Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Оріхівська громада 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Оріхівська громада 🇺🇦

@ormr_gov_ua
Número de suscriptores: 5 280
Fotos: 1,960
Videos: 671
Enlaces: 2,910
Descripción:
Новини, оголошення та інформація, що стосується громади. Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBLGFXNdXOcb0rDex%2BUI2qBn1eYIjwIksHzlPDhAQedVG Facebook https://fb.com/ormr.gov.ua Слава Україні! 🇺🇦
Fuente

Оріхівська громада 🇺🇦 | Шановні мешканці Оріхівської громади!22 червня 1941 року тиша ранку бу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Оріхівська громада 🇺🇦 Оріхівська громада 🇺🇦 @ormr_gov_ua
1 700 Vistas/Alcance 2025-06-22 10:00 Mensaje №14778
Шановні мешканці Оріхівської громади!22 червня 1941 року тиша ранку була зруйнована залпами війни, що принесла на українську землю страждання, смерть і біль мільйонів. Ця дата стала початком найкривавішої трагедії ХХ століття – німецько-радянської війни, яка забрала життя понад 8 мільйонів українців. Вона вкарбувала в нашу національну пам’ять глибоку шану до тих, хто захищав рідну землю, і нагадала про справжню ціну миру.Сьогодні ми згадуємо не лише історичні події, а й проводимо паралелі з нашим сучасним життям. У 2022 році війна знову повернулася в наші домівки. Як і понад 80 років тому, українці змушені боронити рідну землю від агресора. Але цього разу ми ведемо цю боротьбу не в чиємусь складі, а від імені незалежної держави – за свою свободу, за своє право жити у мирі та гідності.Це не лише жалоба, а й момент глибокого усвідомлення, що пам’ять про минуле – наша відповідальність. Ми маємо говорити правду про трагедії війни, щоб жодна пропаганда не спотворила їх зміст. Ворог, який нині атакує наші міста і села, успадкував методи тих, хто колись ніс смерть Європі – і це ще більше підкреслює важливість нашого спротиву.Схиляючи голови перед пам’яттю загиблих, ми водночас тримаємо стрій заради живих. Нехай пам’ять про жертви минулої і теперішньої війни зміцнить нашу єдність, нашу волю до перемоги та віру в майбутнє. Вічна шана полеглим. Слава кожному, хто захищає Україну сьогодні.З повагою,начальник Оріхівської міськоївійськової адміністраціїМикола ВІНІЧЕНКО