Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)

@onyshchuksvitlana
Número de suscriptores: 20 151
Fotos: 25,900
Videos: 2,650
Enlaces: 2,090
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук

👥 Número de suscriptores

20 151
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: -28
Promedio/Mes:: -139

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 652
Promedio/Día:: 3,000
Promedio/Tiempo:: 2,876
ERR: 13.16%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 9
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Зараз багато координації з лідерами, і не тільки у Європі. Говорив сьогодні з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Чим сильніший український суверенітет, тим безпечніше Польщі. Говорив із Премʼєр-міністром Хорватії. Ми багато робимо разом із Хорватією та обмінялися думками щодо найближчих кроків і подій. Говорив із Президентом Чехії. І ми цінуємо принциповість чеської позиції. Поговорив сьогодні ж із Премʼєр-міністром Швеції – країни з регіону, в якому зараз, на жаль, стала постійною гібридна загроза й багато вкрай неприємних інцидентів у Балтійському морі. Сьогодні ж дуже субстантивно говорив із Премʼєр-міністром Люксембургу щодо різних ідей та пропозицій, які є у Європі заради миру, заради гарантій безпеки. Словенія: Премʼєр-міністр, хороша розмова. І важливо, щоб кожна нація у світі та на нашому континенті була почутою. Ірландія: провів розмову з Премʼєр-міністром і про нашу взаємодію у Європі, і про ключові позиції в дипломатії.Кот-дʼІвуар: говорив із Президентом. Я вдячний за підтримку нашого суверенітету й позиції, що в міжнародних справах потрібна реальна повага до інтересів кожної нації.Дякую всім за підтримку!
Сьогодні в Україні новий очільник Військового комітету НАТО. Його перша поїздка саме в нашу державу і саме для того, щоб підтримати українців. Ми це цінуємо. Ми обговорили сьогодні підготовку до «Рамштайну» та потреби нашої оборони – нашої спільної оборони. Зараз ми знаємо – наша розвідка нам доповідає, – що росіяни створюють нові дивізії, нові військові виробництва розвивають. Очевидно, буде й надалі розширюватись їхня співпраця з Північною Кореєю. На жаль, сучасні технології війни Москва розповсюджує ще в той регіон, зокрема дронові технології. І це означає просту річ: Путін готується зовсім не до перемовин, не до настання миру, а до продовження війни, і не тільки проти нас, проти України. Вони зараз збільшують свою армію ще на більш ніж 100 тисяч солдатів. Усі партнери повинні про це знати і повинні це бачити. Відповідну інформацію ми готові передавати, і по лінії розвідок уже відбувається відповідна комунікація.Ми повинні разом бачити, які є загрози і які є наші інструменти протидії. Потрібне чітке розуміння: тут, у Європі, кожній країні доведеться зміцнювати оборону, і ціль у 5 % ВВП на оборону не зникне з порядку денного.
Мала приємну зустріч із представниками громадської організації «Військові капелани Покуття».Обговорили питання, які сьогодні турбують захисників та їхніх рідних. ☝️ Серед основних - виділення приміщення у Заболотівській ТГ, яке слугуватиме для потреб ветеранів та військовослужбовців. 👉 Дала доручення моєму раднику Володимиру Веркальцю та моїй заступниці Крістіні Торган допомогти вирішити це питання.Ще одне важливе завдання – відкриття у громаді реабілітаційного відділення. Обговорили й питання освіти дітей. Навіть у час війни держава підсилює галузь, створюючи належні умови для навчання дітей. Нещодавно для Заболотівськоі громади передано: 8 комплектів мультимедійного обладнання на суму – понад 859 тис.грн, з яких 773,3 тис.грн – державна субвенція, обладнання для кабінетів природничих дисциплін на загальну суму 977,6 тис.грн ( державна субвенція - майже 880 тис.грн).🤝 Маємо об’єднувати зусилля та спільно працювати задля підтримки наших захисників та їхніх родин, реагувати на їхні запити.я
