Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго
Añadido 06 ene. 2025

66 ОМБр ім. князя М. Хороброго

@ombr66
Número de suscriptores: 7 282
Fotos: 1,960
Videos: 542
Enlaces: 585
Descripción:
Офіційний канал 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго. Наш ФБ: https://www.facebook.com/share/1AjVQZfbEH/?mibextid=wwXIfr
Fuente

66 ОМБр ім. князя М. Хороброго | Вистрілив собі в голову! Черговий випадок самоліквідації російського с...

Logotipo de la comunidad de telegram - 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго @ombr66
15 200 Vistas/Alcance 2025-03-22 08:18 Mensaje №1620
🇷🇺Вистрілив собі в голову! Черговий випадок самоліквідації російського солдата! ❗️Окупант відчайдушно намагався збити наш дрон зі стрілецької зброї. Натомість, після влучного скиду, отримав поранення — і сам пришвидшив свою смерть, вистріливши собі в голову. Для росіян здача в полон — єдиний шанс вижити, адже російське командування їх використовує як витратний матеріал. Але є низка причин, чому вони обирають самознищення. 1. Страх перед своїм командуванням – росіяни бояться репресій, загороджувальних загонів і покарання для їхніх сімей. 2. Пропаганда – їх переконали, що українці катують полонених, хоча насправді Україна дотримується Женевських конвенцій. 3. Паніка та відчай – загнані в кут, вони можуть обирати самогубство, бо не бачать іншого виходу. 4. Страх перед своїми – свої ж можуть вбити їх за спробу здачі, бо в російській армії панує атмосфера доносів і недовіри. 5. Відсутність інформації – вони просто не знають, як здатися правильно, бо це табуйована тема. Не всі мають доступ до каналів здачі в полон, які організовані українською стороною, тому просто не розглядають цей варіант.На відео працює БуАР у взаємодії з танковим батальйоном 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго.🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими