Fuente
Маразми Гатненської громади | Працівники ремонтних бригад ДТЕК із невеликим бажанням їдуть на ремонт...
3 070 Vistas/Alcance
2026-01-22 18:27
Mensaje №1980
Працівники ремонтних бригад ДТЕК із невеликим бажанням їдуть на ремонтні роботи в Гатненську громаду по ряду причин. По перше, в сусідніх громадах, керівництво, як правило, організовує гаряче харчування, чай, кава, тістечка по замовчуванню, пальне, генератори та інше допоміжне обладнання та техніку. Дехто ще й дає з власної кишені по пару тисяч хлопцям за те, що реально в режимі 24/7 працюють в цих нелюдських умовах задля того, аби відновити енергопостачання в громадах та нагріти наших дітей теплом. Але у нас це відбувається зовсім іншим чином і нашому голові взагалі байдуже яким чином відбувається ремонт підстанцій. Він тільки одного разу приїхав на ремонт підстанції та почав надавати свої недолугі поради, і бригадир його просто послав на три веселих букви. Так Паламарчук звонив та жалівся керівнику районного відділу ДТЕК, хоча взагалі немає жодного відношення до роботи аварійних служб. Та і знань немає також. Тому не варто очікувати ремонтників швидко у випадку аварій, тому що цей "хазяйствєннік" нічого путнього не зміг зробити для громади.