Сьогодні вже є попередні дані про те, що росіяни почали застосовувати в штурмах солдатів з Північної Кореї – помітну кількість. Росіяни включають їх у зведені підрозділи та використовують в операціях у районах Курської області. Поки що тільки там. Але ми маємо інформацію про те, що можливе застосування й на інших ділянках фронту. Втрати серед цієї категорії вже теж помітні.Фактично Москва втягнула в цю війну ще одну державу, причому втягнула максимально. І якщо це не ескалація, то що тоді ескалація, про яку багато хто говорив? Саме Путін робить кроки, які розширюють та продовжують цю війну. Саме він відштовхує можливість миру. І він хоче, щоб і в Азії у світу додалось проблем. Саме для цього росіяни навчають Північну Корею сучасній війні.І очевидно, Москва ігнорує заклики всіх країн, від Китаю та Бразилії до багатьох інших, щодо необхідності робити все для деескалації. Якщо немає жорсткої реакції світу, Росія робить війну гіршою. Завжди так.Ми будемо захищатись, у тому числі проти цих північнокорейців. Ми будемо й надалі діяти скоординовано з усіма нашими партнерами, щоб цю війну зупинити – зупинити надійно, гарантованим миром.Наступного тижня будемо говорити у Європі щодо спільної роботи. Санкції проти Росії, підтримка нашої оборони, інвестиції в спільну оборону Європи і сильна дипломатія заради миру – це те, що має збільшуватись кожного тижня, аби в наступному році всі разом з партнерами ми змогли досягти нашої головної мети.
Сьогодні дійсно особливий день, і в усьому світі одна новина привертає всю увагу. Абсолютно переконливий результат виборів в Америці. Чітке лідерство Президента Трампа. Я вітаю із цією перемогою. Взагалі для нас в Україні, в усій Європі надзвичайно важливо було увесь час чути слова тоді ще 45-го Президента Сполучених Штатів про мир завдяки силі – peace through strength. І коли це буде принципом політики 47-го Президента Сполучених Штатів, Америка й увесь світ від цього точно виграють. Недаремно так часто тепер згадують Рональда Рейгана – люди хочуть упевненості, хочуть свободи, нормального життя. І для нас це життя без російської агресії та із сильною Америкою, із сильною Україною, із сильними союзниками. Ми в цьому році говорили вже з Президентом Трампом і телефоном у липні, і особисто на зустрічі у вересні, і це були хороші розмови. На рівні команд маємо взаємодію. Як і завжди, безперечно цінуємо двопартійну підтримку Сполучених Штатів. По всім пунктам Плану перемоги ми говорили. На зустрічі в Нью-Йорку, також на зустрічах у Вашингтоні – у Конгресі, в Білому домі. І щодо оборони, і щодо економіки, і щодо майбутнього після війни маємо потенціал для міцнішої співпраці. Це те, що зробить і Україну, і Америку, і весь вільний світ більш успішними.
Сьогодні я вже повернувся в Україну. Багато зустрічей зараз тут, у Закарпатті: багато є регіональних справ, які мають значення для всієї нашої країни, робота з місцевими громадами, робота з місцевими підприємцями. За кілька років вдалося зробити Закарпаття однією з опор нашої стійкості – всієї вже України.І говорив сьогодні тут з керівниками громад області, з представниками бізнесу. Була зустріч разом з першою віцепремʼєркою Свириденко з бізнесом регіону. А це бізнес у тому числі релокований з інших наших областей. Ми бачимо, як зростає тут виробництво, які є перспективи, й водночас є питання, є проблеми. Допоможемо з рішеннями обовʼязково.І зараз ще відвідаю наших хлопців – воїнів, які проходять реабілітацію після поранень. Бойові наші хлопці – з наших бригад, що воюють на Донеччині, у Вовчанську, на Курщині. Хочу подякувати їм від усіх наших людей – від всієї України – та відзначити їх державними нагородами за таку потрібну роботу, таку службу, за їхню таку потрібну хоробрість. Хоробрість, яка завжди має вирішальне значення: і на полі бою, в політичних рішеннях. Дуже сподіваємось на хоробрість партнерів.Слава Україні!
Виконання медичних гарантій – на постійному контролі держави. На Прикарпатті побувала очільниця Національної служби здоров’я України Наталія Гусак, яка представила результати планового моніторингу медзакладів. Йдеться про ті установи, де надають допомогу при інсульті, інфаркті, пологах, а також новонародженим дітках у складних неонатальних випадках у межах Програми медичних гарантій. Наразі Івано-Франківщина посідає восьме місце у рейтингу за кількістю укладених договорів з НСЗУ. Підтримуємо медичні установи і на рівні області, щоби люди отримували належні якісні медичні послуги. На сьогодні держава закуповує їх у лікувальних установах для населення. А відтак для пацієнтів така допомога має надаватись безплатно. Як виконують свої зобов’язання медзаклади, власне, моніторить, НСЗУ. Тож такі візити представників Національної служби будуть відбуватись на постійній основі. Адже саме такий конструктний діалог, як зазначила очільниця НСЗУ, дасть змогу вдосконалити роботу медичної сфери загалом.