Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нумізматика УКРАЇНА
Añadido 14 jul. 2024

Нумізматика УКРАЇНА

@numizmatika_ukr
Número de suscriptores: 3 349
Fotos: 1,070
Videos: 17
Enlaces: 54
Descripción:
Канал обʼєднує нумізматів України. Новини, анонси, обговорення, купівля/продаж та просто теребеньки Чат групи: https://t.me/numizmatika_ukr_chat

👥 Número de suscriptores

3 349
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +93

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 309
Promedio/Día:: 2,080
Promedio/Tiempo:: 3,649
ERR: 98.81%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,570 26-06-14 14:10
11.06.2026 Національний банк підписав новий договір із Solomono строком на рік. Порівняно з минулим договором:1. Вартість обробки одного замовлення зросла майже на 42% - з 6,42 грн у минулому договорі до 9,10 грн у новому. Тому маємо загальну вартість послуги 7 377 333,60 грн у цьому році проти 5 000 666,40 грн у минулому.2. Розрахункова середньомісячна кількість замовлень зросла з 64 910 шт. до 67 558 шт.3. Прогнозована середньодобова відвідуваність платформи збільшилася з 40 000 відвідувачів до 55 000 відвідувачів. Незрозумілий для мене пункт, бо така відвідуваність буває тільки у дні продажів. Середньодобова за місяць у рази менша.4. У новому договорі зʼявився Додаток 4 - «Зобов'язання із забезпечення інформаційної безпеки». Очевидно, після історії з витоком бази даних магазину. Там дуже детально розписані штрафи та зобовʼязання підрядника. Тепер усі особи, які матимуть доступ до інформації магазину, повинні надати НБУ розширений пакет документів (паспортні дані, ідентифікаційний код, витяг із трудової книжки тощо).Прикріплюю до публікації старий і новий договори.
👁 4,630 26-05-25 12:22
Інвестування в український нейзильбер без ілюзій.Середній клас.Ті, кому вистачає і на життя, і на відкласти. Покупка в інтернет-магазині - само собою. Проте коштів лишається більше, ніж виходить купити в магазині. Мій вибір - розумне інвестування в нові монети. Моніторте чати, аукціони, OLX. Намагайтесь знайти адекватний торг з продавцем. Вже помітно: навіть найбільш хайпові нові монети на якийсь час просідають в ціні, коли всім приїхали замовлення з інтернет-магазину. Квота безпрецедентна - 70%, в планах НБУ збільшити до 90%. Обсяг реалізованих монет великий, бо маємо роздуті тиражі. В моменті це тисне на ціну, пропозиція більшає, дрібні продавці конкурують один з одним в надії швидко вийти в кеш. Не всі навколо - інвестори, багатьом достатньо купити і продати не в мінус.Тут є одна свиня, яку підсунув НБУ: іноді карбується не весь тираж. Для монет, які входять в тематичні серії («Бавовна», «Розстріляне відродження»), чи для монет типу «Опішнянська кераміка», «Ой у лузі…», «Ні куля, ні шабля!», докарбування може на якийсь час зменшити потенційний прибуток, тому аналізуйте ціну і ризики. Перед очима завжди є план від НБУ: якщо серія далека від завершення, ціна і далі буде потроху повзти вгору навіть після відкату. Іноді є сенс докупити минулі монети серії, якщо там менші тиражі і хороша ціна. Так, на мою думку, ви вже можете епізодично підгрібати в старих інвесторів якісь гарні пропозиції на перспективу. Зʼявилась новина, що після довгої перерви знову вийде біметалева монета - треба підкупити найдешевші з них за минулі роки. Вийде нова монета з якоюсь памʼяткою архітектури - звертаємо увагу на старі випуски з іншими памʼятками.Може виникнути ситуація, коли нова монета буде неприваблива для інвестицій (тираж, дизайн), але вона обовʼязково підніме інтерес до старих монет цієї серії. Не купуйте дорого: монети по пару тисяч гривень можуть надовго зависнути в ціні, бо старі інвестори будуть фіксувати надприбутки. Надавайте перевагу дешевому - воно покриває більшу аудиторію потенційних покупців в майбутньому. Вас не мають турбувати персонажі, які масово викуповують щось дороге: у всіх різні цілі. Перепродаж в соціальних мережах чи за кордон, свої джерела збуту або банальна спекуляція купи-продай - це не про інвестиції, які я тут описую, це інший вид заробітків. Є певний прошарок людей, які перепродують монети в активному режимі, я ж описую інвестування. У вас є робота, яка приносить стабільний дохід, і ви намагаєтесь вкласти частину цього доходу вдовгу, а не знайти собі ще одну роботу.В коментарях - бонус для тих, хто готовий читати ще.
