Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Погляд Волинь
Añadido 06 ene. 2025

Погляд Волинь

@poglyad_volyn
Número de suscriptores: 15
Fotos: 295
Videos: 249
Enlaces: 559
Descripción:
Екслюзивна аналітика, політика, незалежна думка Співпраця: @mikbor_78

👥 Número de suscriptores

15
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

15
Promedio/Día:: 26
Promedio/Tiempo:: 11
ERR: 100%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 15 26-03-29 08:21
Київ обігнав майже всю Європу за продажами Bentley.Київський дилер посів почесне 3-тє місце в Європі за підсумками премії «Найкращі з найкращих» — після італійської Падує та нідерландського Роттердама.Нових автівок в Україні купують дедалі більше й більше. За три повних роки війни ринок зріс більше ніж удвічі.Тільки за перші п’ять місяців 2025-го в країну завезли 131 автомобіль, який обкладається податком на розкіш. Це на 42% більше, ніж у довоєнному 2021-му. Дві третини з них — Porsche. А далі в списку — Bentley, Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, McLaren та Aston Martin.Новий Bentley у нас коштує від 16,5 до 17,6 мільйона гривень. Це приблизно 400–420 тисяч доларів.Захід справді заливає режим грошима.Тільки ось розшарування вже просто капець яке: ті, хто поряд з армією чи з корупцією, жиріють і купують собі люкс за шалені бабки. А лікарі, вчителі та пенсіонери отримують жалюгідні копійки і ледь зводять кінці з кінцями, живучи впроголодь.Ось така вона, «стійкість».ПОГЛЯД ВОЛИНЬ»👈Підписатися 👍
👁 5 25-12-08 10:31
Мобілізація "навиворіт": чому замість "рексів" до війська потрапляють чоловіки з шизофренією і алкоголікиКомандирка медичної служби "Ульф" і депутатка Київради Аліна Михайлова розкритикувала "мобілізацію навиворіт", коли до армію беруть непридатних чоловіків замість здорових "рексів"."… командири і медики стають заручниками системи, яка жене в армію всіх підряд (точніше тих, хто не має можливостей/звʼязків відкупитися), а потім сама не знає, що з ними робити", — наголосила військовослужбовиця.За словами Михайлової, нерідко трапляються випадки, коли чоловіків мобілізують на вулиці ТЦК і реального ВЛК і направляють одразу до військової частини як придатних. А далі виявляються "сюрпризи". Вона розповідає, що до її медичної служби приходили мобілізовані два чоловіка з шизофренією, які роками перебувають на психотропній терапії.Вона стверджує, що таких мобілізованих, по факту непридатних чоловіків військові частини змушені брати, "незалежно від стану, діагнозів і здорового глузду".ПОГЛЯД ВОЛИНЬ
👁 25 25-04-28 09:13
Зарплати українських міністрів торік зросли на 25%. Хто задекларував найбільші доходи в уряді Шмигаля? Середня річна заробітна плата членів уряду у 2024 році становила 1,3 млн грн, у порівнянні з 2023 роком вона збільшилася на 24%.Загалом, у 13 представників з-поміж 21 члена уряду більше ніж 50% загального доходу складається із зарплати. При цьому, зарплата трьох міністрів у 2024 році зменшилась на понад 7%.При цьому, під час розрахунку не враховували зарплати нещодавно призначених міністрів Германа Сметаніна та Олексія Чернишова, які раніше працювали в державних компаніях, де рівень зарплати значно вищий.Так, саме віцепрем'єр-міністр Олексій Чернишов задекларував найбільший серед членів уряду дохід за 2024 рік у розмірі 37,5 млн грн. До п’ятірки лідерів серед міністрів з найбільшим доходом у 2024 році також увійшли Денис Шмигаль (9,7 млн грн), Герман Сметанін (7,4 млн грн), Рустем Умєров (6,8 млн грн), Михайло Федоров (6 млн грн).👉«ПОГЛЯД ВОЛИНЬ»👈Підписатися 👍https://t.me/poglyad_volyn
👁 5 25-02-05 10:48
