Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)

@onyshchuksvitlana
Número de suscriptores: 20 151
Fotos: 25,900
Videos: 2,650
Enlaces: 2,090
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук

👥 Número de suscriptores

20 151
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: -28
Promedio/Mes:: -139

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 652
Promedio/Día:: 3,000
Promedio/Tiempo:: 2,876
ERR: 13.16%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 9
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Є щира цікавість партнерів, що в перемовинах з Америкою та російської сторони. Наші команди працюють активно – сьогодні якраз ми з урядовцями та командою Офісу Президента працювали і з документом щодо відбудови. Я сподіваюся, що наші партнери так само ставляться до завдань. Чіткі гарантії безпеки для України та всієї Європи, абсолютно чіткі зобов’язання і можливості для відбудови України та, звісно, реальні можливості достойно закінчити цю війну. Зараз жодних сумнівів не може бути ні в кого у світі, що це за війна, хто її почав, чому війна досі триває. Всі розуміють, що це російська війна. І відповідальність також російська, щоб війну закінчити. І тиск на Росію має бути. Ми зараз отримуємо хороші сигнали з Європи щодо готовності європейців більш активно тиснути на агресора. Дуже важливо, щоб це був тиск, зокрема, на танкерний флот Росії – на всю інфраструктуру російського експорту нафти. Це дуже допоможе нам усім у Європі, якщо російські доходи будуть обрізані ще більше. Вже бачимо колосальні нові проблеми в агресора з федеральним бюджетом, також з інфляцією, з економічними показниками. Це все хороші, правильні сигнали для того, щоб мир все ж таки настав. Чим для Росії складніше, тим мир ближче.
Енергетика – фактично постійно триває відновлення після ударів, це стосується не тільки Києва, але й Харкова та області, Запоріжжя, Дніпровщини – Дніпра, Кривого Рогу, Чернігівщини, Сумщини – усі регіони, де ситуація найскладніша. Безперечно, у Києві викликів зараз найбільше. Я очікую від київської влади посилення роботи – багато міст і громад готові допомогти, уряд готовий допомогти, усі доручення, можливості, все є. Сто сімдесят чотири бригади працюють – це значний ресурс, який зараз спрямували на Київ. Є певні результати, але недостатні. Значна частина будинків без опалення, і серед них є ті, що без опалення – тривалий час. Я доручив уряду спрямувати додаткові ресурси.МВС працює по своїй лінії – масштабуємо пункти підтримки та обігріву. Всі в уряді працюватимуть із партнерами, щоб якомога швидше отримати саме додаткове обладнання. Окремо говорили сьогодні з міністром оборони щодо захисту об’єктів енергетики, також – із командувачем Повітряних сил Збройних Сил України. Командна ланка Повітряних сил має бути значно швидшою в захисті.
Сьогодні багато завдань, у тому числі в нашої дипломатичної команди. Майже щогодини доповідають мені українські представники – вони зараз знаходяться в Еміратах, там сьогодні українська, американська та російська делегації, була вже розмова. Важливо, бо давно не було таких тристоронніх форматів зустрічей. Говорять про параметри закінчення війни. Зараз у них має бути принаймні частина відповідей від Росії, і головне, щоб Росія була готова завершити цю війну, яку сама ж і почала. Українські позиції чіткі. Рамки для діалогу я визначив для нашої делегації. Постійно делегація на зв’язку – Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця. Завтра до перемовин ще приєднаються генерал Гнатов, начальник Генерального штабу, та представник ГУР Скібіцький. По змісту перемовин сьогодні ще поки що зарано робити висновки – ми подивимось, як розмова піде завтра і які будуть результати. Треба, щоб не тільки українське бажання було закінчити цю війну, досягти повної безпеки, – щоб і в Росії схоже бажання якось все ж таки народилося.
