Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Оболонь INFO - Оболонський район
Añadido 14 jul. 2024

Оболонь INFO - Оболонський район

@obolon_info
Número de suscriptores: 3 894
Fotos: 23,200
Videos: 3,110
Enlaces: 13,300
Descripción:
Новини Оболонського району та головні новини Києва 📌 ТІЛЬКИ ПО РЕКЛАМІ - @Anna_kol19 📍 Стосовно інформаційних приводів/ повідомлень звертайтесь до анонімного чат-боту - @DarDesOb_bot

👥 Número de suscriptores

3 894
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +11
Promedio/Mes:: +345

👁️ Vistas promedio por mensaje

635
Promedio/Día:: 698
Promedio/Tiempo:: 701
ERR: 16.31%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 10
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🛑 Будівництво 24-поверхівки на Пріорській заблоковано: Прокуратура виграла суд​Тривала боротьба навколо ділянки на вулиці Пріорській, 18 отримала логічне завершення. Прокуратура офіційно зупинила спробу зведення висотки на місці закинутої будівлі.⚖️ Судове рішення​Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 16.12.2025 року Господарський суд Києва повністю задовольнив позов столичної прокуратури.​Суд ухвалив:​Скасувати рішення Київради про відведення ділянки в оренду ТОВ «П-18».​Визнати недійсним договір оренди землі.​Скасувати державну реєстрацію права оренди за цією компанією.🏗 Суть конфлікту​Забудовник планував звести 24-поверховий будинок на перетині вулиць Пріорської та Автозаводської під виглядом «реконструкції» напівзруйнованої триповерхової сталінки.​Крім того, на розгляді Касаційного суду перебуває ще один позов прокуратури. Правоохоронці вимагають скасувати право власності ТОВ «П-18» на саму нежитлову будівлю та визнати недійсними договори її купівлі-продажу з попередніми власниками.🚩 Ознаки шахрайства​За наявною інформацією, ТОВ «П-18» намагалося продати право на забудову третім особам. Оскільки набуття права власності та оренди визнано незаконним, такі спроби продажу активів можуть кваліфікуватися як шахрайство.​Експерти та активісти неодноразово наголошували на незаконності передачі цієї землі ще на етапі голосування в Київраді. Якби депутати дослухалися до зауважень громади тоді, місто уникнуло б чергового земельного скандалу.
🕯 На Оболоні попрощалися з Героєм Денисом Красілем​Сьогодні громада Оболонського району провела в останню путь свого захисника, киянина Дениса Петровича Красіля, відомого за позивним «Дньоня».​Життєвий шлях Дениса був тісно пов’язаний з рідним містом: він народився та виріс на Оболоні, навчався у школі №225. Рано втративши батька, він з юності звик до відповідальності, допомагаючи матері виховувати братів. Після здобуття вищої освіти тривалий час працював на Чорнобильській АЕС, а згодом — електриком у Києві. Вдома на нього завжди чекали дружина та син.​Військовий шлях та покликання:У 2025 році Денис Красіль прийняв вольове рішення стати на захист Батьківщини. Він підписав контракт із підрозділом «Скеля», де, за його власними словами, знайшов своє справжнє призначення.​Денис Петрович обіймав посаду командира 3-го відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів — командира екіпажу БпАК штурмового спеціального батальйону «Шквал» 425-го окремого штурмового полку «Скеля».​Останній бій:Життя Героя обірвалося 31 березня 2026 року. Денис Красіль загинув під час виконання бойового завдання на важкому Покровському напрямку, до останнього залишаючись вірним присязі та своїм побратимам.​Попри наслідки важкої ночі, провести Дениса в останню путь зібралася велика кількість людей. Велика присутність друзів, рідних та небайдужих містян стала найкращим свідченням глибокої поваги до його особистості та подвигу.​Висловлюємо щирі співчуття матері, братам, дружині, сину та всім близьким загиблого воїна.​Світла пам’ять і вічна слава Герою! 🇺🇦
З'явились нові подробиці щодо планів забудови 10 га лісу в Пущі-Водиці 🌲🏗️У ГО «Київська Пуща» повідомили нові деталі процесу, який може призвести до вирубки і забудови частини місцевого лісу навколо школи №104. 🏫🚧 Як ми повідомляли раніше, ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» у березні почало монтувати трансформаторну підстанцію на перетині вулиці Лісної і 5-ї лінії на ділянці загального користування. 🔌 Проектом передбачено також встановлення опор нової лінії електропередач. При цьому її довжина збігається з довжиною перспективної забудови лісу. 📏🌳За словами пущанських активістів, будівництво ЛЕП не просто створить необхідні умови для такої забудови, а й знищить місцевий «зелений тунель», який утворився навколо грунтової дороги, що веде від вулиці Лісної у північному напрямку. 🛣️🍃 Адже вздовж електролінії має бути утворена охоронна зона без зелених насаджень. 🚫🌿 А це фактично дасть можливість забудовникам вирізати частину дерев, незважаючи на приналежність Пущі-Водиці до земель рекреаційного призначення і охоронну зону. 🏞️⚖️
