⚡️ 100% заміна вікон та 16 оновлених закладів: як змінюються школи та садочки ОболоніТермомодернізація освітніх закладів Оболонського району виходить на принципово новий рівень. Цими днями Кирило Фесик особисто перевірив шість об'єктів, де нещодавно оновили фасади, та поспілкувався з керівниками закладів про якість робіт і подальші плани.📍 Що та де вже зроблено?Ліцей №231 (директорка Олена Косачевич) — оглянули термомодернізований фасад, обговорили роботу оновленого сховища та підготовку до формування перших класів.ЗДО №589 (директорка Тетяна Неправда) — крім красивого фасаду, тут повністю замінили евакуаційні виходи з групових приміщень, що є критично важливим для безпеки малечі.Ліцей №298 (директор Ігор Папіренко) — через унікальну архітектуру будівлі роботи потребували особливих зусиль, але результат вражає. Заклад із потужною базою та великим сховищем нарешті отримав сучасний вигляд.Ліцей №20 (директорка Олена Сікора) — тут завершили облаштування оригінального фасаду, а вже найближчим часом розпочнуть будівництво мініфутбольного поля ⚽️Ліцей №240 «Соціум» (директорка Інна Гонтар) — повністю виконано утеплення фасаду великого й потужного закладу. На черзі — роботи з облаштування сховища та футбольного поля.Ліцей №226 (директорка Наталія Долженкова) — завдяки новому керівництву заклад отримав «друге дихання», на цей рік тут заплановано масштабний комплекс робіт для стрімкого розвитку.📊 Головні досягнення району в цифрах:16 проєктів із термомодернізації закладів освіти вже успішно реалізовано на Оболоні за останній час.100% заміна вікон — Оболонський район залишається одним із небагатьох у Києві, де повністю завершено оновлення вікон в усіх без винятку закладах освіти!🎒 Звернення до батьківських та педагогічних колективів!Команда Кирила Фесика тримає на контролі всі запити щодо потреби в ремонті інших фасадів. Щойно з’явиться додаткове фінансування — їх одразу візьмуть у роботу.Якщо у вашій школі чи садочку є гострі проблемні питання і ви хочете запросити команду на інспекцію, телефонуйте до приймальні: 📞 050 268 03 24. Жодне звернення не залишиться без уваги!
🚣♂️ В Оболонському районі офіційно відкрили сезон DRAGON BOAT VETERANS KYIV 2026Сьогодні на вже традиційній та знаковій для Оболоні локації «Азовець» відбувся масштабний і надзвичайно драйвовий захід, присвячений роботі з ветеранами. Головною подією дня став старт веслувального сезону на «драконах» для наших військових та захисників, які повернулися з фронту.Організаторами виступила потужна коаліція: КНП «Мілітарі Спорт», ГО «ВО “Ветеранський корпус”», патронатна служба «Янголи Трійки», МБО «ДОСК “Мала Флотилія”» та ГО «Реабілітаційні сили України» за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА та Уповноваженого Київради з прав ветеранів війни Станіслава Риженкова.До заходу долучився Кирило Фесик, який відзначив неймовірну атмосферу та величезну кількість однодумців, що зібралися разом:«Дуже круто спостерігати, як ветеранський рух в нашій країні активно розвивається саме завдяки таким людям та командам, які щодня працюють для підтримки наших захисників. Радий був бачити таку велику кількість активних та ефективних ентузіастів». Під час неформального спілкування з бійцями вдалося не лише обмінятися емоціями, а й напрацювати плани на майбутнє:«Як завжди, поспілкувався з ветеранами, отримав зворотній зв’язок, продумали нові проєкти. Окрім цього, познайомилися з новими ветеранами Оболонського району. Надзвичайно важливо підтримувати постійний зв’язок, щоб разом вирішувати нагальні питання та допомагати один одному». Також Кирило Фесик особисто привітав Артема Савичева з перемогою у голосуванні на представництво міста Києва при Міністерстві у справах ветеранів.