Сьогодні увесь день – доповіді Прем’єр-міністра Юлії Свириденко, міністра енергетики Дениса Шмигаля. Тривають відновлювальні роботи після російських ударів. Щоночі, на жаль, нові влучання. Основна мішень для Росії незмінно – наша енергетика. Фактично цілодобово й тільки в ремонтних бригадах на електромережах та об’єктах генерації, на тепломережі працюють майже 58 тисяч людей. Залучені ресурси Укрзалізниці та інших державних компаній. Для Києва, де ситуація дуже непроста, залучені додатково 50 бригад з усієї країни. Є ще будинки, які без опалення, і щодо них фактично по кожному будинку в ручному режимі направляються необхідне обладнання, необхідні бригади. Складно також на Київщині, особливо у північній частині області, також у Бориспільському районі. Також у прикордонних та прифронтових регіонах, де ремонти мереж і ремонти об’єктів ускладнені через фактично постійні обстріли, постійні удари. Харків, Чернігівщина, Сумщина, Дніпровщина, Запоріжжя – окрема увага цим регіонам. Було багато роботи на Полтавщині та в Одесі, щоб стабілізувати ситуацію в енергетиці. Я хочу подякувати всім бригадам, які працюють, енергетичним компаніям, усім, і державним, і приватним, усім керівникам міст та громад, які дійсно зі своїми людьми та реально нам допомагають.
День почав зі спеціального формату – тепер так щодня буде, усі на звʼязку. Спеціальний селектор – із кожним, хто відповідає за відновлення та управління в умовах такої надзвичайної ситуації. Енергетика, забезпечення в містах і селах. Від уряду та військових до областей, до обласної влади, керівників громад. Київ та область, Харків та область, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг; Запоріжжя, Суми, Чернігів. Визначені завдання, протягом дня уряд повинен дати рішення. Передусім, щоб збільшити імпорт електрики та всі можливості резервного постачання і забезпечення. Пункти підтримки у містах – є окремі завдання для МВС, у тому числі по реальному інформуванню людей. Щоб кожен міг звернутися на лінію 112 і отримати допомогу, отримати інформацію по опаленню та забезпеченню електрикою. Важливо, щоб державні інституції та влада на місцях були в повній комунікації з бізнесом, з енергетичними компаніями – з усіма, хто зараз може додати ресурсів для спільної стійкості. Мають бути рішення щодо комендантської години – щоб підприємцям було простіше планувати роботу. І щоб можна було об’єкти бізнесу використовувати як пункти підтримки для людей. Зокрема, урядовці вже говорили з торговельними мережами. Я доручив Премʼєр-міністру України та першому віцепремʼєру – міністру енергетики, іншим урядовцям бути максимально активними в комунікації із суспільством та максимально допомагати громадам.
Була зустріч із переговорною групою – по всіх підсумках спілкування з американською командою. Фактично кожен день хлопці на зв’язку. Багато зроблено. Ми домовляємося з представниками Президента Трампа про графіки зустрічей – наші документи багато в чому вже готові до підписання. Розраховуємо, що формат Давосу в цьому році буде достатньо результативним саме з точки зору наших відносин із партнерами й нашого відновлення після російських ударів. Зараз треба, щоб урядовці проаналізували оперативно кожен із документів економічних угод, щоб усі інтереси України були враховані повністю. Працюємо й для того, щоб створити дієві механізми фінансування відновлення, справедливі для України. Я дякую всім, хто допомагає нам. Розуміємо, що американська сторона постійно спілкується з Росією, і в тому числі – по базовому документу для закінчення війни. Це політичний документ, і ми сформулювали наше бачення – те, що може спрацювати реально. І хоча дипломатія України, Америки та партнерів протягом кількох місяців була надзвичайно активною, залишається без відповіді головне питання, і це питання про Росію, про те, на що там готові. Поведінка та риторика російська взагалі не свідчать, що вони хочуть закінчити цю війну чи готуються до цього. Кожен це бачить. Це залежить виключно від партнерів, передусім від Сполучених Штатів Америки та Президента Сполучених Штатів, що обере Росія: мир чи подальшу війну. Саме тому опції тиску на агресора мають залишатися на столі – всі опції тиску.
