Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Християнські вірші
Añadido 14 jul. 2024

Християнські вірші

@poemss_christian
Número de suscriptores: 3 995
Fotos: 250
Videos: 20
Enlaces: 2
Descripción:
You can view and join @poemss_christian right away.
Fuente

Християнські вірші | muzyka_virshi МежаЄ та межа, яку переступивши,Втрачаємо свою ми чистот...

Logotipo de la comunidad de telegram - Християнські вірші Християнські вірші @poemss_christian
9 700 Vistas/Alcance 2025-01-29 20:31 Mensaje №1834
@muzyka_virshi МежаЄ та межа, яку переступивши,Втрачаємо свою ми чистоту.Світською марнотою осквернившись,Вже не приносим добрий плід Христу.Є та межа для тих, що звуться «Божі».Й щоб не зганьбити це святе звання,Завжди стояти треба на сторожіТак, як говорить нам Його вчення.О, ту межу не кожен навіть бачить,Бо не позначена чимсь видимим вона.Лиш той її в житті своїм позначить,Хто хоче Богові належати сповна.Хто хоче знати Його святу волю,Її виконувати ревно повсякчас,Йому нести не поривання кволі,А тверді рішення посвяти кожен раз.Є та межа. І скільки б не казали,Що час не той, і ми тепер не ті,Що нові межі, нові інтервали…Ні, та межа захована в Христі.Вона Ним вистраждана у смертельних муках,В отім прощальнім: «Отче, їм прости!».Її нам провели пробиті рукиТам, де піднялись три страшні хрести.Так, та межа захована у Ньому.І поділ є на грішне та святе.І чисте та нечисте є в усьому,Й один шлях вгору, другий – вниз веде.Адже ніщо осквернене й нечистеНе ввійде у Святий Єрусалим.Лиш той побачить довгожданне Місто,Хто зміг навчитись тут бути святим.Спасенні Богом, від гріхів обмиті,Кого дітьми Своїми Він назвав:Є та межа й нема нам частки в світі –Так в Свїм Слові наш Господь сказав.Ми – Його власність, ми – Його насліддя,Із Божих рук ніхто не вирве нас.Але коли розширимо угіддяЗа ту межу – оце погубить враз.Самі тоді підем з рук Батька Свого,Принади світу не дадуть з Ним жить.О, хай безпечність не зведе нікогоВ думках, словах, ділах межу згубить!Є та межа. Й щоб не переступитиНам через неї, йдучи навмання,Себе у Ньому треба схоронити,І будем бачити її щодня.@poemss_christian