Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ НТП ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ НТП ✙

@nt_orthodox
Número de suscriptores: 4 637
Fotos: 7,350
Videos: 1,010
Enlaces: 2,400
Descripción:
Народність Традиція Православ'я нетиповий православний гумор чат каналу: @ntp_chat написати нам: @ntpfeedbackbot фб: https://facebook.com/nt.orthodox/ стікери: https://t.me/addstickers/ntp_zbirka

👥 Número de suscriptores

4 637
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: +12
Promedio/Mes:: +54

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 054
Promedio/Día:: 1,090
Promedio/Tiempo:: 1,088
ERR: 22.73%

📊 Mensajes por Día

3.6
Último día: 6
Promedio semanal: 3.9
Promedio por día: 3.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,400 24-07-25 15:06
Гетьман Павло Скоропадський, спогади:Гетманская Украина представляла громаднейший и богатейший плацдарм, поддерживая здоровое украинство, тем не менее не была враждебна России. Все ее помыслы были обращены на борьбу с большевизмом. Только в направлении из Украины можно было нанести решительный удар большевикам, только Украина могла поддержать и Дон и Деникина, без обращения к Иностранным державам, будь то немцам или союзникам. С падением Гетманщины будут или Петлюра с Винниченко, с его галицийской ориентацией, совершенно нам, русским украинцам, не свойственной, с униатством, с крайней социалистической программой наших доморощенных демагогов, которая, несомненно, приведет к большевизму, или же настоящий большевизм со всеми его последствиями, окончательным разорением того прекрасного края, с страшным усилением российского большевизма. Так как хлеб из Украины, — именно то, что недоставало большевикам, — польется широкой рекой на север, как результат — окончательный подрыв всякого уважения к небольшевистским начинаниям в бывшей России среди и союзников, и немцев, а затем уж трудно сказать, что будет. Меня даже не удивило бы, если бы на западе родилась теория сближения с нашими насильниками. Ведь не следует забывать, что запад населен людьми реальной политики, а не господами, парящими в облаках, как большинство русских, не говоря уже об украинцах, которые, ничего еще не имея, рисуют себе картину, что вся вселенная у их ног.НТП
👁 1,100 24-07-16 14:32
Раніше православних українців роз'єднувала УПЦ, яка лила бруд на вірних УПЦ КП, налаштовувала так, що родичі з УПЦ не заходили в храм на вінчання, якщо храм в УПЦ КП, не ставали хрещеними батьками і т.д.Тепер після всього, що робить ПЦУ, об'єднатися з ПЦУ зможуть хіба що ультраліберали з УПЦ, більшість з яких уже і так перейшла в ПЦУ.Прикриваючись українством ПЦУ проводить політику обновленства і роз'єднання.Ще декілька років тому усі православні українці святкували Різдво та інші великі свята в один день. Тепер лише вічні протистояння на рівному місці.Що уже говорити про непотрібні протистояння за храми, коли у вірян ПЦУ в більшості випадків і так було куди ходити.Усе котиться в якусь прірву і надії на краще не видно.Хіба що якимось фантастичним чином Константинополь придумає формат, в якому ПЦУ і УПЦ стануть однією Церквою, де так і залишаться окремі ПЦУ і УПЦ з широкими автономними правами, але формально під одним номінальним предстоятелем - тоді ще щось може вийти. Але навряд люди, які роблять усе для ворожнечі, будуть думати за такі складні механізми заради примирення.