❗️ СИТУАЦІЯ ЩОДО НАСЛІДКІВ НЕГОДИ СТАНОМ НА ЦЕЙ ЧАС🚧 За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури, проїзд автошляхами державного значення, у тому числі на гірських перевалах, забезпечено. З 23:00 год. 8 січня введено тимчасову заборону руху вантажного транспорту на ділянці автомобільної дороги Р-24 «Татарів — Кам’янець-Подільський» (км 134–170).🚒 Підрозділами ГУ ДСНС в області здійснено 10 виїздів: ▪️ 7 — буксирування транспортних засобів (допомогу надано 38 людям, серед них 6 дітей);▪️ 1 — ліквідація наслідків дорожньо-транспортної пригоди;▪️ 2 — транспортування людей, які потребували медичної допомоги, до автомобіля екстреної медичної допомоги та перевезення дитини до медичного закладу.💡 ЕнергопостачанняЗа інформацією АТ «Прикарпаттяобленерго», внаслідок ускладнення погодних умов відсутнє електропостачання у трьох населених пунктах Городенківської громади. Без електропостачання – 147 абонентів.📌 Ситуація перебуває на постійному контролі. Служби працюють у посиленому режимі.
Побувала в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті, де проживають та отримують належний догляд підопічні не лише з Прикарпаття, а й внутрішньо переміщені люди з інших областей України.Нині в пансіонаті проживає 186 підопічних, з них 33 - з числа внутрішньо переміщених людей. А загалом від початку повномасштабної війни заклад прийняв 79 переселенців.🏠 У закладі обладнано 98 кімнат зі всіма зручностями і постійно проводяться роботи щодо покращення умов проживання. Для забезпечення духовних потреб мешканців облаштована молитовна кімната, де відбуваються зустрічі зі священиком та проходить служба. Завдяки співпраці з благодійними, громадськими організаціями, волонтерами та іншими донорами для покращення матеріально-технічної бази пансіонату залучено 💸3375,9 тис. грн. 🤝 Подякувала персоналу пансіонату за належний догляд, організацію культурного дозвілля і створення домашнього затишку. Привітала підопічних із різдвяно-новорічними святами і висловила вдячність за їхню щиру, зворушливу коляду.
Сьогодні на Прикарпатті в межах Дня спільнодії «Сила вдячності. Ти як?» відбувся Форум«Координація психосоціальної підтримки для ветеранів та громад. Від викликів до дій».👉Говорили про потреби захисників і конкретні рішення. Лише в тісній взаємодії всіх служб можемо створити систему, яка реально працює.На сьогодні в області:▪️створено 10 ветеранських просторів на базі територіальних громад, де надають психологічну підтримку захисникам та їхнім родинам;▪️таку допомогу можна отримати в 19 центрах життєстійкості;▪️62 заклади первинної медичної допомоги долучені до роботи;▪️24 заклади охорони здоров’я надають послуги з реабілітації, із них 17 — стаціонарно;▪️в області зареєстровано близько 700 надавачів послуг у регіональному реєстрі та понад 500 — у державному.Також важливий напрям — підтримка ветеранів на ринку праці.Форум — ще один крок до того, щоб у кожній громаді був простір, де кожен ветеран зможе отримати комплексну фахову підтримку. Це про повагу, відповідальність. Про нашу вдячність.
Сьогодні – день багатьох зустрічей і перемовин, фактично від ранку – дзвінки, наради, консультації. Українська делегація в Женеві вже провела ряд зустрічей: з американською стороною, також з нашими європейськими партнерами. Зараз була доповідь делегації за підсумками розмов, і це були ґрунтовні розмови. Багато змінюється: дуже уважно ми працюємо над кроками, які потрібні для закінчення війни. Сьогодні ще продовжаться перемовини у Швейцарії, фактично до ночі команди працюватимуть, і будуть ще доповіді від них. Важливо, що розмова з американськими представниками є, і є сигнали, що команда Президента Трампа чує нас.І важливо зробити, щоб кроки для закінчення війни були дієвими, і щоб усе було працездатним. Україна ніколи не хотіла війни, і ми ніколи не будемо перепоною для миру. Дипломатія активізована, це добре. Ми розраховуємо, що результатом будуть правильні кроки. Перший пріоритет – це надійний мир, гарантована безпека, повага до наших людей, повага до кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії. Завтра теж не менш активний день. Інтереси України захищаємо. І сила нашої позиції – сила нашої державної позиції, народної української позиції – в тому, що це наша спільна позиція.