Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маразми Гатненської громади
Añadido 14 jul. 2024

Маразми Гатненської громади

@pmarazm
Número de suscriptores: 1 533
Fotos: 1,140
Videos: 210
Enlaces: 158
Descripción:
Надсилай свою інформацію тут @Marazmy_Gatne

👥 Número de suscriptores

1 533
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +7

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 241
Promedio/Día:: 1,300
Promedio/Tiempo:: 2,804
ERR: 146.18%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ГОЛОС НАРОДУдо уваги сільскої влади. Ми сусіди вулиця Шкільна пров. Шкільний вул. Перемоги неодноразово зверталися до місцевої влади бо наш сусід вул. Шкільна 31 Костенко Толік постійно викачуе вигрібну яму в огород стоїть нестерпний сморід у хатах воняе. Звертались до Паламарчука О. з колективною заявою, до Вітенко С. до нашого депутата Оніщук В. письмово і усно, реакції ніякої. Приходила на прийом до Паламарчука О. викінув з кабінета і сказав що нього багато роботи. Мабуть основна работа це особисте збагачення. Це було до того як його взяли за взятку за землю. А у Костенко Толіка зять був дільничій села Барчук С. А Барчук С. зі своїми "братками" при підтримці Паламарчука О. Вітенко С. продали хату військового який поранений прийшов із віїни на вул. Амбулаторна 4 Бичихіна Олексія а його запровадили у Глеваху щоб зробить його недіездатним. І ми всі жителі Гатного думаємо що Барчук С. щедро поділився з Паламарчуком і Вітенко. Паламарчук О. жирує коли війна а всі страдають. Уже Паламарчука О. показували по центральному телебаченню Київ24 як він жирував у Римі із сім'ею. Мабуть треба попросити центральне телебачення щоб показали як він не реагує на скарги громадян. Ми будемо писать у всі інстанції до тих пір поки він не перестане вонять.
⚡️ Ми вже писали: дамбу НВМК прорвало.Ту саму — штучну, насипну, якою намагалися стримати воду.Не витримала.Бо не могла витримати: води надто багато, дренаж не працює.💧 І тепер вода пішла далі — з території поховань у бік Віти-Поштової.📹На відео — без маніпуляцій:— ось прорив— ось потік— ось труба, яка веде воду даліІ ключова фраза:«Не думайте, що вас омине. Не омине нікого».❗️📣 Віта-Поштова — це вже про вас.Не «десь поруч».Не «колись».Зараз.Це не локальна історія.Це вже запущений рух води, який матиме наслідки для всіх довкола.👉 Сьогодні вода зносить дамби.Завтра вона піде в ґрунти, у підземні води —а далі у ваші криниці. 🆘🚨 Техногенна катастрофа наближається.І вона торкнеться 12 громад.❗️ І все це відбувається на території, яку ще до початку будівництва називали непридатною для поховань — через високі ґрунтові води.Але ці застереження проігнорували.👉 Віта-Поштова, час діяти. 📣 Долучайтеся до Мархалівки❗️Поки це ще можна зупинити❗️#нвмк #калмикова #старущенко #мінветеранів #МархалівськийЛіс #мархалівка #національнекладовище #могилиуболоті —🛡️
У відкритих реєстрах з’явилася цікава й показова зміна, яку варто просто зафіксувати без істерик і без “домислів”, бо цифри та дати тут говорять самі за себе.У декларації Дмитра Юрійовича Шульгана за 2024 рік (поданій у 2025-му) його дружина — Шульган Людмила Володимирівна — була вказана власницею 35% корпоративних прав у ТОВ “АЛЬБА БОАТ” (ЄДРПОУ 43819831). Ця компанія зареєстрована у с. Юрівка, Фастівський район, Київська область, вул. Набережна, буд. 3-А, основний профіль діяльності — будування прогулянкових і спортивних човнів. Саме про “Альба Боат” багато хто говорить як про виробництво елітних алюмінієвих човнів, і, судячи з масштабів оборотів, це вже не “гаражна історія”. А тепер — головне. Станом на витяг з ЄДР, який Опендатабот показує на 3 березня 2026 року, Шульган Людмила Володимирівна вже не фігурує серед власників, а структура засновників виглядає інакше:Балабанов Олександр Володимирович — 42,5%,АТ “ЗНВКІФ “ПАЛАТИН” — 42,5%,Матвійчук Євгеній Ігорович — 10%,Пазич Володимир Михайлович — 5%. Тобто факт, який можна спокійно констатувати: частка, яка раніше була в деклараціях як сімейна, з реєстрової структури власності зникла.