Fuente
66 ОМБр ім. князя М. Хороброго | Понял, что меня идут убивать свои»! Полонений взяв зброю та відбивав ш...
32 700 Vistas/Alcance
2025-08-21 15:06
Mensaje №1953
«Понял, что меня идут убивать свои»! Полонений взяв зброю та відбивав штурми росіянРосійський військовослужбовець внаслідок обману власного командування потрапив у полон до українських бійців. На позиції, де йому пообіцяли, що чекатимуть свої, окупанта зустріли воїни 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго.Опинившись на позиції разом бійцями Збройних Сил України, полонений окупант потрапив під один з чергових штурмів російської армії. Усвідомлюючи, що в разі успіху вчорашні соратники не залишать на позиції живих, росіянин взяв у руки зброю й допоміг відбити штурм.«Я знаю, что наши штурмовики не будут даже смотреть. На мне не написано, кто я — украинец, поляк или грузин. Я знаю, что меня идут убивать свои же. И я знаю, что мне нужно бороться за свою жизнь, мне нужно обороняться»,— пояснив свій вчинок полонений.
Детальніше — у сюжеті на нашому YouTube-каналі.З метою безпеки ми не демонструємо обличчя та змінили голос полоненого. Оскільки в разі повернення до росії йому може загрожувати смертельна небезпека.📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими