Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СТАЛЕВИЙ ДИКОБРАЗ
Añadido 06 dic. 2025

СТАЛЕВИЙ ДИКОБРАЗ

@on_duty
Número de suscriptores: 1 608
Fotos: 286
Videos: 32
Enlaces: 297
Descripción:
Аналітика для людей, що готові робити складний вибір. Підписка https://base.monobank.ua/8uofa3GCAeZQgk

👥 Número de suscriptores

1 608
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -16

👁️ Vistas promedio por mensaje

828
Promedio/Día:: 629
Promedio/Tiempo:: 735
ERR: 51.49%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

СТАЛЕВИЙ ДИКОБРАЗ 2026-03-19
План виконання планів 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 373 26-06-13 09:20
КОГНІТИВНА ВІЙНА ЗА АМЕРИКУУ Вашингтоні відбувається російсько-розвідувальна вакханалія.Чоловік Талсі Габбард важко хворий і вона подала у відставку. Однак, вирішила зробити дємбєльскій акорд і знову затягнула пісню про біолабораторії в Україні.Разом з нею, дуплєтом, вистрілила Кендіс Оуенс, яка злітала на ПМЕФ і тепер розповідає, яка Росія прекрасна і чиста.Водночас, продовжує нестися історія про українсько-канадського, нібито, науковця Ігоря Качановського (з високою долею ймовірності - російський агент) та його нову книжку, яку нібито, підтримав Ілон Маск.Качановський довго писав і виступав про таємних снайперів на Майдані, які почали масакру (а не янукович з росіянами). Нова книжка про "витоки російської агресії проти України), ймовірно, створена для консервативної аудиторії північно-американських імперців.Росіяни знову нещадно палять свою агентуру за океаном на фоні внутрішніх дискусій про те, що Росія програє війну.Це може свідчити про те, що справи в Росії йдуть дійсно дуже погано.
👁 742 26-05-16 13:48
Таємні сили в Західній Африці використовують методи Кремля проти нього ж🔗 В статті на The Hill описується, що в Західній Африці невідомі сили застосовують тактику інформаційної війни Кремля проти самого Кремля.Облікові записи, в основному французькою мовою, з’являються в X, Facebook і TikTok, атакують лідерів хунти як насильницьких і некомпетентних осіб, засуджують росію та схвально згадують Європейський Союз, Францію та США. Їхня тактика є дзеркальним відображенням того, як діють російські пропагандисти, за словами автора статті. У країнах промосковських хунт — Буркіна-Фасо, Нігеру та Малі — невідомі сили підроблюють місцеві сайти новин та створюють згенерований контент, який далі поширюється мережею взаємопов’язаних ботів (схоже на московські операції «Doppelganger» та «Матрьошка»). Серед підходів: від висміювання місцевих хунт до поширення новин про грабування московитами (хоча це ж правда) місцевого населення.➡️ Для прикладу, нещодавно інформаційна кампанія в Нігері висміювала голову місцевої хунти, оскільки нібито московська розвідка вважає вождя Малі Ассімі Гойта «інтровертною та параноїдальною особою».➡️ А у кампанії в Буркіна-Фасо говорилось, що країна має 2/3 золота віддавати Центральному банку Кремля. Ці новини супроводжувались підробленим виглядом RT Africa та Sputnik, стверджує автор статті.➡️ А в день відкриття рекрутингового офісу в Буркіна-Фасо для набору місцевих з метою участі у війні проти України у місцевих мережах було поширене відео з африканським солдатом в рядах московської армії, якого відправили московити у штурм з прив’язаною міною до грудей у якості «живої бомби».➡️ Зрештою стаття стверджує, що за цією діяльністю стоїть Франція 🇫🇷. Ну-ну. Але якщо так, то це прям світоглядна зміна для західних країн переходити від пасивного відстежування московських операцій, їх аналізу та фіксування порушень вже пост-фактум до проактивних дій у відповідь.