Про суму угоди в доларах, яку обговорюють люди, ми не будемо писати як про доконаний факт — тому що реєстр показує зміну власника, але не показує ціну продажу. Тут важливіше інше: якщо продаж був і якщо він був за суттєві кошти, то найпростіший індикатор доброчесності — чи з’явиться цей дохід у наступних деклараціях у розділах про доходи/правочини та зміну активів.Тому просто фіксуємо: власники “АЛЬБА БОАТ” змінилися, а далі — дивимося, як ця історія буде відображена у фінансових та деклараційних слідах.P. S. Люди називають суму в 160 тисяч доларів США за частку в елітному виробництві. Зрозуміло, що Шульгану потрібно кошти, бо кримінальні справи самі себе не закриють.
КОЛИ СУД ПРИЗНАЧАЄ ДАТУ — ЦЕ ВЖЕ НЕ ПОЛІТИКА. ЦЕ ПРОЦЕС.30 січня 2026 року Києво-Святошинський районний суд Київської області призначив відкрите підготовче судове засідання у кримінальному провадженні № 369/1346/26.Йдеться про справу за обвинуваченням колишнього секретаря Шульгана Дмитра Юрійовича у вчиненні кримінальних правопорушень, що кваліфікуються за ч. 1 ст. 15, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України.Для тих, хто не звик читати суху юридичну мову, пояснюю простіше.У матеріалах провадження йдеться про:– замах на вчинення злочину;– співучасть у привласненні або розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.4 ст.191 КК — особливо великі розміри або організована група);– надання неправомірної вигоди (ст.369 КК).Обвинувальний акт у цьому провадженні був внесений до ЄРДР за № 42025110000000008 ще 8 січня 2025 року. До суду матеріали надійшли 28 січня 2026 року, а вже 30 січня суддя, відповідно до вимог ст.314 КПК України, призначив підготовче засідання.Дата — 11 березня 2026 року, 11:00.Ухвала оскарженню не підлягає.І це важливо розуміти. Йдеться не про дописи у соцмережах, не про кулуарні розмови, не про політичні симпатії чи антипатії. Йдеться про офіційне кримінальне провадження, яке переходить у фазу відкритого судового розгляду.Суд — це не телеграм-канал. Там уже не працюють гасла, не працює шум, не працюють чутки. Там працюють докази.Попереду — підготовче засідання, визначення порядку дослідження доказів, позиції сторін, процесуальні кроки. І далі — або підтвердження обвинувачень, або їх спростування. Але це вирішуватиме суд.Ми ж можемо лише фіксувати факти.Факт перший: обвинувальний акт направлено до суду.Факт другий: підготовче засідання призначене.Факт третій: справа офіційно переходить у відкриту стадію розгляду.А тим часом Дмитро Юрійович, схоже, вже почав підготовку до забігів. 🏃‍♂️
ПЕРЕМОГА: ⚖️ Верховний суд поставив крапку в гучній судовій справі про законність виділення землі для Національного військового меморіального кладовища🔥ГУЧНА ПЕРЕМОГА ГРОМАДИ ⚖️ Верховний суд підтвердив рішення попередніх інстанцій та визнав НЕЗАКОННОЮ передачу та зміну цільового призначення земельної ділянки в Мархалівському 🌲🌲🌲лісі. Суд визнав, що будівництво Національного військового меморіального кладовища на території Мархалівського лісу суперечить цілям збереження цієї території, яка входить до ☘️☘️☘️Смарагдової мережі та охороняється українськими законами і європейськими директивамиЦе означає, що: Ця земля більше не належить НВМК! Будь-які роботи мають бути негайно припинені! Рубати ліс, проводити поховання— відтепер офіційно ЗАБОРОНЕНОВ контексті останніх подій і перспективи тотальної🌀турбулентності Верховний суд мудро обрав сторону закону, тим самим залишившись ''на висоті''. АЛЕ ПИТАННЯ ЗАЛИШАЮТЬСЯ:На момент офіційного відкриття комплексу Національне військове меморіальне кладовище -військове меморіальне кладовищене мало право проводити поховання Хто з чиновників відповість за злочин перед героями, похованими у воді та українським суспільством, яке зазнало переслідувань, висловлюючи незгоду через мирний протест за знищені дерева, зруйновану екосистему і гроші платників податків, які вгатили в незаконне будівництво?🔁 Поширюйте цю новину!Це наша спільна перемога — і наш обов’язок захистити її!