Прецедент створено - в Києві вперше конфіскували квартиру за борги після прийняття нового закону про їх стягнення7 квітня депутати Верховної ради затвердили закон №14005, який запроваджує автоматичне стягнення боргів та спрощує арешт майна, включаючи житло. Тепер квартиру можуть конфіскувати, якщо сума боргу перевищує 50 мінімальних зарплат (близько 432 000 гривень). Це стосується заборгованостей із кредитів, аліментів та комунальних послуг.І вже за кілька днів перший подібний прецедент стався у Деснянському районі. Суд дозволив арештувати і продати за борги єдине житло 76-річного чоловіка, до якого неодноразово позивався ЖБК через відмову пенсіонера оплачувати комунальні послуги.Квартиру чоловіка площею 40,6 кв. м продають через Систему електронних торгів арештованим майном. Аукціон має відбутись 16 квітня, і лот викликав ажіотаж - заявки на участь подали два десятки учасників. Стартова ціна: 1 млн 280 000 гривень. Виручені кошти мають частково направити на виплату боргу, а решту повернуть пенсіонеру.
🚨 Глибокі «озера» замість дороги: мешканці Оболоні вимагають ремонту на Приозерній​До Ради мешканців будинків Оболоні (РМБО) надходить шквал скарг на катастрофічний стан проїзду по вулиці Приозерна. Те, що мало бути дорогою, перетворилося на справжню смугу перешкод.​📍 Де саме проблема?Ділянка у проїзді між будинками 2б–4 та 4–4А. Це ключовий заїзд у двори та єдиний шлях до дитячого садка.​🚧 Що відбувається?Вибоїни-гіганти: Глибокі ями, заповнені брудною водою, роблять рух автомобілів небезпечним.​Випробування для батьків: Щодня сотні дітей з батьками змушені маневрувати між калюжами та багнюкою, аби дістатися до садочка.​Загроза транспорту: Ризик пошкодити автівку на цій ділянці зростає з кожним дощем.​📢 Офіційне зверненняРМБО офіційно звертається до Оболонської РДА та Керуючої компанії району:​«Ми вимагаємо негайно звернути увагу на цей об’єкт та внести його до плану капітальних ремонтів на найближчий час. Мешканці Оболоні мають право на безпечні умови проживання, а діти — на нормальну дорогу до дитячого закладу!»
Оболонська окружна прокуратура розслідує "схему" уникнення мобілізації через виїзд у БілорусьЯк повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що 32-річний уродженець Черкаської області разом зі спільниками "допомагав" чоловікам потрапити до країн Європейського союзу через територію Білорусі. "Клієнта" з Києва через блокпости мали вивезти на північ Київської області - якнайближче до кордону, туди ж поштою попередньо відправили його речі. Там за допомогою запрограмованого GPS-пристрою, куди внесли координати маршруту, чоловік міг орієнтуватися у лісі без мобільного зв’язку та перейти кордон. Також його інструктували щодо маскування для обходу українських прикордонників. За задумом спільників, з Білорусі чоловік міг дістатися країн ЄС. За такі послуги потрібно було заплатити 10 000 доларів. Під час отримання половини цієї суми організатора "схеми" затримали. Він вже отримав підозру у сприянні в незаконному переправлені осіб через державний кордон.
🏥 В лікарні №8 на Мінському масиві стартує новий масштабний медичний проєкт.У Оболонському районі розпочинається черговий важливий проєкт за підтримки благодійників. Про це повідомив голова нашого району Кирило Фесик.Роботи проходитимуть у «Київській міській клінічній лікарні №8» - одному з провідних медзакладів столиці, який очолює практикуючий хірург та професійний менеджер Ігор Хоменко. Наша головна лікарня району надає допомогу військовим, ветеранам та мешканцям Києва.У межах проєкту заплановано комплексне оновлення відділення ортопедичної травматології. Роботи включають:- демонтаж та монтаж конструкцій;- заміну дверей і вікон;- облаштування перегородок;- повний цикл електромонтажних і сантехнічних робіт;- укладання підлог (плитка, лінолеум);- встановлення сучасного медичного обладнання.Також передбачено використання новітніх матеріалів і встановлення систем пожежної безпеки.Минулого року фонд «Solidarity» вже передав лікарні будівельні матеріали на понад 16 млн грн для ремонту хірургічного відділення. Новий етап - це ще один крок до покращення медичної інфраструктури району та підтримки тих, хто цього найбільше потребує.