Але найцікавіше — до яких висновків дійшов автор і те, хто він є⤵️Опис всіх кампаній присвячений одному висновку автора. Якщо коротко: західний світ має відмовитись від тактики, яку почав застосовувати в інформаційному полі проти Кремля та спрямувати сили на фактчекінг та класичні дії. «Широкомасштабне використання обману для боротьби з обманом загрожує загальному інформаційному середовищу», — пише Томас Кент, екскерівник бюро Associated Press в Москві, випускник «російських студій» та фахівець із дезінформації, журналістської етики та російської політики.➡️ Моя ж відповідь: Кремль вільно через маніпуляції в інформаційному полі заманював людей в Африці на війну, де їх можуть не просто «надути», а реально вбити. Вбити як цього горе-найманця, так і цей горе-найманець може вбити людей, що живуть і захищають власні домівки. І якщо навіть через інформаційні маніпуляції цей горе-найманець вирішить зберегти власне життя, і тим самим це зменшить ризики для людей, що захищають власні домівки та країну від зовнішньої агресії, — то це буде того коштувати тисячу разів, і це краще, ніж пасивна віра, що спрацює щось ідеалістичне.Кент пропонує відмовитись від цих підходів і розробляти урядам країн кампанії,  побудовані на етичних принципах та стандартах фактчекінгу.Я відповім Кенту цитатою Макіавеллі хоч на заході демонізують його, але процитую: «Надмірна м’якість і віра в громадянську доброчесність можуть знищити державу (навіть якщо в тебе тільки світлі наміри, як у Содеріні)». Навіть перефразую під наш контекст:«Надмірна м’якість і віра у всесильність впливу фактчекінгу не здатні подолати вже викривлене когнітивне сприйняття цілих суспільних груп. Віра у цю всесильність призведе тільки до ще більших катастроф, бо так не працює вже». Така реальність, подобається вона мені чи ні.🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram🛑Facebook 🛑Мерч 🛑 Підтримати
👁 872 26-05-08 10:41
ХТО СТОЇТЬ ЗА ПЛІВКАМИ МІНДІЧАДавайте ще раз беземоційно подумаємо над джерелами та конфігурацією скандалу. Отже, "плівками (записами) Міндіча" називають результати проведених негласних слідчих (розшукових) дій (НСРД) - тобто зняття інформації з каналів зв'язку та прослушка в приміщеннях.Як це робиться?Спочатку потрібно порушити оперативно-розшукову чи кримінальну справу. В рамках цієї справи потрібно звернутися до прокурора і до суду з метою отримати санкцію на проведення прослушок і доказати, що отримати докази злочинної діяльності іншим чином не можливо.Забезпечивши таку санкцію з боку наглядових органів, потрібно фізично (технічно) ту прослушку поставити. З телефонними перемовинами та розмовами через месенджери - це цілковито технічні спроможності. Дуже залежить від того, які елементи для зв'язку використовуються. Але, зламати технічно можливо кожного.А от із записами в приміщеннях є серйозна загвоздка.Для того, щоб прослуховувати приміщення ви повинні або мати фізичний доступ до приміщення, щоб поставити "жучки" всередині. Або, "засвердлитися" ззовні, якщо доступу до приміщення у вас немає (наприклад, офіс чи квартира на сигналізації, і без господаря чи без вимкнення сигналізації ви в приміщення не увійдете).Що таке "засвердлитися"?Ви отримаєте доступ до приміщення, що знаходиться через стінку до вашого цільового об'єкту. Берете спеціальне обладнання та просверлюєте через бетон дірочку до вашого цільового приміщення. І в цю дірочку вставляєте провід з мікрофоном на кінці.Це дає можливість не переживати, що на вашому жучку сяде батарейка і він перестане передавати аудіодані."Засвердлюватися" - дуже важко. Особливо через монолітні конструкції. Але - не неможливо. Якщо у вас є повний доступ до "базового" приміщення, то у вас розв'язані руки, щоб дістатися якось до цільового об'єкта.