Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маразми Гатненської громади
Añadido 14 jul. 2024

Маразми Гатненської громади

@pmarazm
Número de suscriptores: 1 533
Fotos: 1,140
Videos: 210
Enlaces: 158
Descripción:
Надсилай свою інформацію тут @Marazmy_Gatne
Fuente

Маразми Гатненської громади | БІЛИТИ ЧИ НЕ БІЛИТИ? ПИТАННЯ, ЯКЕ ВСЕ ЩЕ ВИПАЛО НА 2025 РІКУ Гатному з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маразми Гатненської громади Маразми Гатненської громади @pmarazm
3 200 Vistas/Alcance 2025-04-27 17:13 Mensaje №1831
БІЛИТИ ЧИ НЕ БІЛИТИ? ПИТАННЯ, ЯКЕ ВСЕ ЩЕ ВИПАЛО НА 2025 РІКУ Гатному знову несподівано прийшла весна — і, як за сигналом, починається щорічний ритуал совкової естетики: побілка дерев вапном.Давайте чесно: білити дерева — це як нафарбувати обличчя перед побаченням, але забути помити задницю.Виглядає ніби чисто, а насправді — соромно.Факти прості: – Білити стовбури вапном — марна трата часу і грошей. Жоден жук чи шкідник не повзе по стовбуру навесні — вони літають. Побілка їм як комусь ліхтар на шляху.– Вапно отруює дощових черв'яків, які насправді корисні для ґрунту, роблячи його пухким і здоровим.– У Європі дерев не білять, бо там думають головою, а не намагаються створити ілюзію порядку перед приїздом "начальства".Чому все ще білять? Бо потрібно бодай щось зробити для вигляду: мовляв, робота кипить.Ну так, кипить, як фарбування трави зеленкою.Коли у вас гарна бруківка, доглянуті тротуари, живі, здорові дерева — ніхто навіть не подумає мазати їх вапном для показухи. Там працюють над змістом, а не над побіленими підштаниками на стовбурах.Білити дерева вапном — це символ того, що мозок ще не прокинувся після Радянського Союзу.Час і нам прокинутися.