Зеленський назвав небезпечними переговори Трампа та Путіна без України.Переговори між Сполученими Штатами та Росією про припинення війни без участі Києва становлять загрозу для всіх, заявив в інтерв’ю Associated Press президент України Володимир Зеленський.Раніше Дональд Трамп вказав, що його адміністрація вже провела обговорення з Москвою, але не уточнив, хто брав участь у такому діалозі.«У них можуть бути свої власні стосунки, але говорити про Україну без нас – небезпечно для всіх», – наголосив Зеленський, маючи на увазі контакти президента США Дональда Трампа з його російським колегою Володимиром Путіним. Крім того, за словами українського президента, у переговорах, окрім США, Росії та України, мають брати участь представники Євросоюзу.Зеленський додав, що його команда підтримує контакт із оточенням Трампа, і найближчим часом очікуються особисті зустрічі для обговорення деталей.Раніше запланований на січень візит спеціального посланця Трампа з питань України Кіта Келлога до Києва був відкладений із юридичних причин.На думку Зеленського, будь-які домовленості з Росією мають бути підкріплені гарантіями безпеки від союзників України. Президент укотре наголосив, що вступ України до НАТО залишається його пріоритетом, назвавши це «найдешевшим варіантом» безпеки, вигідним у тому числі США.Також Зеленський заявив, що Росія не зацікавлена в переговорах про припинення вогню і не готова до поступок, оскільки вважає це ознакою поразки. За словами Зеленського, 800-тисячна армія України стала б бонусом для НАТО, особливо якщо Трамп намагатиметься повернути додому американські війська, розміщені за кордоном.Зеленський вважає, що Трамп міг би змусити Путіна сісти за стіл переговорів, посиливши санкції проти російської енергетики та банківського сектора, а також продовживши військову підтримку Києва.Зеленський також прокоментував слова держсекретаря США Марка Рубіо про те, що війна відкинула Україну «на 100 років назад». Зеленський запросив Рубіо особисто відвідати країну, щоб побачити не лише руйнування, а й зусилля українців щодо захисту своєї території та безпеки всього світу.Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії обіцяв урегулювати конфлікт Росії з Україною у найкоротший термін.31 січня Трамп розповів про «серйозні обговорення» з Москвою, але деталей не навів. Кремль зазначив, що пропозицій від команди Трампа поки що не надходило.Москва раніше називала умови мирних переговорів: виведення українських військ із Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, визнання цих регіонів частиною Росії, нейтральний статус України та зняття санкцій. Президент України Володимир Зеленський назвав це ультиматумом, наполягаючи на гарантіях безпеки НАТО та збереженні постачання зброї.
👁 9 25-02-03 09:38
Секретна заява Буданова. СБУ розслідує розголошення держтаємниці під час закритого засідання Ради.Служба безпеки України розпочала розслідування через розголошення державної таємниці під час закритого засідання Верховної Ради.Про це повідомили у пресслужбі СБУ у п’ятницю, 31 січня.«28 січня 2025 року слідчі Служби безпеки України відкрили кримінальне провадження за фактом розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, з боку осіб, яким ці від ціомості були безпосередньо довірені під час проведення закритого, із грифом таємно, засідання Верховної Ради України», — зазначили у відомстві.Досудове розслідування триває, справу розглядають за ч.2 ст. 328 Кримінального кодексу України.З посиланням на анонімного співрозмовника повідомило, що Кирило Буданов на закритій зустрічі у Верховній Раді заявив, що існування України може бути під загрозою, якщо до літа не розпочнуться «серйозні» мирні переговори.Як зазначалося у матеріалі, нещодавно керівники парламенту і фракцій запросили командування Сил оборони для того, щоб зрозуміти реальний стан справ у війні. Були доповіді представників Генштабу ЗСУ, а також Буданова.«Хтось запитав його, скільки часу ми ще маємо. І Кирило зі своєю холодною усмішкою каже: Якщо до літа не буде серйозних переговорів, то далі можуть запуститись дуже небезпечні процеси для самого існування України», — розповів виданню учасник зустрічі.