А тепер згадаємо наступні речі:- бек-офіс Міндіча/Цукермана знаходився на Володимирській 20/1а у квартирі Деркач Олени Василівни (1941 р.н.) — мами Андрія Деркача. Це приміщення контролював через свої контакти Деркач.- квартира В14-2 за адресою вул Грушевського 9а, за даними одного анонімного ТГ-каналу, належить Тереховій Тетяні Андріївні (1992 р.н.) - це дочка Андрія Деркача. Ця конкретна квартира, нібито, знаходиться прямо під квартирою Тимура Міндіча. (Ці два факти потребують незалежної перевірки - факт власності квартири і факт її перебування поруч з квартирою Міндіча).- Андрій Деркач після своєї втечі в Росію продовжував здійснювати контроль над процесами в "Енергоатомі", в тому числі, і через оточення міністра Галущенка, або його особисто.- Андрій Деркач у період 2018-2021 років постійно виходив у інформаційний простір зі "зливами" то на НАБУ, то із записами розмов Порошенко-Байдена.- Олег Кулініч, екс-керівник Головного управління СБУ по АР Крим, якого називають резидентом Володимира Сівковича, був дуже близьким до Андрія Деркача та його сім'ї, а також працював під його керівництвом. А помічником Сівковича був пан Данило Гетманцев, який намагається зараз запустити власний проект.- "Двіжуха" з плівками почалася після того як вбили Андрія Портнова, який був затятим ворогом Володимира Сівковича. Про його відносини з Деркачем наразі нічого не відомо.Таким чином, уся конструкція корупційних схем, які дозволяли викачувати з міненерго та енергоатому кошти, може бути частиною мережі Андрія Деркача, який з певних мотивів та причин почав зливати свою агентуру в Україні.
👁 876 26-05-01 06:45
ПОВТОРЕННЯ ІСТОРІЇІсторія повторюється... Перший раз як трагедія, другий раз як фарс, а третій - як цирк на дроті з летальним фіналом.2000-й рік - після зникнення одного з останніх доброчесних журналістів в Україні Георгія Гонгадзе, в інформаційному просторі з'являється майор Мельниченко та його плівки. Згодом скандал трансформується у звинувачення в продажі РЛС "Кольчуга" до Іраку і Україна, яка до того інтенсивно розвивала євроатлантичну інтеграцію, через корупцію та оточення Леоніда Кучми, фактично, падає, як стигле яблучко в руки Володимира Путіна, який щойно став президентом Росії.2019-й рік - напередодні президентських виборів з'являються "плівки Свинарчуків", злиті журналістам, які розкривають інформацію навколо торгівлі зброєю. Посольство США, як і в 2000-х активно впливає на розгортання скандалів та звинувачення в корупції. В процесах задіяна навіть та сама Марія Йовановіч, яка була заступницею посла в 2000-му. Корумповане оточення президента та тупі оборудки, які здійснюються обмежено обдарованими людьми, які, навіть, в переписці використовують дивну лексику - призводять до стратегічної зміни курсу від "геть від Москви" до "сойдьомся посередінє".2026-й рік - 12-й рік війни. Через журналістів, а подекуди вже і через правоохоронні інституції та представників владних органів зливаються "плівки Міндіча". Знову - корумповане оточення президента. Знову - торгівля зброєю (вже власними балістичними ракетами, які можуть змінити стратегічний розклад сил як у Європі, так і на Близькому Сході). Пам'ятаючи досвід Марі Йовановіч, посол США в Києві йде у відставку, бо, мабуть, перед призначенням - зробила свою домашню роботу і вивчила архівні документи про те, що відбувалося в Україні в останні 25 років.Може доля надсилає нам щораз випробування і урок, який ми ніяк не можемо вивчити вже чверть століття? Може ми чогось не хочемо про себе усвідомити? Може треба стати дорослими?
