших регіонах. Усюди, де потрібно, тривають відновлювальні роботи. Серед основних мішеней для росіян знов енергетика. У Луцьку були пошкоджені також продовольчі склади, термінал «Нової пошти». На Полтавщині, в інших областях є пошкодження житлових будинків.Фактично це відповідь росіян на нашу пропозицію припинення вогню на великодні свята. Україна відкрито зробила таку пропозицію Росії. Росія відповідає «шахедами» і продовжує свої терористичні операції проти нашої енергетики, проти нашої інфраструктури.Я говорив сьогодні з американською командою, зокрема, про це. Потрібні інші сигнали, і тиша на Великдень могла би бути саме тим сигналом, який усім скаже: дипломатія може бути успішною. Україна робить усе, щоб підтримати роботу заради миру.
Жорстка атака ударними безпілотниками по Одесі. Понад 50 дронів випустили росіяни по місту, і головні мішені – енергетика та звичайні цивільні обʼєкти. Від цього удару пошкоджено пʼять житлових будинків, є значні руйнування квартир та підʼїздів. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є діти. Усі служби задіяні на місці, щоб допомогти. Рятувальна операція триватиме, поки не буде зʼясована доля всіх людей, які можуть бути під завалами. Один із російських дронів влучив по молитовному будинку християн євангельської віри.Були під ударами цієї ночі також інші регіони: Львівщина, Дніпровщина, Миколаївщина, Одещина, Сумщина, Харківщина. Росіяни цілились по енергетичній та іншій критичній інфраструктурі. Відомо, що є поранені люди. Загалом за ніч Росія випустила 165 ударних дронів по Україні, і близько 100 з них – це «шахеди».Кожен такий російський удар підважує дипломатію, яка все ж таки триває, та бʼє, зокрема, і по зусиллях партнерів, які допомагають закінчити цю війну. Розраховуємо, що Америка, Європа та інші партнери про це не мовчатимуть і памʼятатимуть, що для справжнього миру потрібен тиск саме на Москву – санкції, блокування російських операцій, блокування всієї інфраструктури російського танкерного флоту. Без тиску на агресора війни не зупиняються. Так само, як і без підтримки захисників життя. Стабільна підтримка нашого народу, наших воїнів, швидше виконання домовленостей потрібні. Дякую всім, хто це розуміє і допомагає!
Від самого ранку тривають наради з керівниками щодо ситуації в області. Окремо - Чернігів. Зібрав усіх керівників, відповідальних за напрямки ЖКГ. Були Дмитро Брижинський і Віктор Геращенко. Також був Роман Гордовий, очільник ДСНС Чернігівщини, керівники підприємств.☝️Ключове: всі люди мають бути з теплом і це критично важливо зараз. Заслухав тепловиків. Котельні переходять на генератори. Це технологічно складний процес, який може зайняти декілька годин. Відповідним посадовцям доручив взяти на контроль кожну котельню й особисто переконатися, що все працює так, як треба. 🚰«Чернігівводоканал» зараз теж на генераторах. Вода в будинках є. Водночас насосні станції забезпечені альтернативними джерелами живлення, але підвищувальні насосні станції можуть не працювати. Через це можливі перебої з водою на верхніх поверхах багатоповерхових будинків.Актуалізували запаси пального. Працюємо. До такого сценарію теж готувалися завчасно. 🤝Вдячний енергетикам, тепловикам, комунальникам і рятувальникам за їхню роботу в надскладний час. Окремо хочу відзначити і подякувати нашим захисникам, які знищують ворожі дрони і не дозволяють їм досягнути цілей. Ми вистоїмо в боротьбі з російськими терористами.
Перед вами – статистика відключень у грудні, подана у зведеній таблиці. Наголосимо: у ній враховані всі (!) відключення за ГПВ, в тому числі і зміни у графіку, що вносилися за вказівками НЕК «Укренерго» протягом певних днів – додавання та скасування відключень в окремих чергах. ⚠️ Хочемо іще раз нагадати: причиною відключень є ворожі атаки на енергосистему, які не припиняються. Енергетики роблять усе можливе для відновлення сталої роботи енергосистеми, однак для цього потрібен час і відповідне обладнання, яке часто виготовляється за спецзамовленням. Також слід пам’ятати, що в Україні функціонує обʼєднана енергосистема, тому пошкодження в одному регіоні можуть суттєво впливати на ситуацію в інших регіонах, навіть якщо там не було прильотів ракет або дронів. Уся вироблена в Україні електроенергія надходить споживачам України, зараз її експорт не здійснюється, а доступна потужність розподіляється між областями залежно від кількості населення, обʼєктів критичної інфраструктури та потреб промисловості.
🚨Увага! Діє комендантська година! Шановні жителі Прилук та Прилуцького району! Нагадуємо, що на території міста Прилуки та Прилуцького району щоденно діє комендантська година з 00:00 до 04:00. Таке рішення ухвалено відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та розпоряджень керівництва військових адміністрацій.Що означає комендантська година?У цей період заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, а також рухатись транспортними засобами (за винятком осіб і транспорту зі спеціальними дозволами).Це — важлива складова забезпечення національної безпеки та громадського порядку в умовах воєнного стану.Обмеження, що діють під час комендантської години:Заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин на спиртовій основі.Заклади громадського харчування та розважальні заклади мають завершити роботу до 23:00.Хто забезпечує контроль?Контроль за дотриманням вимог комендантської години здійснюють спеціальні патрулі, до складу яких входять представники ЗСУ та правоохоронних органів. Вони мають право перевіряти документи, речі, транспортні засоби та затримувати порушників.Важливо!Рішення Ради оборони Чернігівської області, як і розпорядження начальника Прилуцької районної військової адміністрації, є обов’язковими до виконання для всіх громадян, установ та організацій, які перебувають на території області.Виняток із заборони — вихід до найближчого укриття під час повітряної тривоги. Не ігноруйте сигнали!Дотримуйтесь правил комендантської години!Наголошуємо на необхідність дотримання вказаних правил задля вашої безпеки!
⚡️⚡️Уражено Сизранський НПЗ та низку інших об'єктів російських окупантів⚡️В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 28 грудня підрозділи Сил оборони України уразили нафтопереробний завод  “Сизранський” у Самарській області рф. 🔥Зафіксовано влучання ударних БпЛА по території заводу з подальшою пожежею. Щорічний об’єм переробки цього підприємства складає від 7 до 8,9 млн. тонн нафти. Слід зауважити, що нафтопереробний завод “Сизранський” є частиною енергетичного тилу рф та задіяний у забезпеченні збройних сил агресора.Ступінь завданих збитків уточнюється.⚡️Окрім цього, Сили оборони України успішно уразили місце зберігання та обслуговування безекіпажних катерів в районі Чорноморського (тимчасово окупована територія українського Криму), ремонтний підрозділ зі складу 1435 мотострілецького полку поблизу населеного пункту Антрацит (ТОТ Луганської області),  понтонну переправу неподалік Ніконорівки та склад зберігання БпЛА типу “Шахед” в Макіївці на Донеччині. Втрати ворога уточнюються.⚡️🧐Також, підтверджено результати нещодавнього ураження заводу з переробки нафтопродуктів “ЛУКОЙЛ-Волгограднєфтєперероботка” у Волгоградській області рф - пошкоджено трубопровід нафтопродуктів і технологічну установку виробництва масел.💪Сили оборони продовжать вживати заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде!Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