Працівники ремонтних бригад ДТЕК із невеликим бажанням їдуть на ремонтні роботи в Гатненську громаду по ряду причин. По перше, в сусідніх громадах, керівництво, як правило, організовує гаряче харчування, чай, кава, тістечка по замовчуванню, пальне, генератори та інше допоміжне обладнання та техніку. Дехто ще й дає з власної кишені по пару тисяч хлопцям за те, що реально в режимі 24/7 працюють в цих нелюдських умовах задля того, аби відновити енергопостачання в громадах та нагріти наших дітей теплом. Але у нас це відбувається зовсім іншим чином і нашому голові взагалі байдуже яким чином відбувається ремонт підстанцій. Він тільки одного разу приїхав на ремонт підстанції та почав надавати свої недолугі поради, і бригадир його просто послав на три веселих букви. Так Паламарчук звонив та жалівся керівнику районного відділу ДТЕК, хоча взагалі немає жодного відношення до роботи аварійних служб. Та і знань немає також. Тому не варто очікувати ремонтників швидко у випадку аварій, тому що цей "хазяйствєннік" нічого путнього не зміг зробити для громади.
Міністерство ветеранів просто плює на військових, плює на пам'ять загиблих героїв. На посаду фахівця з комунікацій Національного військового кладовища призначений Володимир Петров - відомий проросійський пропагандист, який відкрито заявляв, що працював на Януковича, відкрито багато років дискредитовував Україну за методичками російської пропаганди. Петров - частина російської пропагандистської машини, яка вибудована проти України. І його перебування на свободі - демонстрація низької ефективності українських спецслужб по боротьбі з проросійськими силами у владі. Петров отримав офіційне бронювання від мобілізації на кладовищі - виявляється, комунікаціями з родинами загиблих і з живими побратимами загиблих героїв має займатись, на думку Мінветеранів, ось такий проросійський активіст, а не якийсь там поранений ветеран, не якась волонтерка, журналістка, не якась чесна патріотична людина.Ні, світлу пам'ять загиблих довірили комунікувати негіднику, який паскудив роками боротьбу за Україну. І навіть попри скандал, Петрова досі не звільняють.Це таке свідоме приниження Національного військового кладовища, пам'яті героїв?Ховати та платити зарплату у тилу проросійському ухилянту, якому порядна людина і руки не потисне? Директор військового кладовища Пронюткін, який забронював Петрова - повністю не відповідає своїй посаді, ця людина призначить до себе будь-якого чорта, ніякого розуміння на якій він посаді та з кого треба добирати свою команду у нього нема. Цікаво який стосунок до захисту України має сам Пронюткін?Міністр Калмикова досі зволікає з рішенням по Петрову, хоча мала б вигнати пінкмо у той же день і Петрова і Пронюткіна.Мені здавалось, коли пані Калмикова була волонтеркою та допомагала військовим - то було щиро та чесно. То чому таке зволікання з очевидними рішеннями, чи щось змінилось? Чи здатна пані міністр захистити честь ветеранів, пам'ять загиблих та Національне військове кладовище від російської агентури, яка окопалась у тилових кабінетах?
