Fuente
Погляд Волинь | Ану, хто з першого разу вгвдає, від якої партії до Часово-Ярської ради...
9 Vistas/Alcance
2025-02-01 10:17
Mensaje №133
Ану, хто з першого разу вгвдає, від якої партії до Часово-Ярської ради обирався депутат-зрадник Столбовський? Ні, не від опзж. Але з другого разу вже проблем не виникне. Саме так. У січні цього року депутат-слуга Zе перейшов на бік ворога й відразу побіг сипати брехню проти ЗСУ. Все типово, мовляв, українські бійці умисно стріляли по місцях, де бачили мирних мешканців. Хтось засумнівається: чому ж так довго не переходив, а тут раптом спокусився. А чисто фізично. Воно чекало на ворога, а ЗСУ не здавали й досі тримають місто. Слуга-зрадник уникнув обов'язкової евакуації й чекав десь у підвалах, коли "братушкі прідут". Чекати довелося дуже довго. Але таки ворог зайняв його дільницю й зелена погань побігла здаватися й клястися у вірності. А самому перейти фронт раніше - це вже побоявся.І на останок. От я спеціально переглядав раніше купу сайтів органів місцевих громад, які опинилися під окупацією. Шокує. З того що бачу: всі висуванці слуг Zеленського, хто на момент окупації залишалися на місці, стали колаборантами й побігли служити ворогу, а часто й здійснювати терор проти нелояльного населення. Незначна кількість слуг на 24 лютого опинилися на неокупованих територіях. І то з них аж цілий нардеп перебрався через фронт, щоб стати колаборантським "міністром" і здохнути від рук месників. Ще якась мізерна кількість вирішила евакуюватися (це тільки припущення - фактів не виявив), а всі решта радісно зустрічали орків.Дехто, як оцей Столбовський, навіть життям заради "своїх" ризикував. Після Судетської німецької партії в 1938 році це, мабуть, наймасовіший випадок в історії колаборантства з боку певної політичної сили під час окупації...