Захід вкотре довів, що спорт і сильна спільнота — це найкраща реабілітація. Попереду багато роботи, адже, як підкреслив Кирило Фесик:«Впевнений, що на сьогоднішній день в державі немає більш важливішої теми, ніж робота з ветеранами та з родинами Героїв». Разом сильніші! Рухаємося далі 🇺🇦
6 червня буде змінено маршрути автобусів №№ 2,39,101 та тролейбусів № 34.7 червня зі змінами руху курсуватимуть маршрути автобусів №№ 31, 110, 112. Заплановані сезонні ярмарки на вул. Голосіївській, вул. Миколи Закревського, вул. Йорданській, вул. Академіка Шалімова, вул. Татарській та вул. Ігоря Юхновського. З початку руху до закінчення ярмарків, рух маршрутів буде організовано: 6 червня:- автобус № 2 від вул. Вахтанга Кікабідзе до вул. Віталія Скакуна за власним маршрутом, далі – бульв. Вацлава Гавела – вул. Гарматна – просп. Берестейський до вул. Шолуденка. В зворотному напрямку без змін;- автобус № 39 буде організованопо трасі: просп. Голосіївський – просп. Науки – вул. Лисогірська (до транспортної розв’язки на перетині з вул. Ракетною та вул. Панорамною) – вул. Лисогірська – пров. Лисогірський. В зворотному напрямку без змін;- автобус № 101 від станції метро «Почайна» до просп. Червоної Калини за власним маршрутом, далі – вул. Рональда Рейгана – вул. Миколи Закревського, далі за власним маршрутом;- тролейбус № 34 від вул. Північної до просп. Степана Бандери.7 червня:- автобус № 31 по трасі: ст.м. «Політехнічний інститут» – просп. Берестейський – вул. Богдана Гаврилишина – вул. Митрофана Довнар-Запольського – вул. Дегтярівська – вул. Білоруська – вул. Деревлянська – вул. Юрія Іллєнка – вул. Академіка Ромоданова – вул. Загорівська – вул. Князя Володимира Мономаха – вул. Татарська;- автобуси №№ 110, 112 відповідно від ст. м. «Площа Українських Героїв» та ст. м. «Лук’янівська» до вул. Райдужної за власними маршрутами, далі – вул. Івана Микитенка – вул. Сірожупанників – вул. Ігоря Юхновського, далі за власними маршрутами. В зворотному напрямку без змін.
Навколо напою "Живчик" розгорівся скандал через новий дизайн упаковки.На минулому тижні корпорація ПрАТ "Оболонь" представила оновлені пляшку і етикетку для свого найпопулярнішого газованого напою - "Живчик". І це одразу викликало критику у соцмережах через один із шрифтів, який приписали російській дизайнерці.Після презентації оновленого "Живчика" український веб-сервіс для купівлі та оренди шрифтів Rentafont повідомив, що в його новому логотипі використаний шрифт Road Radio, розроблений російською дизайнеркою Оленою Ковальські. При цьому саме цей шрифт використовується у дизайні пакувань російських армійських сухпайків.Вчора у ПрАТ "Оболонь" повідомили, що шрифт на нових етикетках напоїв замінять. А у креативній агенції Brain Tank, яка їх розробляла, вибачитись за недостатню перевірку інформації та повідомили, що у наступних партіях використовуватимуть український шрифт Ermilov Pro від дизайнерів Кирила Ткачова та Сергія Макаренка. При цьому новий дизайн пляшок і етикеток залишиться без змін.
