Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 1st OMEGA
Añadido 14 jul. 2024

1st OMEGA

@omega1sof
Número de suscriptores: 969
Fotos: 201
Videos: 100
Enlaces: 13
Descripción:
Офіційний канал 1 окремого загону спеціального призначення "ОМЕГА"🇺🇦 Ми в соц.мережах: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61553900431019 Instagram: https://instagram.com/omega1sof?igshid=M2RkZGJiMzhjOQ%3D%3D&utm_source=qr

👥 Número de suscriptores

969
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -21

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,100 25-04-08 07:26
Цю книгу ми присвячуємо 22-річчю нашого загону. 22 роки тому було створено найпотужніший підрозділ Національної гвардії України! Ми ніколи не перестанемо пишатися тим, що вже стільки років ми захищаємо свій народ від окупації та неволі!Дякуємо всім, хто віддав життя за нас. Ви ніколи не будете забуті. Ви назавжди в серці кожного, хто вас знав. Дякуємо всім, хто продовжує боротьбу й надалі, всім, хто досі підтримує та мотивує ставати кращими!📖Трошки про книгу:Обкладинка зроблена з чорного оксамиту.Шильд з грвіюванням срібного кольору.Книга має 34 розвороти.Кожна сторінка містить ламінування, яке захистить від пилу та пошкоджень, допоможе зберегти книгу в ідеальному стані протягом багатьох років!Перший розворот трошки незвичайний, тому вам точно варто мати таку річ в своій колекції!Передзамовити книгу ви зможете за таким алгоритмом:1. Задонатити кошти на банку в описі профілю.2. Вартість книги 2500 грн3. Надсилаєте скріншот про оплату+ дані для відправки (в коментарі до донату вписуєте своє ПІБ) сюди @bitchmlbi✈️ Доставляємо і закордон!Всі зібрані кошти будуть витрачені на потреби підрозділу! То ж отримуйте цінний подарунок та підтримуйте свою Омегу-Київ!Окремо, хочемо висловити подяку @cyfrolab за швидкий та якісний друк, постійний супровід та допомогу! Донатити сюди:https://send.monobank.ua/jar/7NPL984a1V?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAafNfp3ZyBOmXWshgk4dtcaJ3TVrw0-tL7Z_pScPZlSNqqGk44rfpN6V6mGQvg_aem_5Yfx9sp--Dpacu8BYyWLcQ#omega #ngu #military #sof #warinukraine
👁 859 25-03-13 05:30
Сьогодні ми прощаємося з талановитим командиром, хоробрим воїном, батьком та чоловіком. ДРОЗДЕЦЬКИЙ Олександр Сергійович05.01.1984р. - ♾️🕯️💔 На щиті.Друг «Дрозд» прийшов в загін звичайним бійцем. Завжди відрізнявся від всіх своєю врівноваженістю, продуманістю та витримкою. Здається, в загоні не було такої людини, до якої б ти не зміг знайти підхід. Ти був тим, хто заповнював собою весь простір, завжди підбираючи правильні слова для кожного з нас та спонукаючи до дії.Завдяки цим якостям ти зміг стати більше, ніж просто командиром групи. Ти був батьком та учителем від якого кожен боєць брав тільки найкраще!Олександр приймав участь в боях за Донецьку, Запорізьку, Харківську та Луганську області.При плануванні операцій завжди продумував все наперед. Кожне прийняте рішення було зваженим, завдяки чому на його рахунку десятки вдало виконаних завдань. Сьогодні нам особливо важко, тому що в пам’яті ще досі звучить твій голос. Ти досі нам посміхаєшся і повчаєш.Ми все ще чекаємо, коли ти зайдеш в клас та займеш своє місце напроти вікна. Це велика втрата для всіх, хто тебе знав.Дякуємо тобі за все, що ти зробив. За всі слова, які ти сказав. Ми обов’язково помстимося!Кожна твоя незавершена справа - буде завершена нами!Ми пронесемо крізь роки світлу пам’ять про тебе, командире! Вічна слава Герою України!Вічна памʼять другу «Дрозду»!
👁 814 25-03-12 06:01
