Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝
Añadido 14 jul. 2024

Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝

@popovUA
Número de suscriptores: 4 205
Fotos: 6,130
Videos: 4,070
Enlaces: 1,050
Descripción:
Доброволець ЗСУ. Інформація на сторінці не відображає позиції жодного з підрозділів Сил Оборони.

👥 Número de suscriptores

4 205
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: -31

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 147
Promedio/Día:: 1,000
Promedio/Tiempo:: 1,485
ERR: 27.28%

📊 Mensajes por Día

5.4
Último día: 6
Promedio semanal: 3.9
Promedio por día: 5.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 2025-10-20
Журналіст Артем Попов 🇺🇦📝 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Володимир Зеленський виступив на економічному форумі в Давосі.У своїй промові президент України досить жорстко розкритикував Європу за пасивність. Основні заяви президента: • Живемо ніби у "Дні бабака". Минулоріч я казав, що Європа має знати, як себе захистити. Ось минув рік і нічого не змінилося; • Немає жодного прогресу щодо створення спецтрибуналу через російську агресію. Навіть будівлю ще не знайшли; • США затримують російські танкери. Чому Європа так не робить? Зеленський закликав конфіскувати російську нафту на користь Європи; • Замість того, щоб стати справжньою глобальною силою, Європа залишається красивим, але роздробленим калейдоскопом малих та середніх держав;• Замість того щоб брати рішучу відповідальність, дехто намагається переконати президента США змінити курс. Але він не зміниться. Трамп любить себе таким, яким він є; • Європа відправила до Гренландії 30-40 солдатів. На кого взагалі це розраховано? Ні для путіна, ні для Китаю це не є серйозними сигналами; • У нас люди мерзнуть через російські обстріли. У мінус 20. росія не змогла би виготовляти свої балістичні ракети без ваших критично важливих компонентів; • Люди кажуть, "росії допомагає Китай". Так, допомагає, а Європа мовчить, США мовчить, а путін продовжує виготовляти ракети;• Кожен "Віктор", який продає європейські інтереси заслуговує на потиличник. Якщо йому комфортно в москві, це не означає, що йому бути комфортно в Європі; • Європі необхідні Обʼєднані збройні сили, які зможуть "реально захистити"; • Давайте завершимо цей "День бабака" і так це можливо. Після виступу Зеленському аплодували стоячи.
Коли ГУР пише про плани росії завдати ударів по АЕС в Україні, я просто нагадаю про обʼєкти у кацапії:😕: 1. Каховський міст (Кримський міст, автодорожній і залізничний)Наслідки: Розрив логістики між Кримом і РФ, ускладнення постачання зброї, паніка в Криму. 2. Ростовська АЕС (Волгодонськ)Наслідки: Знеструмлення півдня РФ, техногенна загроза, евакуація регіонів. 3. Куйбишевське водосховище (Самара)Наслідки: Затоплення міст уздовж Волги, зрив гідроенергетики й транспорту. 4. Магістраль «Дружба» (нафтопровід, Брянська обл.)Наслідки: Порушення експорту нафти до Європи, економічний тиск. 5. Курська АЕСНаслідки: Потужний удар по енергосистемі Центральної Росії. 6. Челябінський хімкомбінат «Маяк» (один з найнебезпечніших об’єктів з відходами)Наслідки: Радіоактивне забруднення Уралу й потенційна техногенна катастрофа. 7. Порт Новоросійськ (Чорне море)Наслідки: Блокується один з головних маршрутів постачання армії РФ, нафта, зерно. 8. Нафтові термінали в Усть-Лузі (Ленобласть)Наслідки: Зупинка експортного каналу нафти, втрати бюджету. 9. Сєвєроморськ (головна база Північного флоту)Наслідки: Ослаблення морської ядерної триади РФ. 10. Авіабаза Енгельс-2 (місце базування стратегічних бомбардувальників)Наслідки: Удар по ядерній авіаційній складовій, зменшення дальності ударів. 