Ми можемо мати різні думки, різні погляди, різну віру в різних богів, але перед обличчям ворога ми залишаємося одним народом. Багатонаціональним українським народом. І це нездоланний факт. Єдність дає нам силу вистояти, дає нам майбутнє, дає нам віру, навіть коли вона стирається сльозами об тіла, з ким ми прощаємося на мить, але сьогодні і щодня. Ніхто і ніщо не здолає Україну, коли ми тримаємося разом.І зараз кожен з нас має прийняти єдине але правильне рішення: або ми забуваючи про перемоги і поразки беремося міцно за руки і протистоїмо за наше виживання, або йдемо актуальним шляхом до ... самознищення. Так. Це абгрейт. Крик душі. Остання спроба змусити себе позбутися думки про міграцію. Я вирішив це написати саме зараз, бо о другій ночі 24 лютого 2022 в цей час я з усіма херсонцями зустрів велику війну, яка кожен день змушує нас або слабнути, або ставати сильнішими. І грань між цими станами щоденно змінює пріоритети особистості. Ми нарешті маємо заключити суспільний договір. Інакше... інакше після війни з Росією на нас чекає найгірший сон, в якому ми знищимо себе своїми же руками.Лідери! Схаменіться! Сядьте за стіл переговорів між собою і об'єднайте зусилля, або підпишіться під капітуляцією, що зупинить геноцид фізичний. Про ментальне здоров'я нації зараз мова не йде. Схибили вже давно. Років 6 тому. Мова про виживання. А там будуть працювати вже наступні покоління. Або не будуть...
Сьогодні Зеленський заявив, що Трамп вкрай незадоволений тим, що Угорщина та Словаччина продовжують купувати російську нафту, і, фактично, анонсував "санкції" ЗСУ щодо трубопроводу, який деякі країни - члени ЄС накачуються російською нафтою. Все гуд. Але не все гуд, що містить ознаки тупорилого офісного PR. Зеленський чудово усвідомлений, що трубопровід «Дружба» належить російській «Транснєфті», тобто, власність РФ, він проходить через кілька країн Східної Європи, у тому числі й Україну.В Україні його ділянка перебуває в управлінні компанії «Укртранснафта» (державна компанія, що входить до «Нафтогазу»).Україна отримує транзитні збори за прокачування нафти — це доходи державного бюджету.Наприклад, у минулому році Україна отримала $150–250 млн, а Росія за прокачену нафту отримала на зброю, якою вбиває українців $6 млрд/рік. У Зеленського і його кабміну ж всі можливості ц підстави цей транзит зупинити цілком цивілізованим шляхом - прикриттям і заморозкою транзиту. Але цього не робиться, бо і ця труба когось дуже непогано годує в ОП.
Мовчати не буду: попри моє критичне ставлення до Шабуніна, Буткевича та інших їх колег, які зробили себе і нас разом у 2019 - засуджую їх переслідування, і особливо, використання ЗСУ в репресивних методах і засобах. Використання ЗСУ в політичних цілях — це не просто аморально. Це злочин.Коли влада використовує службу в армії/не службу в армії, щоб переслідувати політичну опозицію, її лідера, журналістів - розслідувачів або антикорупційних активістів — це не про державу, це про диктатуру.Сьогодні репресивна машина працює на повну, наскільки можна було уявити: блокуються канали, тиснуть на блогерів, розправляються з інакодумцями, примусово мобілізують до ЗСУ попри висновки ВЛК, тощо. Поки захисники гинуть за свободу, Офіс Президента топче її брудними черевиками.Мовчати - означає зрадити. Мовчати - означає підтримувати ці дії Зеленського. Я завжди намагався уникати теми нелегітимності чинного президента, але сьогодні уникати - не буду. Так от: Зеленський давно втратив легітимність. А після всього, що відбувається в країні – жодного морального чи юридичного права балотуватися знову він не має.Досить!
