Fuente
Петро Чорноморець | Майбутні шукають вчителівМене завжди емоційно прибиває, коли заходжу д...
4 700 Vistas/Alcance
2024-08-28 10:46
Mensaje №576
Майбутні шукають вчителівМене завжди емоційно прибиває, коли заходжу до школи, особливо державної. Одразу відчувається, що це школа. Бачиш і чуєш вчителя або особливо директора — і одразу відчуваєш: "оце педагог".Моя реакція на ці відчуття завжди була подвійна: з одного боку, різкий дискомфорт і пригнічення, а з іншого — внутрішня спроба легітимізувати, бо так і має виглядати школа.От сьогодні зрозумів, що ця підсвідома спроба легітимізувати абсолютно нелюдську шкільну взаємодію доходить іноді до "визнання", що системи, які я роблю — це не школи.Іноді таке кажуть люди, які заходять до нас. Часто зі знеціненням, "мені треба школа, а не отета всьо".Так от. Хоча я вже скоро як 3 роки не маю керівних ролей у Майбутніх, але колись був співавтором та ідеологом цієї системи. Я досі вважаю, що це найкраща школа в Україні, якій вдається поєднувати людські стосунки з потужними інтелектуальними заняттями.Якщо ви хочете інтелектуального виклику і водночас нормальності, приходьте працювати до Майбутніх.Деталі у коментарях.