👁 3,750 26-05-23 15:31
Інвестування в український нейзильбер без ілюзій.Мікроінвестори.Люди з невеликим стабільним доходом. Починати свій шлях на вторинному ринку - погана ідея. Ви допоможете заробити гроші іншим і без необхідних знань, чуйки/інтуїції можете надовго зависнути з матеріалом. Краще придивлятись до нових випусків від НБУ та купувати напряму в інтернет-магазині. До поступової зміни квот, яка прискорилась у травні 2023 року, банки-дистриб'ютори отримували аж 60% тиражу. Ціле покоління інвесторів мало вихід на монети за хорошими цінами у великих кількостях. Є певний прошарок людей, які тримають і будуть тримати ці запаси коробками з низькою вхідною ціною.Може пощастити в моменті купити монети перед черговим розгоном, але в довгостроковій перспективі ваші скромні запаси (куплені в інвесторів на вторинному ринку) будуть конкурувати з їхніми коробками. І коли цим інвесторам знадобляться кошти для якихось інших цілей - диктувати ринкову ціну будуть вони. Їхня ціна входу на старі випуски завжди буде меншою за вашу. Якщо ви купуватимете монети в інтернет-магазині, ваша ціна входу буде найменш можливою, а тому і конкурентною. Планомірно поповнюючи свої запаси новими ліквідними монетами, ви вбиваєте двох зайців одразу - за кілька років можна зібрати гарний капітал в монетах і трохи розібратися в тематиках. Зараз прийшла епоха великих тиражів, тому інвестувати треба з розумом.Видатні особистості з тиражами 50 000, загальні тематики (Судочинство, Парламентаризм, День Європи) з такими ж тиражами або посереднім дизайном - все це пропускаємо. Маючи невеликий дохід, я бачу тільки один вихід - намагатися вхопити в інтернет-магазині монети з цікавими тематиками, дизайном або перші монети серії. Краще якийсь період пересидіти, не витрачаючи кошти на старий матеріал, і вхопити перспективне нове, ніж надовго загрузнути в старому, не маючи фінансів на гарну нову монету. За рік-два натренуєте око, зберете невеликі запаси під продаж, і можна буде міняти стратегію. Але поки я б відмовився від масової купівлі старого матеріалу, особливо з доставкою поштою. Коли до вже сформованої ринком вартості додається 50–80 грн, по суті, ви крадете в себе потенційний заробіток. Виняток - барахолки чи зльоти, там іноді можна знайти ціну, трохи нижчу за ринкову, але обовʼязково перевіряйте стан монет.Не впадайте в лудоманію, не треба скуповувати абсолютно всі новинки на сайті. Людина із середньостатистичним доходом в Україні фінансово залежна від обставин: сімʼя, здоровʼя, умови на ринку праці. В якийсь момент може не вистачати часу на гру в інвестора-початківця, а позбавлятися неліквідних нових монет дуже складно. Тут нема дурних швидких грошей, як люблять прикрашати деякі хвальки. Іноді найрозумнішим рішенням буде інвестувати в покращення навичок і кваліфікації у вашій сфері заробітків (якщо це можливо в теперішніх умовах), щоб потім стати середнім класом, якому буде присвячена наступна публікація вже завтра.І хоча мова про недорогоцінні монети, людям з малим бюджетом я б порадив слідкувати за новим сріблом, яке продається в магазині НБУ - це ваш шанс різко збільшити капітал. Покупці срібних «Держсимволів», «Цифрової держави», «Писанки» та «Духу Різдва» точно не лишилися в мінусі. Цього року буде 1-2 срібні монети, які будуть цікаві ринку.