11. Міст через Волгу (Волгоград)Наслідки: Логістичний розрив між європейською та азійською частиною РФ. 12. Нафтобази в Бєлгородській, Курській, Брянській обл.Наслідки: Локальний паливний колапс на прикордонні. 13. Сибірські газові магістралі (Ямал – Західна Європа/Китай)Наслідки: Втрати експортних доходів, розрив контрактів, тиск на економіку. 14. Смоленська АЕСНаслідки: Вплив на енергопостачання західної частини РФ. 15. Уралвагонзавод (Нижній Тагіл)Наслідки: Основне виробництво танків (Т-90, Т-72), удар по військовому ВПК.
Дональд Трамп дав велике інтерв'ю The New York Times.Здебільшого він відповідав на питання, як погано протестована мовна модель, але ось уривок з інтерв'ю про Україну: — Зеленський оприлюднив 20-пунктний план та сказав, що він надасть Україні захист, подібний до статті 5— Ну, скажімо так— Чи були б ви готові піти на війну, щоб захистити їх, якщо вони знову вторгнуться?— Я переконаний, що вони не вторгнуться— А якщо вторгнуться? — Якби не я, то у цієї угоди не було б жодного шансу— Що путін думає про 20-пунктний план? — Думаю, він хоче укласти угоду— Він погодиться на ці 20 пунктів?— Я думаю про це вже дуже давно — Ви все ще йому довіряєте?— Були випадки, коли путін був не проти, а Зеленський був проти. Я був шокований. Я думаю, що зараз обидва хочуть укласти угоду — Ви все ще довіряєте путіну після цього останнього інциденту, коли він сказав вам, що Україна випустила ракету по його будинку, а ваша розвідка сказала, що вони цього не зробили?— Він сказав мені, що на його дім було здійснено напад. Я не знаю чи це правда— В лютому ви сказали Зеленському: "У тебе немає карт".— Це правда. У нього немає карт і ніколи не було— А зараз вони в нього є?— Ні, немає— І що це означає, на вашу думку?— У нього є лише одне— Що саме?— Дональд Трамп
❗️Зеленський озвучив всі 20 пунктів «Мирного плану» 1. Підтвердження суверенітету України.2. Угода про ненапад між Росією та Україною, моніторинг на лінії зіткнення.3. Гарантії безпеки. 4. Чисельність ЗСУ - 800 тисяч у мирний час. 5. США, НАТО та Європа нададуть Україні гарантії безпеки за прикладом статті 5. Якщо РФ вторгнеться в Україну - буде військова відповідь і відновлення санкцій. 6. Росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у всіх необхідних законах.7. Україна стане членом ЄС у певний час (ми хочемо закріпити дату вступу). 8. Пакет глобального розвитку, який буде визначено в окремій угоді про інвестиції.9. Буде створено кілька фондів для вирішення питань відновлення. Мета - залучення 800 млрд доларів. 10. Україна пришвидшить процес укладення угоди про вільну торгівлю зі США. 11. Без’ядерний статус України. 12. ЗАЕС. Компромісу немає. США пропонують управління втрьох і американці - головний менеджер. Компромісна пропозиція України: США і Україна - 50 на 50. 13. Освітні програми в школах, що сприяють розумінню та толерантності до різних культур, усувають расизм і упередження. 14. Території. Найскладніший пункт. Один з варіантів - РФ виходить з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей. В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях - "стоїмо, де стоїмо". РФ хоче, щоб Україна вийшла з Донецької області, США пропонують компроміс - вільну економічну зону. Якщо не буде згоди на "стоїмо, де стоїмо", то вільна економічна зона може бути прийнята лише шляхом референдуму і тоді треба виносити на референдум весь документ.15. РФ та Україна зобов'язуються не змінювати домовленості силою.16. Росія не перешкоджатиме Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море для цілей комерційної діяльності. Кінбурнська коса буде демілітаризована.17. Обмін полоненими всіх на всіх, повернення цивільних, дітей та політв'язнів.18. Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди.19. Ця угода буде юридично обов'язковою. Її виконання буде контролювати Рада миру на чолі з Трампом. 20. Після того, як усі сторони погодяться з цією угодою, негайно набуде чинності повне припинення вогню.