👁 594 26-04-15 15:19
За даними Ройтерз, від хакерського злому російських хакерів постраждали САП, АРМА та Тренінговий центр прокурорів.Було отримано доступ щонайменше до одного облікового запису електронної пошти Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) України, яка розслідувала гучні корупційні скандали в країні. Від злому постраждала Ярослава Максименко, яка з серпня 2025 року тимчасово виконує обов'язки голови українського Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).Хакери, за даними Reuters, також зламали електронну пошту Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони, створеної для боротьби з корупцією та виявлення шпигунів в українській армії, а також тренінгового центру прокурорів України в Києві. У центрі підготовки прокурорів зламано поштові скриньки 44 співробітників, у тому числі заступника директора Олега Дуки,. Постраждали, серед інших, облікові записи Центральної міської лікарні в Покровську.https://www.reuters.com/world/russia-linked-hackers-compromised-scores-ukrainian-prosecutors-email-accounts-2026-04-15/
👁 529 26-04-15 08:51
Московський економічний форум (МЕФ-2026) проходив 7–8 квітня 2026 року в Цифровому діловому просторі на Покровці, 47. Загальна тема форуму: «От охлаждения — к развитию. Что и когда делать?». За офіційним підсумком, програма була розбита на два дні та включала 3 пленарні дискусії і 15 круглих столів; організатори заявили про 2000 учасників, понад 120 спікерів і представників 30 країн. Московський економічний форум був публічно заснований 27 листопада 2012 року. На установчій пресконференції офіційно були названі: Руслан Грінберг як голова програмного комітету, Віктор Садовничий і Костянтин Бабкін як співголови оргкомітету. До складу оргкомітету тоді також увійшли Юрій Болдирєв, Андрій Кобяков, Роберт Нігматулін і Олександр Бузгалін. У поточній публічній конфігурації форуму офіційний сайт прямо називає Костянтина Бабкіна головою форуму; його ж профіль визначає як президента асоціації «Росспецмаш» і співвласника «Ростсельмашу». Андрій Кобяков позначений як член Ради організаторів МЕФ і директор із міжнародних зв’язків, Маріне Восканян — як координаторка міжнародної роботи МЕФ. Перша пленарна дискусія була присвячена темі економічного розвитку і модерувалася Костянтином Бабкіним. Серед її основних спікерів офіційна програма називає Леоніда Слуцького, Сергія Глазьєва, Роберта Нігматуліна, Петра Вагіна, Андрія Щербакова і Армена Налбандяна. В офіційному звіті по ній як ключові спікери названі Томас Гайзель, посол Ірану Казем Джалалі, Ді Дуншен, Фернан Картайзер, посол Бразилії Сержіо Родрігес дос Сантос, Канвал Сібал і Олександр Дугін.Роберт Іскандерович Нігматулін піддав російське керівництво нищівній критиці за тривале та невідворотне падіння показників російської економіки:"Посмотрите на табло... Команду и тренерский состав надо менять..."Вислови Нігматуліна стали черговим проявом критики влади, яка різко зросла на даний момент. Політична криза в РФ наближається до свого піку перед парламентськими виборами в вересні 2026 року.
