Fuente
etc etc | сьогодні був хороший день, який почався із того, що мені вперше за 20 ...
215 Vistas/Alcance
2026-04-17 19:48
Mensaje №10548
сьогодні був хороший день, який почався із того, що мені вперше за 20 років потрапили у вену й без проблем взяли кров на аналіз (я не жартую)я одразу сіла на зручне місце в маршрутці й не запізнилася на роботі. мене зустріла колега, з якою ми товаришуємо, і вона сказала, що дуже за мною сумувала, і взяла мене під руку, і ми разом пішли снідати. я взяла свій улюблений сніданок, випила лате на кокосовому й какао на банановомураптово зрозуміла, що хочу стати доноркою — за 20 хвилин на роботі оголосили благодійну донацію. зʼїли з колегами рол з креветками з маку (крінж) і картопельку з трюфельним соусом (топ). уперше вийшла з ними на курілку, хоч і не курю. обговорили, що разом купимо ролики. погладила собаку. пішла на пілатес і гарно розімʼяла тіло, хоча взагалі не вмію гнутисяприйшла додому й дивлюся купу едітів із новим фільмом про аватара. обсесія на дорослого зуко підвищує мені настрій. через місяць день народження, випускний і благодійний бал. завтра я раптово їду з друзями в полтаву й вже маю спати, щоб не бути монстром зранкудо завтра, дівчата! нехай все буде так, як ми хочемо p.s: на фото — плакат, який висить у нас в офісі. гетеро перемогли