Fuente
Khrystyna Pelenio | Слава Україні!🇺🇦Я зараз в Італії, тому трішки вибилася, але зовсім не ...
336 Vistas/Alcance
2022-09-04 09:25
Mensaje №773
Слава Україні!🇺🇦Я зараз в Італії, тому трішки вибилася, але зовсім не зупинила догляд, бо назбирала проблем😅Розкажу, що нового:)1. Накупила вже декілька засобів для волосся тут. Один з них вперше в житті — бальзам, який фарбує. Мені все підійшло) пишіть, що по ньому цікавить.2. Останній тиждень дуже погано сплю. Починалося з перельоту, який затримали і сказали ночувати в аеропорті. А далі то спекотно, то холодно, то самотньо, то шумно. Просто капець. Поганий сон робить шкіру тьмяною, дряблою. Він дуже впливає на зовнішній вигляд. В Україні я навіть з війною краще сплю.3. Молочні продукти вбивають мою шкіру. Просто нагадати собі і раптом комусь. Я відгортаю той пармеджано, вибираю ту моцареллу. Але десь з’їм, десь заб’ю, десь полиють йогуртом І все, починається запальний процес — висип на грудній клітці, на спині, на обличчі. Тут ні маски, ні креми не допоможуть. Харчування — це база. З вчорашнього дня в мене лише категорично овочі🙆🏻♀️4. Засмага. Пояснюю мамі: «Якщо я буду засмагати, то можу мати рак шкіри». Мама: Ну хоча б ноги, що станеться😅5. Мама просто прифігіває, що всю ручну поклажу мою займає косметика. І від того, що зранку і ввечері цілі ритуали. Питає, де я беру бажання тим займатися, бо їй впадало навіть маску раз в тиждень накласти. А я не знаю, звідки взялося. Просто цікаво розбиратися у новій сфері і маю мотивацію зберегти якнайдовше молодість та красу.Залишайтеся тут, будемо розбиратися🫶