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
❗️Війну в Україні хочуть завершити за корейським сценарієм, зважаючи на теперішні умови війни: WP розкрив деталі мирного плану США щодо України на даний момент • Уздовж усієї лінії припинення вогню (від Донецької області до Херсона), пропонується створити демілітаризовану зону, подібну до корейської. За якою буде більш глибока зона, куди буде заборонено вводити важке озброєння. Таким чином американці намагаються переконати Зеленського вивести війська з Донбасу: до цього дня і Південна, і Північна Кореї заявляють про своє законне право на весь півострів.• «Обмін територіями» — невід'ємна частина угоди, але Україна і США досі сперечаються про те, як будуть проведені кордони.• ЗАЕС не перебуватиме під окупацією рф. Обговорюється, що США можуть взяти на себе управління об'єктом.• Україна може вступити до ЄС вже в 2027 році. Адміністрація Трампа вважає, що зможе подолати опір Угорщини.• Штати нададуть гарантії безпеки, аналогічні «статті 5» НАТО. Європейські країни підпишуть окремі гарантії безпеки.• Суверенітет України буде захищений від будь-якого російського вето.• Підвищення обмежень армії з 600 до 800 тис. Але Україна відмовляється від будь-яких формальних конституційних обмежень, як хоче росія.• Адміністрація Трампа пропонує виділити 100 млрд дол. заморожених російських активів на відновлення України.• Ведуться переговори з BlackRock про створення Українського фонду розвитку, який залучить 400 мільярдів доларів на відновлення.• Трамп хоче аналогічних інвестицій і для росії.
Історія не про геїв, а про п*дорів! Читайте уважно:Держдеп США склав список країн Європи, які допомагали Україні й купували енергоносії у РФ. Дані насправді вражають!"Я знав, що багато хто із цих країн пов'язав свою енергетичну долю з Росією, але я не мав уявлення про масштаби, наскільки це сукупно затьмарювало їхню допомогу Україні", – написав заступник держсекретаря США Ландау.Згідно із цими даними, лише у п'яти із 24 країн Європи фінансова допомога Україні (гранти й кредити) перевищила сплату РФ за нафту й газ: Великобританії, Данії, Швеції, Норвегії, Швейцарії.▪️Найбільший європейський донор України – Німеччина (приблизно $17,5 млрд) – купила російських нафти й газу на суму майже $20 млрд.▪️Великобританія, яка друга у списку Держдепу, сплатила РФ за вуглеводні приблизно $3,5 млрд, а Україні надала допомоги орієнтовно на $15 млрд.▪️У Нідерландів, які є четвертими у списку щодо допомоги Києву з орієнтовно $8,5 млрд, імпорт вуглеводнів із РФ сягнув майже $25 млрд.▪️У Франції (п'ята у списку) це співвідношення становить приблизно $6 млрд проти більше ніж $20 млрд, у ▪️Польщі (сьома у списку) – $5,5 млрд проти $12 млрд, а в Італії (10-та у списку) – приблизно $3 млрд проти орієнтовно $27,5 млрд (другий показник щодо імпорту з РФ).▪️Абсолютним рекордсменом у списку Держдепу є Туреччина. Фінансову підтримку Анкари Україні на графіку важко оцінити навіть у $0,2 млрд, тоді як закупівлі російських нафти й газу становлять приблизно $32 млрд.▪️Угорщина за ще менших обсягів допомоги Києву передала РФ за нафту й газ приблизно $22 млрд, а Словаччина – орієнтовно $18 млрд (підтримка України – приблизно $1,5 млрд).▪️За оцінкою Держдепу США, нафтогазові платежі РФ уже перевищують допомогу Україні навіть у Литві й Латвії. Водночас Естонії немає у списку.*Гроші, надіслані до Росії, позначені синім кольором; гроші, надіслані до України, позначені помаранчевим.
