Fuente
Pavelko Run | Так, ну спроба була цікава... але туповата звичайно трохи :)100 км - D...
836 Vistas/Alcance
2026-03-07 14:44
Mensaje №160
Так, ну спроба була цікава... але туповата звичайно трохи :)100 км - DNFПлан був sub7. План мінімум - з 7:05 (МС). По факту - перші 30км по 4:01-4:03 на шостому місці з графіком на 6:45... трохи в ахуї, бо рекорд Хорватії 6:49, а там троє в кілометрі. Далі потроху почали відпадати. Прохідні 50км десь в районі 3:22:55 (4:03-4:04/км). І це я на тільки вийшов на 2-3 позицію. Потім чувак трохи дьорнувся, я залишився на третьому. Після 55км вставило дуже різко - на 4:50-5:00. Пробіг до 58км, подивився, що діла не буде і закінчив. На 65 км зійшов чувак з 2 місця. На 70км зійшов лідер, який графіком на 6:40 біг, причому виглядає, що також в момент поставило. Зійшла дівчинка з рекордом Хорватії після марафону. Короче сотня сходів.Але ще температура - стартували в 8 ранку, було +6, навіть холодно, коли я сходив було +17 і "ні облачка".Хотів бігти кола в районі 20 хвилин (4,84км) - це темп 4:07-4:08. Почав маленьке коло 3,2км по 4:01, на другому встав в комфортний "кат" - 19:40... На третьому пішов срати - 20:19 :) А так на 19:40 також біг. Ну, і далі одним темпом - 19:39, скидаю - 19:31... та блять... скидаю... 19:22... Ну, і так до 55км. Причому там різниця в цих секундах на колі - це різниця в тому наскільки швидко брав ізотонік-гель і скидав темп, щоб з'їсти-випити.Підготовка за виключенням уйобіщної Кенії - нуль дойобів. Зробив все, що хотів. По показниках, співвідношенням темп-пульс, об'ємах - все добре. Навіть знайшов єдині гелі, які можу їсти і відтестив їх декілька разів. Але от хз як спрогнозувати сотню. Всіх, кого я дивлюсь з соточників рівня sub7 мають абсолютно різний підхід і різні плани. Нема єдиної специфіки. Коли розглядаю протоколи ЧЄ чи ЧС, там на 10-12 людей, є 1 у кого 2 рівні половинки виходять. І тут велике питання - це якась специфіка організму чи це можна натренувати. В інших 10-11 людей темп після 50-60 км починає падати - десь більш контрольовано, десь менш. Але скажімо результат рівня 6:40 - це часто 3:12+3:28. І немає такої бази, як на марафонах, на 10-21км, щоб зрозуміти "а чого так"І тому зрозуміти, що підходить саме тобі, можна тільки пробуючи і бігаючи ті сотки. А я ніби і їбав. Тобто я зробив максимальний об'єм 2 тижні - 210км+251км. Середній 180, з даблами, ніде і близько не перебираючи в них. При тому, що об'єм в них 50-53-57 км по наростаючій був. Так, я не бігав тривалі монотонні. Але я не бігав їх і перед першою сотнею. І там взагалі якоїсь спец.підготовки на 100км не було, бо пандемія, все змінювалось, старти відмінялись і т.д. Тут - цілеспрямована підготовка виключно на 100км. І ще - якщо умовно якість лабораторні тести, чи щось таке, покаже, що мені треба бігати тривалі 3-3,5 години (50-55 км) на межі LT1, то я їбав підготовку на 100км, бо монотонні тривалі - я не фанат. Я їх краще заміню перемінним бігом на 30-32 км з розминкою і заминкою сумарно, або даблами.Я перший раз на ультрі мав харчування кожне коло. Коло гель, коло ізотонік. Єдиний гіль, який я МОЖУ їсти. Виходило приблизно 40-50г вуглеводів на годину. І знов таки - якщо якісь лабораторні тести (типу цього) покажуть, що мені треба їсти 100г вуглів на години, то я їбав такі біга. :) Бо тут цей гель через коло вже не лізе, а на марафонах, 50км і той єдиній сотні я харчувався без гелей взагалі.Загалом, я хотів пробігти сотню на результат роки 3 вже. Перший і єдиний раз я біг в Київі вночі в 2020. І там не було очікувань. Вийшло 7:39. Тут був план і умовні 7:12, 7:25 чи 7:35 - це для мене результати одного порядку. Місце також не цікавило, тут за них нічого нема. :) Тобто бути шостим з 6:59 мене влаштувало, а виграти чи бути в трійці з 7:30 - ні. Ну, я і не планував добігати, якщо так буде йти (ну, я і не добігав :)).Чи розчарований? Та насправді ні. Хотілось звичайно, щоб воно все вийшло, але варіант сходу розглядався також (я давно вже на сход дивлюсь прагматично).Є ще рега через 2 місяці на "Wings for Life" живий забіг з авто. Подивлюсь по березню, як виходжу і може туди катану, бо давно хотів. Тут виглядає, як своєчасний "зіскок", щоб далі тренуватись.