Колись в далекому 2020 році, коли Паламарчук ще навіть не був головою, але очолював бюджетний комітет Київсвятошинської районної ради. Так он він домовився аби за кошти районного бюджету купили за 5 мільйонів гривень ось таку машину для посипання піщаної суміші. Ну звісно, що ринкова ціна такої техніки на той час становила трохи більше 3 мільйонів, але ділок Паламарчук своїх 20% відкату мав, та ще й Гедіку та Миросі щось віддав. Все, як свята книжка пише: поділися з чужим як з ближнім своїм. Так от вже другий рік ця техніка не використовується на благо нашої громади, а посипання піщано-сольової суміші відбувається вручну. ВРУЧНУ, Карл, в мороз -20С!!! А той автомобіль ніяк наші горе-господарники не можуть довести до ума, бо розбазарили на футбол 20 мільйонів, на різні квіти, подарунки та іншу лабуду ще 20 мільйонів, але коштів для роботи спецтехніки та оплати роботи працівників комунальної служби немає. Чому Паламарчук не знімає роліки про те, що дороги не розчищені та не посипані в громаді?
#корупція #БЕБГолова департаменту БЕБ збудував будинок, вартість якого експерт оцінює в понад 400 тисяч.дол.США 😎😎😎Керівник Департаменту організаційного забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки Олексій Дрозд збудував будинок на Віті-поштовій площею під 300 м². Посадовець не знає, скільки коштувало будівництво, а експерт-архітектор оцінює його у близько 400 000 доларів.Саме цей Дрозд і є кумом сумнозвісного зрадника Киризлієва, котрий втік до Москви. І Саша Паламарчук є кумом цього зрадника і на багатьох відео, де вони розкидають долари, можна бачити їх разом.Саме цей Дрозд і допомагає Паламарчуку та Шульгану "відпетляти" від кримінальних справ, котрі наразі розглядають в судах. Саме за це сприяння сім'я Дроздів отримала ділянки в якості відкупного в селі Віта-Поштова та під час війни в країні, де гинуть сотні тисяч гідних людей, просто будують свої палаци за вкрадені гроші. Про це йдеться в розслідуванні hromadske «Сімейне гніздо Дроздів».https://hromadske.ua/suspilstvo/256496-holova-departamentu-beb-zbuduvav-budynok-vartist-iakoho-ekspert-otsiniuye-u-ponad-400-tysiach
Цитата Арсена Авакова, замість епіграфу. Уявимо собі, що ви її пригадали.Генеральний прокурор Кравченко через своїх сявок злив у мережу фото з телефону Шабуніна. Телефон в Шабуніна зібрали під час обшуку соколи Сухачова з ДБР. Нічого там на фото такого, ну голий мужик. Шабуніна воно не дискредитує ніяк.Я навіть не можу сказати, що публікація якось дискредитує генерального прокурора. Аби дискредитувати треба спочатку отримати кредит довіри, а генпрокурор його не мав.Тому ця публікація генпрокурора не дискредитує. Ця публікація доводить простий факт, генеральний прокурор - соціально небезпечний клінічний ідіот. В медичному значенні цього терміну. Він небезпечний для країни, він небезпечний для генпрокуратури, як інституції, він небезпечний навіть для тих тіпів, які його призначили на цю посаду. Він тупо не відстрілює хоч якихось наслідків своїх дій.І не треба казати, що сявки, які зливали фото - не мають відношення до Крави. Генпрокурор там сам помсту анонсував. Очікувалось щось інше звісно, але ось такий у нас Крава профі. Моріарті блядь разом з собакою породи борзих.І не треба улюлюкати і казати, що хтось хуйовий, сам таке підтримував і от заслужив. Про кожного можна придумати, що він за щось там заслужив. Завтра мусора викладуть ваше фото. Як ви будете з цим? Норм буде якщо хтось в інтернеті скаже, що ви також були хуйовий?Вчинок Крави абсолютно мразотний. І в ньому нема жодного сенсу. Тупі мусора навіть не розуміють, що наслідки будуть протилежні очікуваним.