👁 9 25-02-01 10:17
Ану, хто з першого разу вгвдає, від якої партії до Часово-Ярської ради обирався депутат-зрадник Столбовський? Ні, не від опзж. Але з другого разу вже проблем не виникне. Саме так. У січні цього року депутат-слуга Zе перейшов на бік ворога й відразу побіг сипати брехню проти ЗСУ. Все типово, мовляв, українські бійці умисно стріляли по місцях, де бачили мирних мешканців. Хтось засумнівається: чому ж так довго не переходив, а тут раптом спокусився. А чисто фізично. Воно чекало на ворога, а ЗСУ не здавали й досі тримають місто. Слуга-зрадник уникнув обов'язкової евакуації й чекав десь у підвалах, коли "братушкі прідут". Чекати довелося дуже довго. Але таки ворог зайняв його дільницю й зелена погань побігла здаватися й клястися у вірності. А самому перейти фронт раніше - це вже побоявся.І на останок. От я спеціально переглядав раніше купу сайтів органів місцевих громад, які опинилися під окупацією. Шокує. З того що бачу: всі висуванці слуг Zеленського, хто на момент окупації залишалися на місці, стали колаборантами й побігли служити ворогу, а часто й здійснювати терор проти нелояльного населення. Незначна кількість слуг на 24 лютого опинилися на неокупованих територіях. І то з них аж цілий нардеп перебрався через фронт, щоб стати колаборантським "міністром" і здохнути від рук месників. Ще якась мізерна кількість вирішила евакуюватися (це тільки припущення - фактів не виявив), а всі решта радісно зустрічали орків.Дехто, як оцей Столбовський, навіть життям заради "своїх" ризикував. Після Судетської німецької партії в 1938 році це, мабуть, наймасовіший випадок в історії колаборантства з боку певної політичної сили під час окупації...
👁 10 25-01-29 10:48
Війна завершиться 9 травня цього року: в ЗМІ з'явився нібито «100-денний план Трампа» щодо УкраїниЦей план начебто було передано Україні через європейських дипломатів. Справжність цього документа наразі офіційно не підтверджена.Деталі:-Січень-лютий 2025: телефонні переговори Трампа з Путіним і обговорення плану з українською владою;-Лютий-березень 2025: Зеленський має скасувати указ про заборону переговорів із Путіним. Запланована зустріч Трампа, Зеленського і Путіна для узгодження мирного плану;-20 квітня 2025: оголошення перемир'я на Великдень по всій лінії фронту. Виведення українських військ із Курської області;-Кінець квітня 2025: запуск Міжнародної мирної конференції для укладення мирної угоди за посередництва США, Китаю, країн Європи і «глобального півдня». Обмін полоненими «всіх на всіх»;-До 9 травня 2025: декларація завершення війни та скасування воєнного стану в Україні;-Серпень-жовтень 2025: проведення президентських, парламентських і місцевих виборів.Що увійде до мирної угоди:-Україна декларує нейтралітет, відмову від НАТО і збереження армії з підтримкою США;-Вступ України до ЄС до 2030 року і післявоєнне відновлення коштом Євросоюзу;-Суверенітет РФ над окупованими територіями не визнається, але Україна відмовляється від їх повернення військовим шляхом;-Поступове скасування санкцій проти РФ і відновлення імпорту російських енергоносіїв до ЄС;-Припинення переслідувань УПЦ і російської мови, допуск «проросійських» партій до виборів;-Питання про європейський миротворчий контингент залишається спірним і потребує додаткових консультацій.Виглядає сумнівно... UPD: Єрмак заявив, що жодних «мирних планів» за «100 днів» у медіа не існує. Під це маскують лише вкиди.