ЦЕНЗУРА ЯК ЗБРОЯ. РЕЖИМ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПЕРЕХОДИТЬ МЕЖУ. Опозиція в Україні сьогодні — під прицілом. Влада Зеленського системно переслідує і знищує все і всіх, хто залишає за собою право на таку необхідну критику корупції, бездіяльності влади. Незручні блогери — заблоковані. Наші акаунти або анульовані, або знаходяться в тіньовому бані. Незалежні голоси — придушені. Політичні критики — або в судах, або під тиском. За мовчазною згодою політичних керівників глобального Заходу, команда Банкової руками Мінцифри домовляється з соцмережами, щоб ті закривали рота всім, хто не з ними, хто може вплинути на плани Зеленського повторити долю Лукашенка, залишаючись при владі до скону. Це не боротьба з фейками — це відверта диктатура в смартфоні.Влада, яка боїться критики — це влада, яка гниє зсередини. Зеленський не будує державу — він зводить режим. І як будь-який автократ, він починає з інформаційного терору.Мовчати — означає здатись. Терпіти — означає втратити свободу. Наступним може бути кожен. Закликаю всіх, хто має будь-яку можливість комунікувати з центральними офісами Meta, Telegram та X, переконати їх не вестися на обман Офісу маленьких диктаторів та відмовитися від практики цифрового диктату опозиційного сегменту в Україні. Вдячний за взаємодію і підтримку каналу: 4441111042308563Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5KaJMqphGhВдячний за підписку на канал: https://t.me/nusspavloНагадаю, мій основний акаунт у Фейсбуці відучора вимкнений.
"Українській тригер" - причина гіпотетичного імпічменту президента США Трампа. Принаймі, серед наших колег і в промовах західних спікерів я вже зустрічаю подібні припущення, які актуалізувалися після початку взаємопоборення між Трампом та Маском. Вважаю, що вплетеня "українського питання" відбувається провокативно для послаблення підтримки з боку Вашингтона, адже, К відомо, Трамп дуже часто приймає суто емоційні рішення. Так. Макс можливо і володіє інформацією про сепаратні домовленості Трампа і Путіна щодо України, але ніяких доказів та фактажу немає і бути не може. Апріорі. По-друге, спровокована агентами ФСБ, Зеленським та його оточенням Українська справа — вже завершена політично і юридично, вона не може бути використана знову як підстава для нового імпічменту (2020 рік). У 2025 році повторний імпічмент Трампа через справу з Україною — неможливий.Новий імпічмент можливий і навіть ймовірний лише за нові дії: Перешкоджання роботі державних органів (DOGE), нові скандали/сексскандали, зловживання владою , корупція. А ось тут в цих питаннях у Маска точно є козирі. Тому, на США чекає або примирення конфліктуючих сторін, або потужна політична криза. Вдячний за взаємодію і підтримку каналу: 4441111042308563
По відео замаху на Стерненка у нашого знайомого, який служив в УДО виникло багато питань. Прогляньте самі і ви переконаєтесь, що вони виникнуть і у вас.1. Чому для виконання замаху взяли не професіонала, яка не змогла поцілити з такої близької відстані? І взагалі дивує вибір зброї, адже пістолет рідко вбиває з одного пострілу, а охорона не дасть зробити другий.2. Чому так непрофесійно діє охорона? На виході і з приміщення ні перший, ні замикаючий охоронці навіть не роззирнулися? За що їм платять?3. Чому охоронник, який кинувся на нападницю, так акуратно поклав її на асфальт? Зверніть увагу - голова звисає з бордюру, так легко дихати і волосся не забрудниться. В житті все буває інакше - кладуть з розмаху по найкоротшій вістані мордою на підлогу, або асфальт - куди прийдеться.4. Чому камера оператора рухається??? Тобто був спільник? Це не камера спостереження, бо вона статична. Чи це найнятий оператор за яким стояв режисер?5. Ми з подивом побачили крутезного Ренж Ровера у волонтера, який не має власних грошей, збираючи донати звідусіль.Бажаємо здоров'я Сергію Стерненку - швидкого одужання. Може ми й помиляємось.
Ну а поки одні відомі та політично амбітні волонтери ведуть інфовійну з іншими політично амбітними волонтерами, які з якогось хуя побачили в цьому срачі «руку Порошенка», сам Порошенко черговий раз привіз на фронт допомогу на 40 млн грн. П. Порошенко: «Цей великий вантаж техніки на 40 000 000 грн ми мали привезти на фронт ще минулого тижня. На нього чекали більше десятка бригад. Але нам завадили окремі злочинці у владі, завдавши шкоди не мені чи Фонду Порошенка, а передусім Збройним Силам України», і тут він правий на всі 100%. Допомогу, яку отримали воїни 68-ої окремої єгерської бригади, де служив Олег Барна, 110-ої ОМБр, військові 25-ої окремої повітряно-десантної, 46 окремої аеромобільної бригади, 79-ої ДШВ, 58-ої, бригад ТрО та ССО.2 екскаватори;4 прально-душових комплекси;5 квадроциклів «Мураха» та «Короткий»;550 FPV-дронів «Старк» «9 Бабай», «Старк» 10Т’’, «Вирій» 10PRO, «Штурм» 15’’;16 DJI Mavic 3T та Mavic PRO;58 зарядних станцій OUKITEL;10 комплексів купольного РЕБ «Шатро» 5Д;180 детекторів дронів «Ванільний цукорок»;346 шин для вантажівок КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, HMMWV;Незважаючи на санкції та перешкоди Петро Порошенко продовжує допомагати ЗСУ. Такою є українська впертість - саме вона зараз на фронті рятує наше життя. Запам'ятаймо цей урок: навіть коли тобі вдарила у спину влада - це ще не привід здаватись і відходити вбік.Ну і щодо «руки Порошенка» в усій відомий, але токсичній історії з волонтерами. Пацани! Не шукайте чорну кішку в темній кімнаті. Масштабувати свої репутації за рахунок Порошенка не варто, бо це не працює. Дякую Петру Олексійовичу за стійкість і послідовність.