👁 3,110 26-05-22 11:28
🥊 КОНКУРС ПРОГНОЗІВ: Усик vs Верховен!Розігруємо монету "Абсолютний" за найточніший прогноз на головний поєдинок суботи.Щоб уникнути суперечок і визначити гарантовано лише одного переможця, правила максимально жорсткі та прозорі.👇 Як взяти участь:Напишіть у коментарях під цим постом ваш прогноз у форматі:Переможець - Спосіб перемоги (нокаут, технічній нокаут, одностайне, роздільне рішення) - Точний раунд (якщо обрали нокаут).📌 Приклад 1: Усик - Технічний нокаут - 8 раунд📌 Приклад 2: Усик - Одностайне рішення⚖️ Правила та визначення переможця:• Конкурс тільки для підписників групи.• Від одного учасника приймається лише один коментар.• Редагувати коментарі заборонено, такі прогнози одразу дискваліфікуються.• Стоп прийому прогнозів я напишу в коментарях - це буде момент виходу Усика на ринг.• Якщо точний результат (Переможець - Спосіб - Раунд) вгадають кілька підписників, переможцем стає той, хто залишив свій коментар ПЕРШИМ.Якщо ніхто не вгадає точний раунд, виграє той, хто першим вгадав переможця і спосіб.Поїхали 🚀👇
👁 4,110 26-03-04 12:59
Поки сайт продовжує відкисати, нагадаю, що на березень була запланована лише одна монета:“65-річчя заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка” - тираж 35 000 штук.Монета до 50-річчя премії зараз коштує в районі 450 грн., її тираж теж 35 000 штук. На квітень-травень було заплановано по 5 одиниць продукції кожного місяця:• Миколаївська область (обігові 10 грн., підсерія "Ми сильні. Ми разом");• Зубр (остання монета підсерії "Чорнобиль. Відродження");• 40 років Чорнобильської катастрофи (5 грн.);• Писанка (срібло, друга монета підсерії "Великодня радість");• Дякуємо зброярам! (пʼята монета підсерії "Країна супергероїв").• Іван Падалка (третя монета підсерії "Розстріляне відродження");• Майк Йогансен (четверта монета підсерії "Розстріляне відродження");• Сумська область (обігові 10 грн., підсерія "Ми сильні. Ми разом");• Олександра Екстер (срібло у формі восьмикутника);• 100-річчя дня пам’яті Симона Петлюри (Видатні особистості України).+ медаль "Український інститут національної пам’яті" (тираж 20 000).