Київрада передала 12 локацій на Оболоні у комунальну власність Київрада ухвалила передачу 12 прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків у комунальну власність. Ці об’єкти тепер перебуватимуть у сфері управління Оболонської райдержадміністрації.Про це повідомила депутатка Київради від фракції «Батьківщина» Ганна Свириденко. За її словами, таке рішення є ключовим для покращення благоустрою та утримання міських просторів, що раніше не мали чіткого балансоутримувача.Зокрема, до комунальної власності відтепер належать території за такими адресами:Просп. Володимира Івасюка, 12-Г.Просп. Володимира Івасюка, 16-Д.Просп. Володимира Івасюка, 22.Вул. Північна, 54-Б.Вул. Левка Лук’яненка, 21/19.Вул. Левка Лук’яненка, 21.Вул. Вишгородська, 48-Б.Просп. Оболонський, 18-В.Просп. Оболонський, 22-Б.Вул. Полярна, 3.Вул. Йорданська, 17, 17-А.Вул. Прирічна, 1.«Коли така територія фактично «нічийна» — не можна проводити асфальтування, облаштовувати благоустрій чи навіть нормально утримувати територію в зимовий період. Безгосподарність — це завжди про занедбаність, бюрократію та відсутність відповідальності. Саме тому це рішення є важливим для району», — пояснила Ганна Свириденко.
Вчора на фасаді будинку відкрили дві меморіальні дошки на честь наших Героїв - Сергія Михайленка та Олега ДзюбиСергій Михайленко з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України у складі 112-ї бригади територіальної оборони. Виконував бойові завдання на Донеччині, а внаслідок тяжкого захворювання, отриманого під час служби, передчасно пішов із життя.Олег Дзюба на початку повномасштабної війни допомагав військовим та евакуював цивільних із Маріуполя, а згодом став до лав Збройних Сил України. Як головний сержант стрілецького взводу мужньо боронив нашу державу та загинув 25 січня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.На відкритті зібралося багато рідних, друзів, сусідів і побратимів. На жаль, з цього будинку війна забрала чотирьох Героїв. Відповідно, на фасаді вже встановлено чотири меморіальні дошки на честь про тих людей які жили в цьому будинку.Мали змогу поспілкуватися з родинами Героїв та побратимами, з якими підтримуємо постійний зв’язок і допомагаємо у вирішенні різних питань.
Вічна пам’ять і шана Герою: у Києві провели в останню путь азовця Владислава ТрошинаКиїв попрощався зі своїм захисником — військовослужбовцем полку «Азов» Владиславом Антоновичем Трошиним, який віддав життя за волю України.Владислав народився 4 червня 2000 року в столиці. Навчався в оболонських школах №231 та №214, згодом здобув вищу освіту в НУБіП України на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології. У мирному житті хлопець шукав себе на різних посадах, будував плани та мріяв про майбутнє.Свідомий вибір та шлях воїнаВлітку 2024 року Владислав прийняв тверде рішення стати на захист Батьківщини й почав активно готуватися до служби. Він понад усе прагнув вибороти мирне небо для своєї родини, молодшого брата, коханої нареченої та всієї країни. Мріяв створити власну сім’ю та виховувати дітей у вільній Україні.У січні 2025 року, у віці 24 років, він доєднався до лав легендарного полку «Азов» (в/ч 3057 НГУ). Владислав служив у 1-му інженерно-саперному відділенні батальйону підтримки.Він боронив Донеччину, мужньо виконуючи складні бойові завдання під постійними обстрілами, залишаючись вірним присязі до останнього подиху.Останній бій і прощання17 квітня 2026 року життя молодого воїна обірвалося. Владислав Трошин загинув під час виконання бойового завдання у Краматорському районі Донецької області.Провести Героя в останню путь прийшли рідні, друзі, побратими та небайдужі кияни. Надзвичайно символічною стала присутність на прощанні Сергія та Ольги Гряників — батьків іншого полеглого Героя-азовця, які разом із родинами інших захисників прийшли розділити це тяжке горе та підтримати близьких Владислава.Владислав Трошин був людиною честі, мужності та великого серця. Він щиро любив свою країну і віддав за її свободу найдорожче — своє життя.