Велика втрата нашої невеликої сім’ї. Сьогодні ми прощаємось з одним з найкращих синів України.КРЕМСА Данило Володимирович21.05.2002р. - ♾️🕯️💔 На щиті. Коли ти вперше прийшов в наш загін, ми щиро здивувалися - як такий юний хлопчина може бути таким сильним та мужнім водночас?Навколо тебе завжди панувала атмосфера рішучості та сміливості, що не могло не викликати захоплення. Будучи наймолодшим в групі, з легкістю міг дати фору в роботі навіть найдосвідченішим воїнам. Великі амбіції та жага до роботи - робили тебе справжнім професіоналом своєі справи. Дивлячись на тебе, ми були на 100% впевнені, що у цього хлопця точно велике майбутнє! Наш Даня, сьогодні серця кожного пронизані страшним болем та тугою за тобою. Нам вже тебе дуже не вистачає. Важко уявляти, що більше не побачимо твою посмішку, не зможемо, як завжди, посміятися з твоїх жартів та просто поговорити, як з другом. Життя загону більше не буде таким, як колись, адже тепер у нас нема тебе. Тепер ти одна з частин історії, яку ми будемо передавати з покоління в покоління. Обіцяємо, що обов’язково помстимося! Обіцяємо, що ніколи тебе не забудемо! Обіцяємо, що твоя справа буде доведена до кінця!Вічна слава полеглому Герою України!Вічна пам’ять другу «БОКСЕРУ»!
👁 1,000 25-02-26 10:12
26.02.1992 - ∞У цей день, 33 роки тому, на цей світ зʼявився один з найсвітліших та мужніх людей .Слова «надійність» та «професіоналізм» - це те, що першим спадає на думку, коли мова йде про тебе.Людина борець. Той, хто завжди доводив все до кінця. Справжній герой та приклад мужності для багатьох поколінь.Саме таким ти продовжуєш жити в наших пам’яті та серцях, Романе. Справжній друг. Завжди йшов на допомогу, підтримував у складних ситуаціях, ніколи не засуджував. Ти постійно був одним з перших, хто не боявся подивитися смерті прямо в очі. Приймав участь в найскладніших операціях в найгарячіших точках України. Завдяки своєму професіоналізму та постійному прагненню самовдосконалення - ти зміг досягти неймовірних результатів в роботі, задавши високу планку для кожного з нас. Нам не вистачає твоєі посмішки, твого слова. Хочеться ще раз прожити всі моменти життя і сказати тобі те, чого сказати не встигли. Дякуємо за все, що ти зробив для нас. Обіцяємо пронести світлу пам’ять про нашого друга, побратима, сина та чоловіка Романа Угровецького! Ніколи не забудемо та ніколи пробачимо!Вічна слава Герою України!
👁 989 25-01-29 19:35
29 січня 1918 року на залізничній платформі в Крутах до 520 українських вояків і студентів з 16 кулеметами та однією гарматою дали бій росіянам, які мали десятикратну перевагу в живій силі, бронепотягах та артилерії.Бій під Крутами тривав близько шести годин, у ньому загинули від 70 до 100 бійців з української сторони. Втрати більшовицьких військ тоді сягнули 300 людей. Українці затримали росіян на чотири дні, що дало змогу укласти Берестейський мирний договір.Через 104 роки й місяць після бою під Крутами, це місце знову стало свідком боротьби за свободу України. З перших днів повномасштабного вторгнення селище опинилося в епіцентрі бойових дій. Росіяни знову прагнули захопити Київ за найкоротші терміни, але захисники України героїчно обороняли цей напрямок.Завдяки їхнім діям вдалося затримати просування ворога, що дозволило покращити оборону столиці та отримати час для перегрупування українських сил. Як і в 1918 році, бійці продемонстрували надзвичайну мужність, довівши, що наш народ готовий до останнього боротися за свою землю.
👁 1,100 25-01-09 05:26
Сьогодні ми проводжаємо до небесного полку ще одного свого побратима, друга, брата. ОХРІМЕНКО Вадима Григоровича 20.04.1995р - ♾️🕯️💔 Важко підібрати слова, адже наша рана за тобою ще сильно кровоточить і вже не зможе зажити. Сміливий, чесний, добрий, завжди готовий прийти на допомогу! За такий короткий термін ти став для кожного з нас дуже рідним! Ми пам’ятатимемо твою щиру посмішку, гарячий запал в твоїх очах! Ти був справжнім професіоналом своєї справи, людиною - яка готова постійно вдосконалюватися і вести за собою інших! Ти швидко опановував нові напрямки роботи, ми щиро захоплювалися і раділи, що маємо такого побратима! Друг «Покемон», неможливо знайти правильних слів, щоб описати те, що ми зараз відчуваємо. Ніколи не пробачимо ворога за те, що сьогодні сімʼя залишилась без сина, чоловіка та батька! Брате, ми будемо завжди пам’ятати про тебе! Нам не вистачатиме твоєї присутності! Обов’язково помстимося і доведемо почату тобою справу до кінця! Лиш боротись - значить жить! І ти жив, боровся! Навіки слава полеглому за свободу та волю України! Слава Україні!