Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маразми Гатненської громади
Añadido 14 jul. 2024

Маразми Гатненської громади

@pmarazm
Número de suscriptores: 1 533
Fotos: 1,140
Videos: 210
Enlaces: 158
Descripción:
Надсилай свою інформацію тут @Marazmy_Gatne

👥 Número de suscriptores

1 533
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +7

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 241
Promedio/Día:: 1,300
Promedio/Tiempo:: 2,804
ERR: 146.18%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

БІЛИТИ ЧИ НЕ БІЛИТИ? ПИТАННЯ, ЯКЕ ВСЕ ЩЕ ВИПАЛО НА 2025 РІКУ Гатному знову несподівано прийшла весна — і, як за сигналом, починається щорічний ритуал совкової естетики: побілка дерев вапном.Давайте чесно: білити дерева — це як нафарбувати обличчя перед побаченням, але забути помити задницю.Виглядає ніби чисто, а насправді — соромно.Факти прості: – Білити стовбури вапном — марна трата часу і грошей. Жоден жук чи шкідник не повзе по стовбуру навесні — вони літають. Побілка їм як комусь ліхтар на шляху.– Вапно отруює дощових черв'яків, які насправді корисні для ґрунту, роблячи його пухким і здоровим.– У Європі дерев не білять, бо там думають головою, а не намагаються створити ілюзію порядку перед приїздом "начальства".Чому все ще білять? Бо потрібно бодай щось зробити для вигляду: мовляв, робота кипить.Ну так, кипить, як фарбування трави зеленкою.Коли у вас гарна бруківка, доглянуті тротуари, живі, здорові дерева — ніхто навіть не подумає мазати їх вапном для показухи. Там працюють над змістом, а не над побіленими підштаниками на стовбурах.Білити дерева вапном — це символ того, що мозок ще не прокинувся після Радянського Союзу.Час і нам прокинутися.
СЬОГОДНІ МОЖУТЬ НЕ ПРОДОВЖИТИ ВОЄННИЙ СТАН? ЧАС ПОЧУТИ ТИХ, ХТО НА ФРОНТІ ТРИ РОКИСьогодні Верховна Рада може не підтримати чергове продовження воєнного стану. Частина народних депутатів виступила з чіткими вимогами:1. Встановити чіткі терміни демобілізації.2. Навести лад із мобілізаційною роботою.І ці вимоги абсолютно виправдані.Сотні тисяч чоловіків воюють четвертий рік без жодного розуміння, коли завершиться їхня служба. Це виснажує, деморалізує, позбавляє надії. Вони втомилися, але продовжують тримати стрій. Влада ж — не дає відповіді.І якщо ми не дамо цим людям перспективу, то наші ж захисники стануть заручниками безстрокової невизначеності.Щодо ТЦК — тут уже й говорити нічого.Бусифікація, облави, полювання на інвалідів і душевнохворих — це паплюження самої суті військової служби.Це дискредитація форми, а не її захист.Як влучно сказала депутатка від ЄС Софія Федина:"Військовий стан не може бути індульгенцією на бездіяльність і грабунок. Якщо влада боїться зворотного зв’язку, це вже не демократія, це — узурпація."Так, нинішня влада намагається зацементувати повноваження, прикриваючись війною, не проводячи вибори, не реформуючи армію, не реформуючи управління. Але очевидно одне:Настає час змінити систему.Не через хаос. Через чіткі вимоги, голос розуму і реальні рішення.Бо поки одні мовчать — інші вмирають на фронті без відповіді: коли все це закінчиться?
⚠️ Увага! Вулиця Героя — перейменована без жодного пояснення.Депутати Гатненської сільради тихо й кулуарно змінили назву вулиці, яка носила ім’я загиблого воїна — Юрія Прохоренка. Людини, яка пройшла пекло Бахмута, не раз була поранена, і зрештою загинула, виконуючи бойове завдання.❗️Проблема не лише в самому перейменуванні, а в абсолютній відсутності комунікації з родиною Героя та мешканцями вулиці. Родина дізналась про це не від ради, не з офіційного оголошення, а… від сусідів.А тепер трохи чесності:Паламарчук продовжує з’являтись на людях у стані, який викликає багато питань — під наркотичними чи психоактивними речовинами.Вітенко традиційно вмикає гальмо й робить вигляд, що нічого не знає.Шульган, як завжди, натирає свою «політичну вагу», тихо рахує бонуси і тре жирні лапки у тіні.Так не має бути. Імена Героїв — це не іграшка в руках сільських чиновників. Це — памʼять, біль, шана, й відповідальність.Закликаємо мешканців вулиці підтримати родину Юрія Прохоренка і долучитися до збору підписів за збереження імені Героя!Слава Україні!Героям слава.
А знаєте хто написав допис про "Озерний гай"? Так, це той самий Сірьожка Чагаров, котрому Паламарчук дав прочуханки під час сесії в сільраді за те, що той "відчехвостив" того, що під час війни повіз свою російську кралю за кордон на дорогий відпочинок, де він витратив близько 20 тисяч доларів. У селі Гатне Київської області виник конфлікт між депутатом Києво-Святошинської районної ради Олександром Паламарчуком та 16-річним активістом Сергієм Чагаровим. Сергій активно висвітлював можливі корупційні схеми розподілу землі в селі, що викликало невдоволення місцевих чиновників. Під час одного із засідань сільської ради Паламарчук застосував фізичну силу до Чагарова, схопивши його за шию та погрожуючи через публікації в соціальних мережах. Цей інцидент набув широкого розголосу, після чого Паламарчук публічно вибачився перед Сергієм та був виключений із партії "Блок Петра Порошенка". Говорять, що от тоді Паламарчук віддав Сірожці