Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Khrystyna Pelenio
Añadido 07 feb. 2022

Khrystyna Pelenio

@pelenio
Número de suscriptores: 1 083
Fotos: 374
Videos: 51
Enlaces: 381
Descripción:
Останнім часом дуже захотіла зберегти молодість. Ділюся тут своїми роздумами та порадами про догляд, молодість, красу, шкіру та волосся🌿 inst: @khrystynapelenio

👥 Número de suscriptores

1 083
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -17

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 1
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 479 26-06-06 19:35
👽🪐ПРО КОСМОС.Після того, як в Україні підняли питання про відміну обовʼязкового тестування з математики, я заглибилася, чому це важливо.І, звісно, це не варто відміняти. Але опісля пішла далі — дописи цікавих математиків на ФБ, потім фізики, а потім астрономи… і от дійшла до космосу.Дещо мене вразило і я хочу поділитися: ЯКЩО МИ ЗНАЙДЕМО ЖИТТЯ НА МАРСІ. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ?припустимо, на червоній планеті знайдуть крихітний марсіанський мікроб або хоча б слід від нього — це означатиме:що життя у Всесвіті виникає завжди, коли для цього є відповідні умови.якщо до того виявиться, що функціонування цього мікроба, залежатиме від складної полімерної молекули подібної до ДНК, майже напевно свідчитиме, що ЖИТТЯ на Землі — має взагалі марсіанське походження. і все почалося звідти😳АЛЕ є ще інші варіанти.якщо виявлять бактерію, яка відрізнятиметься від всього живого на Землі, означатиме, що всі розумні спільноти у космосі, які коли-небудь існували, загинули до того, як змогли створити щось у космічному масштабі. І якщо не вийшло нікому у Всесвіті, наврядчи ми станемо вийнятком. Повне вимирання спіткає і нас.Нова марсіанська бактерія поставить нам близький до 99% вирок: загибель нашої цивілізації на Землі — незворотня, це лише питання часу, уявляєте?!!!
👁 1,130 25-02-10 07:31
Тож, як тренуватися далі? Ловіть готову програму на 7 днів💪Якщо ви завершили курс і не хочете зупинятися – ця тижнева програма для вас.Я склала її за принципом хвильової періодизації [всі заняття різні, а навантаження та інтенсивність будуть чергуватись] + зробила заняття вже довше ніж в курсі [до 20 хв, та якщо стільки не буде — всюди 2 блоки, можна виконати хоча б один]Let’s go! День 1: Акцент на силу, 19 хв, medium - блок 1, 9 хвилин тут- блок 2, 10 хвилин тут День 2: Акцент на мобільність і гнучкість. 20хв, light- блок 1, 8 хвилин тут- блок 2, 12 хвилин тут День 3: Акцент на витривалість і силу, 20хв, medium+ - блок 1, 8 хвилин, тут- блок 2, 12 хвилин, тут День 4: Відпочинок. За наявності часу/бажання раджу виконати практику на розслаблення, 25 хв День 5: Акцент на силу, 18 хв, medium - блок 1, 8 хвилин, тут- блок 2, 10 хвилин, тут День 6: Акцент на мобільність та антистрес, 22хв, light- блок 1, 12 хвилин, тут- блок 2, 10 хвилин, тут День 7: Відпочинок. За наявності часу/бажання раджу виконати практику на розслаблення, 25 хв Цей план допоможе закріпити та зберегти звичку тренуватися! Як будете робити — давайте знати в коментарях 💬
👁 336 22-09-04 09:25
Слава Україні!🇺🇦Я зараз в Італії, тому трішки вибилася, але зовсім не зупинила догляд, бо назбирала проблем😅Розкажу, що нового:)1. Накупила вже декілька засобів для волосся тут. Один з них вперше в житті — бальзам, який фарбує. Мені все підійшло) пишіть, що по ньому цікавить.2. Останній тиждень дуже погано сплю. Починалося з перельоту, який затримали і сказали ночувати в аеропорті. А далі то спекотно, то холодно, то самотньо, то шумно. Просто капець. Поганий сон робить шкіру тьмяною, дряблою. Він дуже впливає на зовнішній вигляд. В Україні я навіть з війною краще сплю.3. Молочні продукти вбивають мою шкіру. Просто нагадати собі і раптом комусь. Я відгортаю той пармеджано, вибираю ту моцареллу. Але десь з’їм, десь заб’ю, десь полиють йогуртом І все, починається запальний процес — висип на грудній клітці, на спині, на обличчі. Тут ні маски, ні креми не допоможуть. Харчування — це база. З вчорашнього дня в мене лише категорично овочі🙆🏻‍♀️4. Засмага. Пояснюю мамі: «Якщо я буду засмагати, то можу мати рак шкіри». Мама: Ну хоча б ноги, що станеться😅5. Мама просто прифігіває, що всю ручну поклажу мою займає косметика. І від того, що зранку і ввечері цілі ритуали. Питає, де я беру бажання тим займатися, бо їй впадало навіть маску раз в тиждень накласти. А я не знаю, звідки взялося. Просто цікаво розбиратися у новій сфері і маю мотивацію зберегти якнайдовше молодість та красу.Залишайтеся тут, будемо розбиратися🫶