Fuente
Pavelko Run | ч.2А може то ти щось не так робив?Може. А що? :) Ну, от є 13ті зроби в...
809 Vistas/Alcance
2026-02-04 13:21
Mensaje №155
ч.2А може то ти щось не так робив?Може. А що? :) Ну, от є 13ті зроби в горах вище 1600м. Є всі датчики, є всі тести. Що треба НЕ робити? Не бігати роботи? Практично не бігав і так же. Не бігати великий об'єм? Так а який сенс базових зборів, якщо ти не можеш зібрати аеробну базу? Особливо, коли спокійно МОЖЕШ її збирати на 1600-1800м. Що тоді тут робити? Бігати повільніше? Так інтервали і так дуже повільно. Кроси - вже і вниз же більшу частину розкладав, щоб не перебирати.Це не яма, не "перебігав".Проблема саме фізіологічна. Лактат під 2.0 на кросі, будь якому. Ногами працюєш менше, кисню нема, зусилля більше, лактат більше, толку менше. Якщо в Кіргізії я міг робити 8х1км по 3.40, то тут з таким самим навантаженням (а може трохи вище) я роблю по 4.05-4.10. Потім коли спускаєшся, ноги взагалі забувають ритм, крок марафонського темпу 3.35-3.40. Зазвичай до Кіргізії ти бігаєш по 3.45, потім після з таким самим навантаженням ти бігаєш 3.37-3.40 і далі "розпускає" до 3.30-3.33. До Кенії ти бігаєш по 3.45, після - по 3.45, але ноги 1,5 місяці не бачили швидкості вище 4.00-4.05 і "розбігатись" треба просто, щоб повернути "кат" на темпі 3.45, а не щоб йти вище.Через 2 тижні після Кенії приїхавши в Туреччину, спіймав цей грип А. При тому, що я вакцинований. В листопаді. Так, я читав, що цей штам трохи йобнутий і він мутує, і грип грудня "проходить" через вакцину. АЛЕ. Я останній раз так хворів років 20 тому. Температура два дні 39.8. Збивається до 39.1 на 1,5 години і знов під 40 лізе. Третій день 38.5. Четвертий нічого, вже трусив, але "пожгло" дуже сильно. Ускладнень ніяких, може отут вакцинація зіграла, бо знаю у деяких тренуємих як на 1-2 місяці після цього грипу "розсипаються" люди.І отут риторичне питання - чи не через Кенію "просів" імунітет? Відповіді нема.Ще один момент - "перезапуск" шлунку десь протягом 2 тижнів після Кенії. Ну, неможлива в них їжа для європейців. І після повернення це якийсь пиздець, при тому, що одразу встаєш в нормальний режим харчування із звичними продуктами. То вранці среш, то ввечері, то день не среш, то 3 рази за день, то шлунок повний і ізжога, а ти не їв ще навіть... І от через 2,5 тижні тільки почало стабілізуватись. Чи поїхав би, якщо знав який буде результат?Можливо так, але на 18-22 дня. І з сафарі.Чи поїду ще в Кенію?Ні. Треба бути на всю голову йобнутим, щоб їхати другий раз в Кенію з метою "тренування". :)