Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Християнські вірші
Añadido 14 jul. 2024

Християнські вірші

@poemss_christian
Número de suscriptores: 3 995
Fotos: 250
Videos: 20
Enlaces: 2
Descripción:
You can view and join @poemss_christian right away.
Fuente

Християнські вірші | muzyka_virshiОСЬ МІСЯЦЬ ПРОЙШОВ-СПОМИН СМЕРТІ ХРИСТА...Ось місяць прой...

Logotipo de la comunidad de telegram - Християнські вірші Християнські вірші @poemss_christian
5 400 Vistas/Alcance 2025-02-01 19:46 Mensaje №1836
@muzyka_virshiОСЬ МІСЯЦЬ ПРОЙШОВ-СПОМИН СМЕРТІ ХРИСТА...Ось місяць пройшов - спомин смерті Христа. Як наше життя помінялось? Чим сповнене серце було і душа? Чи все, як раніше, зосталось? Неначе давно це все дуже було, Як Тіло і Кров ми приймали, Гріхи визнавали і каялись знов... І так місяці пролітали. Знов тільки коротеньке: "Боже прости, Чим, може, згрішив за цей місяць... Це - "може" в собі може стільки нести.Від Бога ніщо не є скрите. У нас християн - "може", "десь" і "колись",За звичку у сповіді стало. І тут, на вечері, щоб хтось помоливсьЗа "десь" і "колись" - то замало. Якщо в серці гріх, ти його відкривай, Якщо там є мир - дякуй Богу. Бо стало це, часто, неначе обряд, Що є як зневага Святому. Ти Тіло і Кров не для того приймав, Щоб знов, цілий місяць, грішити. Обіцянку Богу служити давав, У вірності й правді ходити. Немає нікого, щоб був без гріха. Так гріх, на землі, спокушає. Якщо визнаєш, ти його називай. Хай доступу ворог не має. Винось його в світло, в душі не ховай, Бо так наскладаєш чимало. В осудження Тіло і Кров не приймай, Щоб звичкою це вже не стало. Це - "може", і "якось", і "десь ", і "колись",Неначе тонке павутинняЗаплутує душу, ти - правді корись. Згрішив, то скоріш на коліна. Не перед причастям, щодня, кожну митьУ серце своє зазирнувши, Гріхи визнавай, прагни свято ти жить. Буть вірним старайся Ісусу. Бо чаша і хліб, це не просто обряд, Який християни звершають. Це - наше спасіння, це - наше життя, Це - наша дорога до раю. У благоговінні, подяці й хваліДо ніг Божих серцем схилившись, Приймаймо, як Господа тіло, ми хліб. Вино - немов крові краплини.@poemss_christian