Fuente
Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 | Ми — андердог. І ми вистояли там, де нас давно списали.У глобальній ге...
1 320 Vistas/Alcance
2025-07-12 01:55
Mensaje №16825
Ми — андердог. І ми вистояли там, де нас давно списали.У глобальній геополітиці ми — маленька країна.росія — велика. Ядерна. З постійним місцем у Радбезі ООН, з нафтовими грошима, із союзниками, які не зраджують, бо злом бути легше й вигідніше.Наші ж союзники — складні. Демократичні. Завжди зважують.У них є виборці, бюджети, страх ескалації.І весь цей час — поки ми гинули, — вони радили нам не провокувати.Але ми билися.І кожен наш тиждень спротиву — це тиск на них.Кожна наша перемога — це ще один аргумент, що ми варті підтримки.Бо в 2022-му світ чекав, що ми впадемо. Але ми не впали.І саме тому нам почали давати зброю. Не з жалості — а з поваги.У росії союзники — стабільні.У нас — умовні, обережні, обтяжені своїми інтересами.Але ми змусили навіть найхолодніших грати на нашому боці.Тому що переможцям хочуть допомагати.Це наш останній шанс.Якщо ми переможемо — ми вперше за всю сучасну історіюотримаємо реальний шанс стати успішною, незалежною, безпечною державою.З сильною армією, з прозорими інституціями, з гідним майбутнім для наших дітей.Це більше не про «вижити».Це — про виграти майбутнє. Або знову втратити покоління.Якщо…