суму близько 35 000 доларів США та обіцяв сприяти йому в отриманні таунхауса прямо біля Вітенка, але слова свого не дотримав. Але Сірожа все ж таки залишився в обоймі Паламарчука і всі ці роки мовчав як риба об льод. Але тут раптом прокинувся та написав про доступ до пляжу "Озерного гаю", котре люди фактично за свій рахунок привели до цивілізованого стану і не хочуть аби там пили пиво місцеві бомжі, алкаші та недорослі. Мають право однозначно. Так от Зубик сказав, що більше бабла на Паламарчуковські "хотєлки" давати не буде, то Олександр Великий замовив Чагарова написати пару скарг до екоінспекції та підбурити народ на прояв невдоволення та бурхливого обурення. А тим часом Чагаров купив собі декілька пляшок пива в "Треші" (проти якого він в свій час активно виступав, допоки йому люди із Фоззі груп не настучали по його барабану), випив їх на пляжі в "Озерному гаю" та залишив на ненависних йому шезлонгах як помста пролетаріату тим, хто хоче жити краще.
🐾 Увага: випадки сказу в Гатному!Держпродспоживслужба повідомляє про зафіксовані випадки захворювання на сказ серед домашніх тварин у селі Гатне, зокрема на вулицях Покровська, Свободи та Вишнева.📹 Нещодавно на нашому каналі ми публікували відео з хворою лисицею, яка була виявлена неподалік. Це підтверджує, що ситуація з поширенням сказу залишається серйозною.💡 Цікавий факт: Цей округ представляє депутат Вадим Світланович Давиденко, який також є головним ветеринарним лікарем району. Від нього ми очікуємо рішучих дій у боротьбі з поширенням захворювання.---Рекомендації для мешканців:🔹 Вакцинуйте тварин. Зверніться до ветеринара, щоб убезпечити своїх домашніх улюбленців.🔹 Будьте пильні. Уникайте контактів із дикими та безпритульними тваринами.🔹 Повідомляйте про підозри. Якщо ви помітили ознаки сказу у тварин, негайно інформуйте ветеринарну службу або місцеві органи влади.🛡️ Сказ – смертельно небезпечний. Ваша обережність може врятувати життя!Для додаткової інформації звертайтеся до місцевої ветеринарної служби або депутатської приймальні Вадима Давиденка.
🐷🐮 Держпродспоживслужба інформує, в Україні оновлено правила щодо забою сільськогосподарських тварин. Наразі заборонено забій тварин:✔️ без ветеринарного документа, що засвідчує їх здоров’я;✔️ не на бійні, що має експлуатаційний дозвіл. У разі забезпечення передзабійного та післязабійного огляду, проведеного державним ветеринарним інспектором або уповноваженим ветеринаром, зазначені заборони не розповсюджуються на:✔️ забій до трьох голів свійських парнокопитних або інших копитних тварин на тиждень;✔️ забій до п’яти голів свійської птиці чи кролів на день.☝️ Продукти, отримані від подвірного забою тварин (забій поза бойнею, що має експлуатаційний дозвіл), можуть використовуватися виключно для власного споживання або для реалізації кінцевому споживачу на агропродовольчих ринках у межах 50 км від місця забою або в межах області.🙏 Закликаємо сумлінно дотримуватись цих правил для забезпечення епізоотичного благополуччя і продовольчої безпеки в Україні, а також розширення міжнародної торгівлі.
На цих вихідних відбулося грандіозне шоу в парку "Лісова казка" що знаходиться на території Боярського лісництва в селі Віта-поштова. Це як звертати з траси на Круглий, то по ліву сторону можна побачити цей витвір сучасного садово-паркового мистецтва.А ось благодійником, котрий це все збудував, є такий собі Сергій Ворушев, бувший секретар ради на Віті, депутат і взагалі "хозяйствєннік", котрий приклав руку до багатьох об'єктів соціального благоустрою в селах Віта-поштова та Юрівка. Наша журналістка звернулася до Сергія Євгенійовича щодо фінансування будівництва цього парку, але не отримала будь-якої розумної відповіді. По нашим оцінкам там вже наразі вкладено більше 3 (трьох) мільйонів гривень невідомого походження. Адже депутат Ворушев декларує значно менші суми: 389 793 грн зарплата та 68 812 грн пенсія. Можливо, що хтось добряче фінансує цього дядька з метою висування на кандидата на місце голови громади? Бо очевидно, що передвиборна гонка вже почалася і всі добре розуміють, що Паламарчук сяде.
Ще до початку 2000-их років Лисенко Володимир Васильович був головою суду Київсвяту. Багато із односельчан особисто мали можливість знати цого, бо той інколи творив справжні чудеса судочинства.В той час йому картоплю возив на старому форді (друге фото синій Ford Sierra) дехто Лисенко Владік. Таке собі було гниленьке сущєство по своїй натурі, але старий суддя чомусь пітав до нього особливі чувства і вирішив влаштувати кар'єру однофамільця і влаштувати його суддею того ж самого суду в нашому районі.В 2004 Паламарчук Ігор, адвокат молодшого брата, влаштувався помічником в суді, а Владік Лисенко став суддею і з тих пір вони друзі. Вони часто розсікали на синьому форді по злачним місцям: розпивали дешеве спиртне, водили хороводи, говорили по душах, теребунькали повій з Окружної... А заодно рішали всілякі справи і Паламарчук, котрий став адвокатом пізніше, очевидно що служив пєрєдаточним звіном, бо якимсь чудом у судді Владіка появився Land Cruiser 200. І тепер Владік судить братєльніка...Цікаво де насосав?