👁 3,870 26-02-19 23:21
Офіційна заява SoloMono щодо кібератаки на інтернет-магазин НБУ.Шановні користувачі та підписники Solomono 👑👆🏻Ми підтверджуємо факт кібератаки на інфраструктуру нашої компанії, яка забезпечує роботу інтернет-магазину нумізматичної продукції Національного банку України.Ми хочемо бути максимально відкритими: інцидент стався у межах окремої інфраструктури, створеної спеціально для інтернет-магазину нумізматики (інші магазини і сервери на SoloMono ніяк не постраждали).Ми відповідаємо за кіберзахист інтернет-магазину і вже працюємо над оновленням внутрішньої політики. 🦾Попередній аналіз свідчить, що зловмисники могли отримати доступ до частини персональних даних користувачів, які використовувалися під час реєстрації в інтернет-магазині.🕵🏻‍♂️Одразу після кібератаки ми почали працювати і продовжуємо робити це зараз для повного аналізу та відновлення роботи.‼️Критичні системи НБУ не були підключені до нашої інфраструктури та не постраждали.‼️Вважаємо доцільним зазначити:🔸Інцидент обмежений окремою інфраструктурою, створеної автономно для проекту інтернет-магазину;🔸Ваші BankID дані ніяк не можуть бути використані. В базі зберігалися лише хеші до внутрішнього проксі-модуля для BankID, до якого немає доступу навіть у нас, тим більше у зловмисників. Простими словами – це набір символів, з певним алгоритмом шифрування, дані в такому вигляді не можуть бути використані зловмисниками;🔸Всі системи НБУ ізольовані та не були підключені до наших ресурсів;🔸Фінансові дані користувачів не оброблялися нами і не могли бути скомпроментовані;🔸Жодні дані не були втрачені, або знищені.Ми вже провели ізоляцію уражених сегментів, розпочали аналіз та працюємо над оновленням безпекових політик📖.Ми просимо всіх бути пильними та робити усе можливе для власної інформаційної безпеки.👾Наголошуємо: злиті дані можуть використати для доповнення інших баз і підготовки фішингових атак.Як це працює:⚠️Були скомпрометовані ПІБ, e-mail, адреса доставки та номер телефону замовників/користувачів інтернет-магазину. ⚠️Цю інформацію можуть використати для таргетованих дзвінків і розсилки фішингових листів нібито від імені державних установ чи НБУ. А адресу доставки — щоб підвищити довіру до "офіційності" дзвінка/листа тощо.⚠️Не передавайте нікому ніякі паролі/смс-номери чи CVV-код від вашої банківської картки. ❗️Пам’ятайте: офіційні представники банків чи інших державних установ ніколи про подібне не проситимуть!Ми обрали шлях відповідальності, прозорості та роботи на результат. Дякуємо всім причетним за довіру!🙏🏻
👁 3,070 26-02-19 11:49
Офіційна інформація з Facebook-сторінки НБУ:📣 Шановні користувачі інтернет-магазину,Інтернет-магазин нумізматичної продукції тимчасово недоступний унаслідок кібератаки на компанію-підрядника.Потенційно зловмисники могли отримати доступ до персональної інформації користувачів інтернет-магазину, а саме: ім’я / прізвище, номер телефону, e-mail, адреса доставки нумізматичної продукції.❗️Водночас жодні ваші фінансові дані – реквізити платіжних карток, інша конфіденційна інформація, пов’язана з банківськими операціями, не скомпрометовані.Системи захисту даних та інформаційні системи Національного банку України працюють у штатному режимі. Наразі вживаються необхідні заходи для з’ясування обставин інциденту та оцінки його можливих наслідків. Національний банк України спільно з постачальником послуг працює над усуненням наслідків інциденту.☝️Хочемо надати вам детальні пояснення:"Чому зловмисники атакували підрядника?"Supply chain-атаки — поширена тактика хакерів у всьому світі. Нещодавні приклади: SolarWinds у США, атака на Kaseya, компрометація ASUS. Зловмисники намагаються знайти найслабшу ланку в ланцюгу постачання. Саме тому НБУ з самого початку проєктував архітектуру з ізоляцією підрядників від критичних систем. І цей підхід себе виправдав; "Чи не свідчить це про слабкість кібербезпеки НБУ?"Навпаки. Жодна організація у світі не може гарантувати 100% захист від атак — це реальність сучасної кібербезпеки. Але зріла кібербезпека — це, коли атака не досягає критичних систем. І саме це і сталося: завдяки правильній архітектурі інцидент, що стався у підрядника, не вплинув на НБУ. Це підтверджує ефективність нашого підходу; “Чи були скомпрометовані дані клієнтів, і що варто зараз зробити?"Потенційно скомпрометованими можуть бути лише дані, які вводилися під час реєстрації в інтернет-магазині і , перелічені вище. Зловмисники можуть використати ці дані для фішингу, тому просимо вас бути особливо пильними і пам’ятати, що працівники НБУ:▪️не надсилають листи з проханням підтвердити дані;▪️не телефонують для уточнення інформації про платіжні картки;▪️не просять оплатити замовлення альтернативними способами;▪️не надсилають посилання для "термінової верифікації".