У Києві до 7 років позбавлення волі засуджено водія, який під дією наркотиків збив пенсіонера на пішохідному переході на ОболоніЗа підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської міської прокуратури, 37-річного киянина суд визнав винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, вчиненому у стані наркотичного сп’яніння, внаслідок чого загинув літній пішохід.Смертельна ДТП сталася зранку у вересні 2025 року на вул. Богатирській. Там водій, керуючи вантажним фургоном марки «Hyundai», на нерегульованому пішохідному переході здійснив наїзд на 84-річного чоловіка. Пенсіонер встиг перейти дві смуги дороги, а вже на третій опинився під колесами автомобіля обвинуваченого. Пішохода з травмами доправили до лікарні, де він помер.Як встановлено, водій, який пропустив пішохода, перебував під дією наркотичних речовин, а саме вживав амфетамін та канабіноїди. Вироком суду його визнано винним у вчиненні ДТП та засуджено до 7 років позбавлення волі та 7 років позбавлення права керувати транспортними засобами.Досудове розслідування проводили слідчі ГУ Нацполіції у м.Києві.Пресслужба Київської міської прокуратури
До суду направлена справа жительки Оболоні, з квартири якої вилучили вовка та мертву лисицю 🐺🦊Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що 56-річна киянка протягом тривалого часу утримувала у квартирі на Оболоні дикого вовка, лисицю та собак, чим створила небезпечне співіснування різних видів тварин ⚠️. При цьому у своїх соціальних мережах жінка викладала відео 📹, на яких видно у яких умовах жили тварини, зокрема вовк утримувався у тісній клітці. Як наслідок, у грудні 2025 року хижак накинувся на власницю, травмувавши їй руку та стегно 🩸. Тоді жінка звернулася до зоозахисників, які вилучили у неї вовка. Після цього у її квартирі знайшли труп лисиці з ушкодженнями на тілі ☠️. За даними фактами прокурори Оболонської окружної прокуратури повідомили про підозру жінці у жорстокому поводженні з тваринами ⚖️. Ще має бути встановлено, де вона купила диких тварин.Нагадаємо, що ці події сталися у грудні минулого року. За словами сусідів жінки, у неї є проблеми з психікою 🧠.
📍 У Києві створили інтерактивну мапу ДТП із тяжкими наслідками за 2025 рік​Члени Ради U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Влад Панченко та Гліб Косяченко розробили та передали фахівцям Центру організації дорожнього руху (ЦОДР) детальну візуалізацію дорожніх аварій столиці.🔍 Навіщо це місту?​Мета проєкту — допомогти КМДА виявити «точки концентрації» аварій та впровадити конкретні зміни:​Аудит пішохідних переходів;​Посилення контролю за швидкістю та проїздом на червоне світло;​Розширення веломережі там, де ставалися ДТП з велосипедистами (якісна інфраструктура могла б запобігти цим трагедіям).📊 Що кажуть цифри за 2025 рік?​Статистика виявилася невтішною. За минулий рік у Києві:​Загинуло 148 людей (це на 50% більше, ніж у 2024 році);​142 людини отримали тяжкі травми;​Загалом зафіксовано 2219 аварій із постраждалими та загиблими;​Серед загиблих — 7 велосипедистів, ще 12 отримали важкі травми.🚩 Ключові висновки з мапи:Ремонт ≠ безпека. Навіть нещодавно оновлені вулиці (Богатирська, Івасюка) залишаються небезпечними.​Швидкість вбиває. Летальність напряму залежить від швидкості. Експерти наголошують: швидкісні режими в місті треба лише знижувати.​Міфи про пішоходів. Статистика показує, що загиблих всередині авто більше, ніж серед пішоходів, які перебігали дорогу в невстановлених місцях.​Блекаути. Відсутність освітлення критично вплинула на кількість аварій.​Проблема даних. Поліція часто не фіксує точні координати, обмежуючись лише приблизною адресою, що ускладнює детальний аналіз місця трагедії.​Мапа дозволяє окремо переглядати шари з ДТП за участю пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів та пасажирів громадського транспорту. Червоним кольором позначені місця з травмованими, чорним — із загиблими. ​Створення таких інструментів — це перший крок до впровадження політики Vision Zero (нульової смертності на дорогах) у столиці. 🚲🚦🏙