👁 774 26-04-08 09:12
ЩЕ РАЗ ПРО ПЕПуасів!ПЕП (Politically Exposed Person) - це особа, яка є або була уповноважена на виконання функцій держави. Ця практика надання статусу PEP поширена по всьому світі. Ці люди, які пішли працювати у державних органах - добровільно зголошуються терпіти дискомфорт і бути підзвітними, тому що вони бачать свою місію у служінні людям.Є, звісно, й інші PEPуаси, які йдуть на посади і подають декларації про власні доходи для того, щоб збагачуватися, отримуючи незаконну вигоду, хабарі, відкати, тощо.Завдяки тому, що і НАЗК, і банківська система моніторить усіх PEP, держава і громадяни можуть відрізнити одних від інших. Вивчаючи стиль життя особи можна з певною долею вірогідності сказати, чи вона збагачується незаконно, чи отримує кошти своєю працею.Однак, це тільки інструмент. А, справжня мета суспільства полягає в тому, щоб в державних органах працювали люди, які бачуть своєю місією - служіння суспільству, а ті, хто хоче збагатитися - щоб обходили держслужбу десятою дорогою.А тепер давайте разом подумаємо, якщо ми закрутимо гайки "довічним ПЕПуаством", хто швидше піде на роботу в державний сектор?Якщо людина бачить своєю місією життя служіння і сподівається бути винагородженя за таке служіння повагою оточуючих, то вона піде в комерційний сектор, в благодіяльність, в активізм чи волонтерство.Але, вона ніколи не піде на державну службу, бо якщо ти туди пішов - значить ти потенційни хабарник, виблядок, крадій, пацюк, і лінива срака!Саме такий антураж для держслужбовців створили антикорупційні протидійчики.А, що ж на рахунок тих, хто реально хоче піти на держслужбу збагатитися і забезпечити свої статки і своїх дітей?Таким людям глибоко похеру на те, хто і як думає про них. Бо, їх мета - збагачення. Їм важливо, щоб їх не посадили. А якщо і посадять, то вкрадені мільйони можуть покрити навіть перебування в тюрмі.Вони знають, що отримують велику грошову винагороду за дискомфорт з деклараціями та банківським контролем. Їм комфортно сидіти у крипті, мутити мутки, нахлобучувати бюджет. І вони залюбки підуть на посаду, навіть якщо це накладає ПЕПуаські обмеження.Таким чином, діяльність антикорупційних протидійчиків забезпечує негативний відбір та деволюцію державної служби!
👁 759 26-04-06 04:55
ЙОГО ОБРАВ ГОСПОДЬ Підприємців треба общипувати як гусей...За онліфанщицями буде ганятися БЕБ...Анонімні телеграм-канали - це свобода слова...Данило Гетманцев - це невичерпне джерело. Але тепер цій постаті дуже тісно в своїх масштабах, оскільки сама вона величини не складає, то намагається використати інших для свого просування по політичній драбині.Спочатку - Терехова та Кіма, яких записали у партію Гетманцева. Потім Господа, який обрав. Потім Арахамію, який "авторітєт, але збирати голоси йому ніколи через перемовини, і тепер голоси збирає Гетманцев".Якби не все це, то постать Гетманцева, якій тісно у своїх масштабах, була не цікавою. Але, Арахамія та Господь вимагають того, щоб ми ще раз звернули свою увагу на те, звідки взявся і як сформувався общипувач гусей.Тому сьогодні ми тестуємо збір на банку в обмін на посилання на нове розслідування про сімейний бізнес Данили Гетманцева.https://send.monobank.ua/jar/K74GdRSWvПосилання в деталях транзакції після поповнення банки будь-якою сумою.