👁 3,000 26-02-18 13:09
Що могло статися з сайтом? Від НБУ досі нема ніякої конкретики, тому зануримось в теоретичні роздуми. Один із варіантів - невдале оновлення. 26 січня розробник опублікував на своїй Facebook-сторінці наступну новину:Ми випустили SOLOMONO версії 1.5.0 – одне з наших найфундаментальніших оновлень за довгий час.Це основне оновлення, яке безпосередньо впливає на:- швидкість роботи сайту- стабільність за високого трафіку- безпеку даних- конверсію при оформленні замовлення- якість рекламних стрічок- щоденну роботу в адміністративній панелі В останні години роботи сайту:1. Спочатку не пускало в акаунт і показувало помилку Unknown database 'coins' - сайт намагався звернутися до бази даних із назвою coins, але сервер відповідав, що її не існує.2. Врешті почало пускати в акаунт, але всі товари на сайті перейшли в статус "Очікується".Основне оновлення (оновлення ядра/core upgrade) - зазвичай, це серйозні зміни в структурі бази даних. Не виключаємо, що на якомусь із етапів щось пішло не так і зараз або доводять все до ладу, або намагаються зробити відкат до старої версії.
👁 5,450 26-01-08 15:30
Як словацькі продавці проспали срібну лихоманку.Комедійна історія про наших сусідів. Так історично склалось, що в останні тижні грудня і перший тиждень січня словаки в основному гуляють і нічого не роблять, країна засинає. Всі проводять час з родиною, святкують, їдуть на новорічний відпочинок. Офіційний інтернет-магазин не виключення, вони розмістили повідомлення про вихідні з 20 грудня по 6 січня. Монети при цьому лишились висіти на сайті доступні до замовлення. Те ж саме сталось з приватними інтернет-магазинами, які перепродували монети з націнкою в пару євро.Поки словаки святкували Різдво, срібло святкувало нові вершини. Спочатку на сайті розкупили унцові монети за 58€, потім півунцові за 31.3€, а під кінець свят добрались і до унцових за 62€. В інших інтернет-магазинах Словаччини теж підмели все, що коштувало дешевше ринкової ціни срібла. Вчора був перший робочий день офіційного інтернет-магазину, вони одразу пішли на переоблік, а сьогодні ті ж монети виставили мінімум по 82€ за унцію.
👁 3,760 26-01-05 12:37
Mint XXI: африканські монети з українським корінням.Не всі знають про компанію Mint XXI та сайт Topworldcoins.com, але більшість із вас точно бачили на аукціонах і в чатах їх продукцію. «Запорізький козак», «Звільнення Херсона» - шедеври з високим рельєфом і дивними країнами-емітентами (Камерун, Гана і т.д.).Цей допис - перша частина моєї розповіді про продавця, який зміг розвинути свою справу від перепродажу монет країн СНД до карбування монет з власними дизайном в Польщі. Вступ. Екзотичні емітенти монет.Такі країни, як Ніуе, Камерун, Гана та інші заробляють на тому, що надають своє "імʼя" (герб та номінал) для колекційних монет. Для них це виглядає як чистий експорт послуг (роялті).Центральні банки цих країн мають ексклюзивні договори з агенствами або великими монетними дворами (Польща, Нова Зеландія і т.д.).Компанія Mint XXI розробляє дизайн, надсилає ескіз агенту або компанії посереднику (наприклад, Mennica Polska), той затверджує дизайн в уряді країни-емітента.Після затвердження дизайну Mint XXI оплачує фіксовану плату (Approval Fee) та роялті (певний % від оптової ціни монети). Ще може існувати мінімальний гарантований тираж. Наприклад, 500 монет. Навіть якщо фактично їх буде менше, роялті доведеться оплатити мінімум за 500 штук.В чому проблема «порішати» з крутішими монетними дворами? Відповідь очевидна - ціна питання та тематика монет. Африканські країни лояльніші до тематики та зображень на монетах.Далі буде...