👁 14 25-01-26 09:33
Україна ніколи не буде в НАТО та матиме "величезні проблеми" зі вступом до ЄС, - Фіцо.Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що Україна ніколи не вступить у Північноатлантичний Альянс.Про це він сказав в ефірі словацького радіо, його цитує Aktuality, повідомляє.Він сказав про Україну, що вона сьогодні перебуває в "жахливому стані" й залежить від допомоги всього світу.Прем'єр-міністр Словаччини вважає, що Україна втратить третину своєї території після угоди між Росією про припинення війни, матиме іноземні війська на своїй території й "ніколи не вступить до НАТО".Фіцо також зазначив, що якщо послухати заяви деяких політиків останнім часом, то "Україна матиме величезні проблеми й зі вступом до ЄС".Крім того, словацький прем'єр сказав, що не піде у відставку, попри вимогу десятків тисяч людей на протестах по всій Словаччині в п'ятницю.За його словами, уряд може бути замінений лише після парламентських виборів.Прем'єр Словаччини кілька разів повторив, що люди на протестах були обмануті організаторами. За його словами, це "чиста брехня", що словацький уряд хоче вийти з ЄС.Говорячи про протестувальників, Фіцо також зазначив, що третина з них – українці, "які виступають проти словацького уряду".На національну страхову компанію Словаччини здійснили "масовану кібератаку". Премʼєр-міністр Роберт Фіцо звинуватив Україну в причетності до інциденту. В МЗС заперечили ці заяви.Про це повідомляє видання Dennik N.На терміновому брифінгу 24 січня премʼєр Фіцо заявив, що кібератака стартувала опівдні та спрямована на отримання "конфіденційної інформації про діагнози". За його словами, у разі успіху атака могла б паралізувати систему надання медичної допомоги в країні. Фіцо сказав, що Словаччина "успішно протидіє цій загрозі, але ситуація залишається невизначеною".Він назвав кібератаку "частиною хрестоматійного прикладу того, як ліквідуються непокірні уряди, які мають інший погляд на деякі речі", та заявив про відповідальність України за неї, не надавши жодних підтверджень.За словами Фіцо, "ця діяльність здійснюється лідерами опозиції, неурядовими організаціями, організованими іноземними державами, іноземними інструкторами та засобами масової інформації".У МЗС України категорично відкинули натяки на причетність України до кібератаки проти медичної страхової компанії в Словаччині."Вчергове закликаємо премʼєр-міністра Словаччини Роберта Фіцо припинити шукати уявних ворогів у дружній до Словаччини та словацького народу Україні", – йдеться у повідомленні МЗС.Напередодні Роберт Фіцо скликав засідання Ради безпеки через інформацію спецслужб (SIS), які попереджають про можливу загрозу державного перевороту в Словаччині."Братислава — це не Москва. Словаччина — це Європа".Так Володимир Зеленський підтримав словацьких мітингувальників, які виступили проти уряду Роберта Фіцо. Вони, зокрема, вимагають, аби він склав повноваження, а словацька влада припинила зближатися з Росією.
👁 17 25-01-23 10:49
У Польщі можуть скасувати допомогу для частини українців.Польща готує черговий пакет військової допомоги УкраїніУ Польщі почали обговорювати скасування грошової допомоги "Родина 800+" від ZUS для українців, які не працюють.Цю тему порушив мер Варшави Рафал Тшасковський, який балотується в президенти від Громадянської."Для нас найважливіше, щоб кожен, хто приїжджає до нас і хоче підтримки, зміцнював економіку. І саме тому я пропоную фундаментальну зміну, а саме: коли йдеться про такі пільги, як 800+ для українців, вони повинні бути за умови, якщо українці будуть працювати, якщо вони будуть жити в Польщі і якщо вони будуть платити податки в Польщі", – висловив свою думку Тшасковський.Допомога за програмою "Родина 800+" в розмірі 800 злотих (понад 8 тис. грн) надається на кожну дитину до досягнення нею 18-річного віку, незалежно від доходу. Відповідно до закону "Про допомогу громадянам України у зв'язку зі збройним конфліктом на території України", батьки українських дітей, які проживають у Польщі, також мають право на цю допомогу.Із 1 вересня 2024 року навчання дітей біженців з України в Польщі є обов'язковим. Якщо батьки не виконують цього обов'язку, вони ризикують бути позбавленими допомоги у розмірі понад 800 злотих.