Ми — андердог. І ми вистояли там, де нас давно списали.У глобальній геополітиці ми — маленька країна.росія — велика. Ядерна. З постійним місцем у Радбезі ООН, з нафтовими грошима, із союзниками, які не зраджують, бо злом бути легше й вигідніше.Наші ж союзники — складні. Демократичні. Завжди зважують.У них є виборці, бюджети, страх ескалації.І весь цей час — поки ми гинули, — вони радили нам не провокувати.Але ми билися.І кожен наш тиждень спротиву — це тиск на них.Кожна наша перемога — це ще один аргумент, що ми варті підтримки.Бо в 2022-му світ чекав, що ми впадемо. Але ми не впали.І саме тому нам почали давати зброю. Не з жалості — а з поваги.У росії союзники — стабільні.У нас — умовні, обережні, обтяжені своїми інтересами.Але ми змусили навіть найхолодніших грати на нашому боці.Тому що переможцям хочуть допомагати.Це наш останній шанс.Якщо ми переможемо — ми вперше за всю сучасну історіюотримаємо реальний шанс стати успішною, незалежною, безпечною державою.З сильною армією, з прозорими інституціями, з гідним майбутнім для наших дітей.Це більше не про «вижити».Це — про виграти майбутнє. Або знову втратити покоління.Якщо…
Коли ще був волонтером, ми ж спочатку допомагали цивільним. І зі зборами було все супер. Але чим ближче опинявся до лінії фронту, тим більше хотілося допомагати військовим. Надивився й на ждунів у Бахмуті, так сказати. Своїми очима бачив, як мати відмовляється вивозити дитину з-під обстрілів, а потім їхній район росіяни стирають з карти. Інколи заохочувати людей жити в зоні смертельної небезпеки, надаючи їм умови для виживання там, це робити внесок в їхню неминучу загибель. Так буває. Війна безжальна. Мені ще тоді казали, що збори для військових дуже складні. Краще тваринки, дітки, старики… на це будуть донатити. Так мені казали. Так воно і сталося. Ще працюючи в телику бачив, як люди дивляться сюжети з дітьми, старими та тваринками. І переключають канал, коли сюжет з АТО. Така мабуть природа «споживача». Це не про применшувати важливість зборів для тваринок та миряняка… це також важливо, і це варто робити. Просто констатую факт. Збирати армії складно. Дякую тим, хто поряд.Я б залюбки закликав вас зібрати кошти на відбудову будинку для якоїсь чудової родини, але як тільки будуть відповідні обставини, а не коли є ризик, що завтра в цей будинок знову прилетить.
Друзі, просимо вашої підтримки і максимального поширення всюди 👇🏻Ми - бійці підрозділу Асгард. Наша мета - перемога України над російськими окупантами.Третій рік повномасштабного вторгнення ми наближаємо її, знищуючи окупанта на всій лінії фронту.Втім, Росія сильний ворог. Щоб його перемогти нам треба бути єдиними.Окрім зовнішнього ворога, на жаль, маємо внутрішнього.Внутрішнім ворогом вважаємо того, хто своїми усвідомленними діями віддаляє перемогу, наносить шкоду силам оборони. Олександр Дмітрієв, на прізвисько «Тихоход».Цивільна особа, яка дозволяє собі втручатись у роботу нашого підрозділу. А саме: віддавати накази військовим, погрожувати "ломати військових через коліно", та принижувати їх гідність. Схоже на те, що досвід Колі "Катлєти" (Миколи Тищенка) їх нічому не вчить.Ми поважаємо вище командування та довіряємо йому. Тому просимо втрутитись у ситуацію, а від Тихохода вимагаємо публічних вибачень. Українці - сильна нація, яка вміє боротися зі свавіллям. Ми розраховуємо на вашу підтримку і просимо максимально розповсюдити це звернення. Дякую за увагу, Слава Україні.