Глибокі співчуття родині та близьким. Світла пам’ять про чин і подвиг Владислава назавжди житиме в наших серцях.Герої не вмирають! Слава Україні! 🇺🇦
⚡️ В Оболонському районі відремонтують електрощитові у 75 житлових будинках!Київрада задовольнила запит Оболонської РДА та спрямовала 128,1 млн грн на капітальний ремонт електрощитових у житлових будинках в рамках Комплексного плану стійкості.За ці кошти планується провести роботи на 75 адресах району.Сьогодні, у складний для країни час, питання підготовки житлового фонду до зимового періоду є надзвичайно важливим. Ми всі розуміємо, що зима може бути непростою, тому маємо робити все можливе вже зараз, щоб мешканці були зі стабільним електропостачанням. Ми системно працювали над цим питанням, подавали кожну проблемну адресу, опрацьовували всі звернення мешканців. Жодне звернення, дзвінок чи повідомлення не залишались без уваги. Дякую всім мешканцям, які писали, телефонували, повідомляли про проблеми та допомагали формувати перелік будинків, що потребують ремонту в першу чергу. Саме завдяки спільній роботі вдалося досягти такого результату, - повідомив голова району Фесик.
З адресним переліком ремонтів можна ознайомитися у прикріпленому файлі.Вважаємо, що такі рішення є правильними і на часі. Це саме те, що реально сприятиме підвищенню безпеки наших будинків під час чергової, ймовірно ще важчої, зими. І саме на таких напрямах фінансування потрібно концентруватися міській владі.
Оплачуйте штрафи ПДР у чаті з Дія.АІ 📲Дія.АІ допомагає не тільки знайти потрібну послугу чи сформувати витяг. У чаті також можна перевірити й оплатити штрафи ПДР.Першого державного AI-агента вже протестували понад 500 000 українців. Нагадуємо про ще одну корисну можливість, яка економить час, у застосунку.Як оплатити штраф ПДР через Дія.АІ?👉🏻 Напишіть AI-агенту про штрафи ПДР👉🏻 Дія.АІ надасть перелік отриманих штрафів з датою, сумою та деталями порушення👉🏻 Оберіть штраф 👉🏻 Натисніть кнопку оплати👉🏻 Опісля отримайте квитанціюСтатус оплати перевіряйте так само — у чаті з Дія.АІ або в самому діалозі в розділі Штрафи ПДР.Там побачите статус штрафу: сплачено, очікує підтвердження або не зараховано.А ще в чаті можна отримати інформацію, як оскаржити штраф або взяти відповідальність за порушення на себе, якщо авто зареєстроване на іншу людину.Відкривайте Дія.АІ у застосунку й оплачуйте штрафи без зайвих переходів.Дія.АІ у мобільному застосунку розроблено за експертної підтримки проєкту «Цифровізація для зростання, доброчесності та прозорості» (UK DIGIT), що виконує Фонд Євразія і фінансує UK International Development, та за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.
⚓️ Київський «будинок-корабель», який пливе крізь часНа Пріорці, за адресою вул. Сокальська, 1, причаїлася одна з найдивніших та найатмосферніших будівель столиці. Через свою унікальну форму місцеві давно охрестили її «кораблем» — і якщо поглянути на неї зблизька, сумнівів не залишається 👀🏛 Архітектурний експериментЦей диво-дім створив видатний київський архітектор Йосип Каракіс ще у 1940-х роках. Головна фішка будівлі — відкриті зовнішні галереї замість звичайних закритих під’їздів. Коли йдеш ними, здається, ніби крокуєш палубами старого океанського лайнера.🌌 Міські легендиМісцеві кажуть, що у вечірній тиші будинок ніби оживає. Якщо прислухатися, можна почути дивні кроки, а коли на «палубах» вмикається світло, виникає стійке відчуття, що цей кам'яний велетень повільно пливе крізь туман і час💔 Краса, що зникаєСьогодні цей «корабель» — справжня, але незаслужено забута історично-архітектурна перлина Києва. На жаль, час безжальний, і унікальний будинок поступово руйнується, потребуючи нашої уваги та реставрації.📍 Де шукати: вул. Сокальська, 1 (Пріорка / Подільський район)Бували тут колись? Поділіться враженнями або фото у коментарях! 👇