Тшасковський заявив, що Польща не повинна повторити помилку Німеччини чи Швеції, куди біженці їдуть лише за соціальною допомогою. Окрім того, як зазначив Тшасковський, переважна більшість українців у Польщі працюють, тому зміни не матимуть значного впливу.Ідею Тшасковського підхопила партія "Право і солідарність", яка зараз у опозиції. голова партії Маріуш Блащак сказав, що його політсила подає відповідний законопроєкт."[Він] обмежує програму 800+ лише тими сім'ями, які, по-перше, працюють у нашій країні, а по-друге, платять податки в Польщі", – зазначив Блащак.Пропозицію Тшасковського також підтримав віцепрем'єр, міністр оборони і глава Польської селянської партії Владислав Косіняк-Камиш. З іншого боку, ще один кандидат у президенти Польщі спікер Сейму Шимон Головня сказав, що не бачить потреби в радикальних змінах у програмі 800+. За його словами, становище українських родин, які перебувають у Польщі, іноді "по-людськи" складне.Як повідомлялося, станом на 30 листопада 2024 року статус тимчасового захисту у ЄС мали 4,23 млн громадян з-поза меж Євросоюзу, які втекли з України внаслідок російської агресії проти України. У листопаді минулого року кількість осіб під тимчасовим захистом у ЄС зросла на 36 010 осіб (на 0,9%),Окрім того, серед українських біженців зростає частка чоловіків – на кінець жовтня 2024 року вона становила 22,7%. Наприкінці 2023 року дорослих чоловіків було 20,7% від загального числа, а весною 2023 року – 18,8%.Пізніше стало відомо, що українці почали приїжджати до Польщі як трудові мігранти, тоді як біженців залишилось лише 15%.
👁 14 25-01-21 10:24
До мільярда дерев, трильйона $ ВВП… маємо ще сторічну угоду.Ми вже на тішилися мільярдом дерев, економічними паспортами для наших дітей, які до повноліття всі, як один, мали б ставати мільйонерами. Нараділися університету майбутнього, своєму супутнику в небесах, який навіть не розкрився й приречений згоріти, як і мільйони доларів на нього потрачені. Ми підписали 27 і мали на Рамштайні дійти до 50 Угод про гарантії безпеки, які виявилися зовсім не угодами, зовсім без гарантій і не зовсім про безпеку. Ми, виявляється, вже з 2023 року наростили своє ВВП разів у 7 і вийшли на трильйон доларів.Ми ще багато чого епохального і вперше в історії України, світу, Всесвіту… А знаєте, що найтрагічніше в усій цій класичній ситуації? От зараз придворні лизоблюди активно розганяють новину про те, що вперше в історії України підписано 100-річну угоду з Великобританією. А ця угода, за суттю мала б розглядатися, як рамкова. Мала б розглядатися, але не може такою бути, бо в ній узагалі нічого нема. Ну геть нічого, окрім розтягнутої преамбули, чотирьох технічних та 10 основних статей по декілька рядків і де відшукати геть зовсім нічого. Ну, хіба натяки, що сторони за все хороше й проти всього поганого. А ще, оскільки в угоді чітко написано, що вона на 100 років і виписаний у ній текст має бути актуальним на весь період до 2125 року, то з цього випливає, що ми у найближчі сотню років не будемо членами НАТО й навіть повноцінними союзниками, якими ж ніби вже вважаємо себе, а чомусь переносимося в роль «України як майбутнього союзника НАТО». Тобто, лише союзником ми маємо стати після ста років, а членство десь за тисячу, чи як? Усі ці роки ми будемо відбудовувати після нинішньої війни й далі демонструвати динаміку в прагненні стати членом ЄС. А ще 100 років прагнути подолати корупцію – хоч тут не збрехали. І на останок, про безвізовий режим із Великобританією нам на ці 100 років також слід забути. Там це не передбачено. А ми ж маємо вже не меморандум, а реальну угоду, яка має зобов’язуючу силу!От просте запитання: а на хіба була потрібна ця дурня, якщо в нас є переукладена з Британією дуже потужна рамкова Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство. Її підписали й ратифікували, коли Британія вийшла з ЄС і ми з нею в 2020 році поновили всі умови Угоди про Асоціацію. То дійсно потужний документ на всі знакові теми. А ще в нас є розкручений на весь світ, а потім забутий тристоронній договір з Британією й Польщею. От для чого засмічувати договірну базу цим спамом і принижувати себе перед цілим світом? А я вам поясню. Усе дуже просто. Тепер у Зе зміг би заявити, що він вперше в історії України підписав 100-річну угоду.