👁 911 26-04-01 16:24
ПОЛЬЩА, УГОРЩИНА, США - чому Україна приречена бути інструментом у передвиборчій боротьбі інших країнСьогодні міністр закордонних справ Польщі Радек Сікорський інтенсивно робить контент в Києві та викладає його у свої соціальні мережі. То зніметься на фоні таблички ОПУ, то на фоні "Шахеда", який стоїть на Михайлівській площі серед побитого російського залізяччя.Ми, звісно, абсолютно щиро дякуємо йому за підтримку. Але, ця підтримка не означає, що на ній не можна заробити політичних очок.Так сталося, що Україна є не тільки геополітичним гравцем (не зі своєї волі, а через війну), але й генератором сенсів для зовнішніх гравців. Так сталося, що старі імперії - США, Китай, Росія - майже повністю вичерпали свої старі експансивні сенси. А США ще й методично докладало зусиль для перетворення України на інструмент своєї внутрішньополітичної адженди. Пам'ятаєте махач навколо компанії Burisma та "книгу чорної бухгалтерії", яка запроторила Пола Манафорта за грати і перетворила Дональда Трампа на ідейного ворога України та Зеленського?Через ці та багато інших факторів різні політичні актори старого і нового світу використовують образ України та сенси, які вона створює, щоб отримувати електоральні перспективи.Природньо, що їх політичні опоненти так само використовують природній спротив цьому процесу проти тих, хто тримає Україну як знамено в своїх руках.Таким чином, Україна - це, такий собі, "новий ЛГБТ", чи "новий легалайз"... Тобто, якесь ультраполітичне питання у якого немає нейтральних емоцій, а є безкінечна війна "гостроконечників" і "тупоконечників".Справа в тому, що всередині Польщі йде такий самий ідеологічний махач, як і США чи Угорщині. Президент Кароль Навроцький, який стоїть на "правих поглядах", ненавидить прем'єра Туска. Сікорський, фактично, так само є об'єктом ненависті для тих, хто підтримує Навроцького. Ще одним об'єктом ненависті є Брюссель і все, що він собою являє.В цій ненависті до Брюсселя єдині і Орбан, і Навроцький, і інші праві партії. Водночас, майже синхронний візит Каллас та Сікорського до Києва символізує те, що цей табір якраз робить ставку на духовне лідерство України.І це дуже цікавий парадокс, бо Україна має здебільшого праві погляди, в контексті таких питань як ЛГБТ, лігалайз і т.д.Коротше...Ми, звичайно, любимо Сікорського за те, що він підтримує нас.Ми хочемо, щоб Мадяр переміг 12 квітня.Ми бажаємо Трампу невдачі на мідтермз цією осінню.Але, пора вже прийняти той факт, що ми, фактично, змушені постійно ставати на чиюсь сторону в політичних конфліктах інших країн, які до нас жодним чином не стосуються. А глобальна політика так не робиться. Ми не можемо залежати від того, чия партія переможе на наступних виборах в країні, яка контролює видачу нам 90-ярдного кредиту, без якого ми тупо загнемося.І це дуже важка рефлексія про те, наскільки важливо вилазити з коротеньких штанців і мислити глобально та рефлексивно.Не про те - хто "наш", а хто "не наш". А про те, як отримувати свої преференції при будь-яких розкладах.
👁 1,730 23-03-09 06:53
#жабогадюкінг хороших рускіх це завжди дуже умілітєльно :)Я про це годинами можу розповідати. Але нагадаю вам тільки кілька фактів про Фрідмана, які ви маєте знати.1. Саме Фрідман особисто прийняв рішення про призначення Хржановського художнім директором "Бабиного Яру", який вигнав усю попередню історичну команду і написав план як зробити на тому місці "Діснейленд Голокосту"2. Фрідман, Герман і Хан подали позов до американського суду проти компанії Orbis та Крістофера Стіла - авторів гучного "досьє Трампа", в якому було згадано про зв'язок між Фрідманом та Путіним. Суд вони програли3. Російський опальний олігарх Пугачов, в своєму інтерв'ю Дмитру Гордону признався, що люди від Фрідмана зустрічалися з ним, щоб пояснити, що з Кремля поступила команда відібрати в нього активи.4. У Фрідмана є своє особисте "фінансово-корпоративне ЧВК", яке очолював Дмітрій Возіанов, призначене для того, щоб віджимати і рейдити активи.5. Альфа банк України був найбільшим власником боргових зобов'язань. Якщо ви коли-небудь брали в борг для розвитку бізнесу - ймовірно, що якась частина вашого боргу могла належати "фінансовому ЧВК" Фрідмана.6. Коли ви купуєте мінеральну воду "Моршинська" - роблячи кожен ковток водички, ви допомагаєте Фрідману заробляти.7. Фрідман-Авен-Хан - це таке саме зло як і Ротенберг-Ковальчук-Дерипаска. Зло повинно бути зруйновано.P.S. Інтереси фнідманівського ЧВК в Україні колись обслуговував один "адвокат", який став пізніше дуже близьким до Володимира Зеленського.