Fuente
НЕ СЦЯТЬ 🇺🇦 | Немає нічого гіршого, ніж бути недоречним. Пам’ятаєте, коли були щоден...
20 600 Vistas/Alcance
2024-10-01 14:54
Mensaje №3067
Немає нічого гіршого, ніж бути недоречним. Пам’ятаєте, коли були щоденні випуски «не сцять» я постійно придумував різні метафори для русні. Це було весело, це смішило, відповідно й давало якісь позитивні вібрації. І було актуальним. Але давайте чесно - колись і байрактарщина була актуальною і це правда. Але зараз… впевнений шо ви вже й забули коли чули щось про байрактари. Час змінюється, війна змінилася, риторика має бути іншою. Але є дещо незмінне - необхідність опори, бажання іноді відволіктися і отримати ті ж самі позитивні вібрації.Маю для вас дещо нове. Якщо чесно, то це «нове» придумала моя дружина, а я просто реалізував. Від початку це мав бути контент виключно для підписників, які є YouTube-спонсорами або патронами на Патреоні. Але першою частиною (а це десь 5-6 випусків) я все ж таки хочу поділитися.Це… казки. В форматі аудіо. З ASMR зайобами і всім оцим-от. Тому вам знадобляться навушники. Або без навушників, але треба слухати гучно. Ви зрозумієте чому. В ідеалі перед сном в ліжку.Будуть афермації-казки, будуть казки про тваринок, будуть казки в стилі стік-панк і казки з пост-апокаліптичного світу, казки про космос і казки в стилі нуар. Все продумано. І все дуже різне.Єдине, що там буде спільного - аудіоефекти і… у всіх цих казках в різний спосіб будуть помирати росіяни. Довго і болісно, в різний спосіб, з різними сценаріями, але фінал завжди буде позитивним.Тому можете вже слухати. Блоком з казками-афермаціями для медитацій я ділитимусь.PS. Можна одразу слухати файл аудіо, бо в відео просто картинка-заставка:)