Fuente
Королівська Правиця | Знову ці невдячні українців почали хвалити своїх розбійників і боягузі...
575 Vistas/Alcance
2026-05-29 14:53
Mensaje №1046
Знову ці невдячні українців почали хвалити своїх розбійників і боягузів з УПА. Проблема українців — їх націоналізм. Якщо його позбутися, то їх воїни почнують воювати краще, жінки почнуть народжувати дітей, корупція зникне.Вони не знають своєї історії, а коли їх історики говорять, то вони несуть маячню і пропаганду. Не те, що польскі історики — професіонали, найбільш неупереджені люди на цілій планеті.Українці завжди були невдячними. Коли ми їх звільнили, то де їх шана? Вони були кріпаками і рабами, але саме, ми, поляки їм дарували свободу. Згадати, козацькі повстання. Адже вони виникли на пустомі місці. Не були ніяких на те причини. Саме поляк захищали українців від степових набігів.Польські еліти ніколи не зраджували українців у біді. Особливо у скрутну хвилину.Друга Реч Посполита — це зразок терпимості. Українцям дали свободу і самоврядування на Галичині. А вони відповіли терактами. Армія Людова не скривдила жодного українця.Хто такий поляк? Відповіді дав Ніцше: "Надлюдина".@pravytsa