Дуже рано. Дуже рано стверджувати або наголошувати на будь-яких умовах, які обговорювалися в ОАЕ між Єрмаком/Зеленським та американцями, але на рівні логічних припущень можна говорити, що питання вихіду ЗСУ з Курщини - було на столі, і ця вимога або ультиматум, виконується. Попередні результати цієї операції: Спроба обміну територій, захоплених у Росії, на окуповані нею ж українські землі - зазнала невдачі.У ході цієї операції було втрачено тисячі найдосвідченіших воїнів, а також знищено сучасну західну техніку, яка могла б зіграти ключову роль у звільненні окупованих територій України. Крім того, сотні мільйонів, а можливо, й мільярди гривень виявилися витраченими на персоніфіковані піар-кампанії, які не лише не принесли користі Україні, а й завдали шкоди її репутації, створюючи хибний образ країни-агресора на рівні з Росією, яка розпочала цей конфлікт. Так. На заході сприймається це саме так. Без ілюзій. У підсумку ця спроба увійде в історію як так звана "Курська авантюра" — ініціатива, що не принесла відчутних результатів і натомість підвищила ризики територіальних втрат у північно-східному регіоні України. Нині біля кордонів цього українського регіону концентрується численне вороже угрупування чисельністю близько 50 тисяч осіб.
Вашингтон Пост – Зеленському в США погрожували оприлюднити інформацію про корупцію його чиновників.Напередодні зустрічі в Білому домі з’явилися чутки, що США володіє інформацією про купівлю біткоїнів в інтересах Андрія Єрмака, чи самого Зеленського. Нібито саме це викликало бурхливу реакцію президента під час зустрічі з міністром фінансів США Скотом Бассентом у Києві.Пізніше спецпредставник США Кіт Келлог уточнив, що сума виведених на криптогаманці коштів 50 млрд дол.Публікація у Вашингтон Пост – перше непряме підтвердження, що Зеленському розказали про документи, які підтверджують корупцію в його найближчому оточенні. А сьогодні з'явився коментар, що Зеленський пережив «жорстке пробудження» після візиту до США і тепер «кардинально змінив позицію» щодо угоди, заявив спікер Палати представників Майк Джонсон. «Я справді вдячний і радий, що Зеленський за останні кілька днів кардинально змінив свою позицію. Фактично він вибачився за все це. Думаю, він зазнав жорсткого пробудження», додав він.
Так смішно (насправді, ні) читати "експертів", які намагаються виправдати свою нікчемність в очах зеленої аудиторії через провали влади, але виходить, що лише підтверджують цю нікчемність. Вони пишуть: "А от уявіть, якби зірвані переговори відбулися між Трампом і Порошенко. З якою ганьбою все б це могло завершитися". Окч дятли. Давайте не фантазувати а піднімемо архів. І так. У 2017р Трамп не хоче зустрічі з Порошенком – погоджується лише на протокольну фотосесію на 5 хвилин. Результат - 1 година перемовин і перші поставки летальної зброї. Україні дають джавеліни.2025 р. Трамп планує приймати Зеленського цілий день, провести брифінг, підписати угоди та разом пообідати. Результат – Зеленського виганяють з Білого дому через годину та блокують всю військову допомогу США.Дональд Трамп є важким переговорником, але Порошенку блискуче вдавалося з ним домовитись, а Зеленському – вдалося посваритись.Після зупинки військової допомоги США, що призвело до більш втрат в Україні, те, що (за даними КМІС) довіра до Зеленського нібито зросла до 68% - є нерівнозначним виграшем і стосується тільки самого президента та його перспектив на виборах, якщо вони відбудуться.Порівняли?