Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Погляд Волинь
Añadido 06 ene. 2025

Погляд Волинь

@poglyad_volyn
Número de suscriptores: 15
Fotos: 295
Videos: 249
Enlaces: 559
Descripción:
Екслюзивна аналітика, політика, незалежна думка Співпраця: @mikbor_78
Fuente

Погляд Волинь | До мільярда дерев, трильйона $ ВВП… маємо ще сторічну угоду.Ми вже на ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Погляд Волинь Погляд Волинь @poglyad_volyn
14 Vistas/Alcance 2025-01-21 10:24 Mensaje №123
До мільярда дерев, трильйона $ ВВП… маємо ще сторічну угоду.Ми вже на тішилися мільярдом дерев, економічними паспортами для наших дітей, які до повноліття всі, як один, мали б ставати мільйонерами. Нараділися університету майбутнього, своєму супутнику в небесах, який навіть не розкрився й приречений згоріти, як і мільйони доларів на нього потрачені. Ми підписали 27 і мали на Рамштайні дійти до 50 Угод про гарантії безпеки, які виявилися зовсім не угодами, зовсім без гарантій і не зовсім про безпеку. Ми, виявляється, вже з 2023 року наростили своє ВВП разів у 7 і вийшли на трильйон доларів.Ми ще багато чого епохального і вперше в історії України, світу, Всесвіту… А знаєте, що найтрагічніше в усій цій класичній ситуації? От зараз придворні лизоблюди активно розганяють новину про те, що вперше в історії України підписано 100-річну угоду з Великобританією. А ця угода, за суттю мала б розглядатися, як рамкова. Мала б розглядатися, але не може такою бути, бо в ній узагалі нічого нема. Ну геть нічого, окрім розтягнутої преамбули, чотирьох технічних та 10 основних статей по декілька рядків і де відшукати геть зовсім нічого. Ну, хіба натяки, що сторони за все хороше й проти всього поганого. А ще, оскільки в угоді чітко написано, що вона на 100 років і виписаний у ній текст має бути актуальним на весь період до 2125 року, то з цього випливає, що ми у найближчі сотню років не будемо членами НАТО й навіть повноцінними союзниками, якими ж ніби вже вважаємо себе, а чомусь переносимося в роль «України як майбутнього союзника НАТО». Тобто, лише союзником ми маємо стати після ста років, а членство десь за тисячу, чи як? Усі ці роки ми будемо відбудовувати після нинішньої війни й далі демонструвати динаміку в прагненні стати членом ЄС. А ще 100 років прагнути подолати корупцію – хоч тут не збрехали. І на останок, про безвізовий режим із Великобританією нам на ці 100 років також слід забути. Там це не передбачено. А ми ж маємо вже не меморандум, а реальну угоду, яка має зобов’язуючу силу!От просте запитання: а на хіба була потрібна ця дурня, якщо в нас є переукладена з Британією дуже потужна рамкова Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство. Її підписали й ратифікували, коли Британія вийшла з ЄС і ми з нею в 2020 році поновили всі умови Угоди про Асоціацію. То дійсно потужний документ на всі знакові теми. А ще в нас є розкручений на весь світ, а потім забутий тристоронній договір з Британією й Польщею. От для чого засмічувати договірну базу цим спамом і принижувати себе перед цілим світом? А я вам поясню. Усе дуже просто. Тепер у Зе зміг би заявити, що він вперше в історії України підписав 100-річну угоду.