Fuente
ПАЛИВОДА👉 гроші і підписники з РІЛС | ШЛЯХ В ІНСТАГРАМ З 0 У НОВІЙ НІШІ 2022-23 рік Запам'ятайте. В Instagra...
158 Vistas/Alcance
2026-01-22 08:55
Mensaje №4192
ШЛЯХ В ІНСТАГРАМ З 0 У НОВІЙ НІШІ 2022-23 рік Запам'ятайте. В Instagram є 2 найпростіші способи почати з 0:1️⃣ Надавати послуги і шукати клієнтів2️⃣ Створювати інфопродукти (менторство чи навчання якомусь навику)Моя історія:Коли у мене в блозі було 2000 підписників — і всі це клієнти зі старої роботи, родичі і знайомі — то сильно не розженешся на них. І + ніякий навичок окрім б'юті-майстра не було.Я йду на курс, освоюю логіку прогріву + продажів і продаю на свою аудиторію перші 6 консультацій по 1000 грн!Перші емоції: "Вау, а шо так можна було? Щоб отак гроші приходили на карту? Клас!"Далі — багато вчусь, пробую, багато що не виходить. І я розумію що на цих 2000 знайомих толку не буде. Вчусь просуватись і паралельно знаходжу собі 2 експертів, яким я помагаю робити продаж їх продуктів.За це отримую % і на той момент докладаю в родинний бюджет — і ми купуємо машину.Паралельно мене запрошують в команду великого блогера помагати за кадром — звідти теж капає 20К в місяць (як раз був тотальний блекаут на той момент).За цей час я бачила людей які піднімаються швидко / і які долблять 1-2-3 місяці і здаються.Ось що їх відрізняє (5 факторів):1. 90% мислять отак: "Всі хто має гроші — поганий. Ми бідні і ми бідними і залишимось. І мотивації не вистачає щоб чогось досягти."2. Здаються раніше часу! До перших результатів треба собі дати 2 місяці після навчання хоча б! І регулярних дій. А не просто що попало робить коли хочеш.3. Не аналізують що працює! У мене працювали завжди: звʼязки, набір аудиторії і паралельно взаємодія з ними в сторіз / в ТГ / на ефірах. Ну НЕМОЖЛИВО не просуватись, якщо просто пиляти сторіз і щось чекати.4. Дай собі РІК в голові до перших великих результатів! І 1 навчання замало! Потрібно буде навчатись постійно!5. СТАН = 70% твого успіху!!! Якщо стан на дні — ніхто тобі не заплатить. Люди підключаються туди де є ЕНЕРГІЯ.Запам'ятайте:Перші результати = не одразу.Перші великі результати = через рік.Але якщо не здаватись і тримати стан — 100% вийде.